Darčekový box „EXCLUSIV" proti modrému svetlu

Hodnotenie:
97%
SKU:10180
Bežná cena 209,90 € Znížená cena 188,91 €
Darujte exkluzívny darčekový box prírodnej kozmetiky s anti-digitálnym účinkom ochrany proti modrému svetlu. Darčeková kazeta je luxusne balená a obsahuje dve kartičky, ktoré sú skvelým spôsobom ako vyjadriť svoje pocity.
Dostupnosť: Skladom
SKU
10180

Ak hľadáte originálny darček pre ženu na každú príležitosť, ste tu správne. Nájsť ten najlepší darček pre ženu nie je jednoduché, zvlášť, ak vám na nej záleží. Vytvorili sme špeciálne darčekové boxy s luxusným balením, ktoré obsahujú revolučnú, nadčasovú, no zároveň modernú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá obsahuje unikátne prírodné ingrediencie bez obsahu sporných látok s myšlienkou úcty k prírode a úcty k človeku. Doprajte silu prírody v tomto unikátnom darčeku vďaka krásnym dizajnovým produktom, príjemnej vôni a dvom dizajnovým kartičkám s priestorom na osobné venovanie. Darujte jedinečnosť spojenú s užitočnosťou, to je darčekový box kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Darčekový box "EXCLUSIV" pre modernú ženu obsahuje:

Produkty línie ROSE NATURE chránia pokožku pred digitálnym starnutím a vráskami, ktoré spôsobuje modré svetlo z PC alebo smartfónov, ktoré preniká do pokožky podstatne hlbšie ako UV žiarenie. Patentovaný komplex PR3 z troch druhov ruží poskytuje pokožke anti-blue light ochranu, upokojujúci a revitalizujúci účinok.

Čistiaci gélovo-mliečny cleanser anti-digital 125 ml
Účinný produkt, ktorý jemne a dôkladne odličuje, chráni pred začervenaním spôsobeným modrým svetlom. Pokožka je po aplikácii čistá a svieža.

Ochranný sprej proti modrému svetlu anti-digital 100 ml
Dávka hydratácie a ochrany pred modrým svetlom spolu antioxidantami účinnými proti starnutiu.

Ľahký krém Supreme Glow anti-digital 50 ml
Exkluzívny krém proti digitálnemu starnutiu na posilnenie pokožky tváre a dekoltu.

Ľahké nočné regeneračné fluid anti-digital 30 ml
Chráni pred viditeľnými stresovými reakciami a podporuje bunkovú detoxikáciu.

Balenie pozostáva z luxusnej darčekovej krabice, pekného výplňového materiálu a uvedených produktov. Súčasťou balenia sú dve kartičky: jedna s láskavým odkazom a druhá, určená pre váš osobný text, kde môžete napísať láskyplné vyznanie, slová povzbudenia alebo jednoducho len vyjadriť svoju náklonnosť. Obe kartičky sú vyrobené z kvalitného papiera a majú krásny dizajn (vid fotografie v galérii produktu). Celé balenie darčekového boxu je navyše ekologické, spĺňa všetky nároky na BIO produkt a pravidlá cirkulárneho hospodárenia. Rozmer 28x28x10,5 cm

Neviete čo na kartičku napísať? Máme pre vás tipy:
„Si to najcennejšie, čo v živote mám."
„Milujem ťa viac ako čokoľvek na svete."
„Si najkrajší človek, akého poznám."
„Si môj najlepší priateľ."
„Som šťastný, že som tu s tebou."
„Mami, som taká vďačná, že ťa mám v živote. Ľúbim ťa."

Vlastnosti:

Chráni pred vplyvom modrého svetla.
Podporuje elasticitu pokožky.
Podporuje bunkovú detoxikáciu.

Vedeli ste, že?

ANNEMARIE BÖRLIND je prvým výrobcom prírodnej kozmetiky na svete, ktorý na trh uviedol prípravok so schopnosťou chrániť kožu pred škodlivým modrým žiarením z smartfónov, tabletov, počítačov, televízorov alebo z osvetlenia.

OPÝTALI SME SA 10 ŽIEN NA ANNEMARIE BÖRLIND. AKÁ BOLA ICH ODPOVEĎ?

Podľa prieskumu by prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND potešila ako darček 9 z 10 opýtaných žien. Táto značka je vnímaná ako vysokokvalitná kozmetika, ktorá by urobila radosť skoro každej žene.

viki_2_

Volám sa Viktória Kossuthová a mám na starosti projekt GIFT BOX, darčeky pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovým boxom urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojmu zamestnancovi, či obchodnému partnerovi. Myslím, že každá dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nielen na Vianoce. Kontaktujte ma emailom na obchod@borlind.sk alebo rovno zavolajte na +421 918 614 797. Budem sa tešiť.

Podrobnosti
SKU10180
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie28x28x15 cm
EAN9434682210180
Produktová líniaROSE NATURE
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčekový box „EXCLUSIV" proti modrému svetlu
Your Rating