Darčeky pre zamestnancov a obchodných partnerov

Máte zamestnanca alebo obchodného partnera, ktorému chcete ukázať, že si spoluprácu s ním skutočne vážite? Je čas oceniť ľudí, ktorí vám pomáhajú rásť. Len ocenením zamestnanca či obchodného partnera prostredníctvom darčeka s emóciou si vytvoríte lojalitu, spokojnosť a hlbší vzťah.

Nemáte čas povedať „ďakujem“? My to chápeme a radi to urobíme za vás. Pripravili sme exkluzívnu ponuku darčekových boxov s výnimočným odkazom, ktorý zasiahne srdce a všetky zmysly. Zabudnite na nudné dary a krištáľové vázy pri výročiach a jubileách. Darujte originálny darček výnimočnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND, ktorej kvalita je len bonus ku radosti, ktorú ňou vyvoláte.

Nedarujete len vec, kozmetiku, ale darujete zážitok, darujete pocit výnimočnosti a ocenenia za skvelú prácu, čo predstavuje ten najlepší darček pre Vašich zamestnancov či obchodných partnerov.

Darčeky pre firmy

Ceny a zľavy | Môžete nakupovať priamo z eshopu na firmu IČO za ceny/resp. zľavy, ktoré sú uvedené v eshope. Ceny sú uvedené s dph.
Expresná dodávka | Dodanie od 1 - 3 pracovných dní. Darčekové boxy dodáme na adresu určenia (napríklad obchodných partnerov).
Personalizované darčeky | Darčeky pre firmy vieme personalizovať, tj. že vytvoríme elegantnú luxusnú kartu, kde umiestnime váš text aj logo firmy. Grafický návrh poskytujeme ZADARMO (platí pri obj. nad 1000 € bez dph).
Vzorky zadarmo | Ak sa neviete rozhodnúť, radi vám zašleme bezplatne VZORKY na otestovanie produktov. Môžete sa poradiť s našou brand obchodnou riaditeľkou p. Viktóriou Kossuthovou, ktorá vám rada poradí.

Ponuka darčekových balíčkov

✓ Prírodná kozmetika

Ekologické balenie

Unikátny luxuxný dizajn

Personalizované venovanie

Individuálny prístup

Tip Henriety Martinkovej, CEO spoločnosti.

„Dávajte svojim zamestnancom či obchodným partnerom najavo, že si vážite spoluprácu s nimi aj vtedy, keď to nečakajú. Má to skutočne veľkú váhu a vytvoríte si hlboký vzťah, ktorý pretrvá.“

viki_1_

Volám sa Viktória Kossuthová a mám na starosti projekt DARČEKOVÉ BOXY, darčekov pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovými balíkmi urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojim zamestnancom či obchodným partnerom. Myslím, že každý dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nie len na Vianoce.

Kontaktujte ma cez formulár nižšie, prípadne mi napíšte na obchod@borlind.sk alebo priamo volajte na +421 (0)918 614 797

Budem sa na vás tešiť :)

K akej príležitosti sú boxy vhodné?

Ako darček pre šéfa či šéfku

Ako darčeky pre šéfa či šéfku na rozlúčku

Ako darčeky pre obchodných partnerov

Ako darčeky pre zamestnancov

Často kladené otázky

Pre koho je kozmetika určená?

Je možné obmeniť obsah boxov podľa vlastných preferencií?

Sú darčekové boxy ekologické?