Najlepší darček pre ženu, ktorá kráča s dobou

Najlepší darček pre ženu, ktorá kráča s dobou
4. septembra 2023 5 minút čítania
Najlepší darček pre ženu, ktorá kráča s dobou

Opakuje sa to rok čo rok. Každý rok si zvykneme lámať hlavu, akým darčekom obdaríme našu kamarátku, mamku, manželku či kolegyňu. Ak hľadáte niečo špeciálne pre ženu, ktorá je moderná a trendy a chce ísť s dobou, je tu niečo, čo vám môže uľahčiť výber. A je to ekologické, praktické a krásne. Zaujíma vás čo? Čítajte ďalej!

Pred tým ako začnete hľadať ten najlepší darček pre ženu tejto doby, mali by ste vedieť 3 hlavné body, ktoré sú pri výbere darčeka pre vás najpodstatnejšie:

1. Hľadá hlbšiu hodnotu – žena tejto doby často v darčeku hľadá hlbšie gesto, ako len dostať dar, chce niečo, čo ju zasiahne a poteší. Chce vedieť, že niekomu na nej záleží a darčekom to chce vyjadriť. Chce niečo špeciálne, čo by si sama bežne nekúpila. A my niečo také máme. Ste zvedaví ? Čítajte ďalej.

2. Chce sa cítiť ocenená – žena tejto doby chce cítiť ocenenie nielen svojej práce, ale aj svojej sebahodnoty pre druhého človeka. Chce aj skrz dar pocítiť, že je výnimočná.

3. Chce pre seba to najlepšie – moderná žena tejto doby sa neuspokojí s priemerom, už vie, že si môže dovoliť pre seba len to najlepšie.

Tip na najlepší darček pre modernú ženu

darcekovy-box-exclusiv
Luxusný darčekový box pre ženu, ktorý je určený pre modernú ženu tejto doby.

Darčekový box „EXKLUSIV“ pre modernú ženu ANTI-DIGITAL obsahuje moderné produkty z línie ROSE NATURE anti-digital od prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND. Účinnosť, elegancia a inovatívnosť v jednom, ktorá rovnako ako očarí účinkami, tak i svojím nadčasovým vzhľadom.

Rozmanité produkty, ktorých kombináciu sme premysleli za vás zabalené v luxusnom darčekovom boxe, a to navyše s milým odkazom, ktorý zasiahne všetky zmysly a dá žene pocit výnimočnosti.

Prečo vybrať darčekový box „EXKLUSIV“ pre modernú ženu?

Každá žena sa chce páčiť a ostať navždy mladá. Mnoho žien hľadá účinnú kozmetiku, ktorá vyhladí vrásky či spomalí vznik prvých jemných línií. Dnešná moderná žena pracuje veľa s počítačmi, smartfónmi a digitálnymi technológiami. Je neustále obklopená modrým svetlom, ktoré poškodzuje jej bunky a spôsobuje starnutie.

Vedeli ste, že jednou z príčin vzniku vrások a pigmentových škvŕn je práve vplyv modrého svetla, ktorými sme neustále obklopené?

Darujte svojej kamarátke, manželke či kolegyni darček, ktorý zabezpečí ochranu pred jedným z najčastejších príčin starnutia, pred digitálnym starnutím.

Darčekový box EXKLUSIV


Darčekový box „EXKLUSIV“ pre modernú ženu ANTI-DIGITAL v sebe obsahuje svetovú inováciu, kedy prírodná značka ANNEMARIE BÖRLIND predstavuje prvýkrát pleťovú líniu anti-digital na ochranu proti modrému svetlu. Darčekový box obsahuje komplexnú prírodnú pleťovú starostlivosť línie ROSE NATURE. Skvelý účinok spočíva v sile 3 ruží, a to nielen kvôli nádhernej modernej vôni, ale aj samotnej jemnej textúre produktov. Hneď, ako si produkty nanesiete na tvár, vás presvedčí samotný účinok vynikajúcich hydratačných, regeneračných a anti-aging vlastností. Bez ohľadu na to, aký má žena typ pleti či vek, darčekový box EXKLUSIV ju jednoznačne poteší. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti a od veku 25 +.

ANNEMARIE_B_RLIND_ROSE_NATURE_Internet_9902
Darčeková kazeta, ktorá je vhodná ako darček pre ženu – kolegyňu, kamarátku či manželku.

Darčeková kazeta obsahuje:

  • čistiaci gélovo-mliečny cleanser anti-digital 125 ml,
  • ochranný sprej proti modrému svetlu anti-digital 100 ml,
  • ľahký krém Suprem Glow anti-digital 50 ml,
  • ľahké nočné regeneračné fluid anti-digital 30 ml.

Na ekológii nám záleží, aj keď ide o darčeky

Darčeky na Vianoce či k narodeninám sú často krásne, ale nie veľmi ekologické. Téma udržateľnosti je však pre nás stále priorita, a preto sú všetky darčekové boxy od ANNEMARIE BÖRLIND udržateľné. Priznáme sa, že to bola celkom fuška, navrhnúť luxusné darčeky, ktoré budú spĺňať kritériá vysokej kvality prírodných pleťových produktov a zároveň ekologických obalov, vrátane krabice, či výplňového materiálu. Nakoniec sa to podarilo a my môžeme hrdo prehlásiť, že všetky produkty ANNEMARIE BÖRLIND sú prírodné, majú pečať CSE „certified sustainable economics“ - trvalo udržateľnej ekonomiky a obaly sú recyklovateľné. Darčekové boxy, ktoré sú ekologické a výplňový materiál je tiež plne kompostovateľný aj v domácich kompostéroch. Týmto si môžete užívať dvojitú radosť, a to nielen z kvalitnej prírodnej kozmetiky, elegantného (+ udržateľného) darčekového prevedenia, ale zároveň dobrý pocit z udržateľného konania a ochrany planéty.

Súvisiace články