Darčeky pre zamestnancov a obchodných partnerov


Máte zamestnanca alebo obchodného partnera, ktorému chcete ukázať, že si spoluprácu s ním skutočne vážite? Je čas oceniť ľudí, ktorí vám pomáhajú rásť. Len ocenením zamestnanca či obchodného partnera prostredníctvom darčeka s emóciou si vytvoríte lojalitu, spokojnosť a hlbší vzťah.

Nemáte čas povedať „ďakujem“? My to chápeme a radi to urobíme za vás. Pripravili sme exkluzívnu ponuku darčekových boxov s výnimočným odkazom, ktorý zasiahne srdce a všetky zmysly. Zabudnite na nudné dary a krištáľové vázy pri výročiach a jubileách. Darujte originálny darček výnimočnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND, ktorej kvalita je len bonus ku radosti, ktorú ňou vyvoláte.

Nedarujete len vec, kozmetiku, ale darujete zážitok, darujete pocit výnimočnosti a ocenenia za skvelú prácu, čo predstavuje ten najlepší darček pre Vašich zamestnancov či obchodných partnerov.

Darčeky pre firmy

1. Ceny a zľavy
Môžete nakupovať priamo z eshopu na firmu IČO za ceny/resp. zľavy, ktoré sú uvedené v eshope. Ceny sú uvedené s dph.
Pri nákupe 10 ks a viac platí: 15% zľava z predajnej ceny na eshope + rabat 10 + 1 ZADARMO
Pri nákupe 20 ks a viac platí: 20% zľava z predajnej ceny na eshope + rabat 10 + 1 ZADARMO
Pri nákupe 30 ks a viac platí: 25% zľava z predajnej ceny na eshope bez rabatu
Pri nákupe 50 ks a viac platí: Dohodou, prosíme, kontaktujte p. Bolcárovú (kontakt nižšie).
2. Expresné dodávky - expresne dodávky od 1 - 3 pracovných dní. Darčekové boxy dodáme na adresu určenia (napríklad obchodných partnerov).
3. Personalizované darčeky - darčeky pre firmy vieme personalizovať, tj. že vytvoríme elegantnú luxusnú kartu, kde umiestnime váš text aj logo firmy. Grafický návrh poskytujeme ZADARMO (platí pri obj. nad 1000 € bez dph).
4. Vzorky ZADARMO - ak sa neviete rozhodnúť, radi vám zašleme bezplatne VZORKY na otestovanie produktov. Môžete sa poradiť s našou brand manažérkou p. Lenkou Bolcárovou, ktorá vám rada poradí.
Viac o možnostiach zakúpenia boxov nájdete TU.

Ponuka darčekových balíčkov

✓ Prírodná kozmetika

Ekologické balenie

Unikátny luxuxný dizajn

Personalizované venovanie

Individuálny prístup

Tip Henriety Martinkovej, CEO spoločnosti.

„Dávajte svojim zamestnancom či obchodným partnerom najavo, že si vážite spoluprácu s nimi aj vtedy, keď to nečakajú. Má to skutočne veľkú váhu a vytvoríte si hlboký vzťah, ktorý pretrvá.“

annemarie-borlind-gift-boxy-lenka-bolcarova

Volám sa Lenka Bolcárová a mám na starosti projekt GIFT BOXOV, darčekov pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovými balíkmi urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojim zamestnancom či obchodným partnerom. Myslím, že každý dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nie len na Vianoce.

Kontaktujte ma cez formulár nižšie, prípadne mi napíšte na bolcarova@borlind.sk alebo priamo volajte na +421 905 251 518.

Budem sa na vás tešiť :)