ÚSPECHY A OCENENIA

ÚSPECHY

Sila Inovácie zostáva kľúčovým faktorom úspechu našej značky, a to tak ako v minulosti, tak aj dnes."

Náš vedecký priekopnícky duch sa ukazuje v neustálej vášni pre inovácie a objavovaní nových vedeckých poznatkov. Vďaka tomu sme dokázali vytvoriť produkty, ktoré znamenajú revolúciu v oblasti prírodnej kozmetiky. Smelo a s hrdosťou môžeme povedať:

1. Ako prví sme použili vo svojich receptúrach vzácnu hľuzovku bielu, ktorý sa v súčasnosti, pre svoje silné omladzujúce účinky, považuje za diamant prírodnej anti-aging kozmetiky.
2. Ako prví sme v 70. rokoch minulého storočia priniesli na trh sortiment protivráskovej starostlivosti - líniu LL Regeneration — ešte skôr, než sa v kozmetickom priemysle udomácnil pojem „anti-aging”.
3. Ako prví sme uviedli na trh produkt s obsahom ceramidov, ktoré sú podobné tým v pokožke.
4. Ako prví sme objavili skrytí potenciál vysokoúčinných kmeňových buniek ruže z Čierneho lesa. Výsledkom nášho výskumu sú dva vysoko účinné extrakty schwarzwaldskej ruže najvyššej kvality, ktoré nájdete exkluzívne v produktoch ANNEMARIE BÖRLIND

Za posledných pár rokov získali produkty ANNEMARIE BÖRLIND množstvo úspechov a ocenení. Zakladateľka spoločnosti Annemarie Lindner bola tiež viackrát ocenená za svoju celoživotnú prácu priekopníčky v oblasti prírodnej kozmetiky. Viac o jej životnom príbehu tu.

NAJVÝZNAMNEJŠIE OCENENIA

V roku 2005 získala zakladateľka spoločnosti Annemarie Lindner v USA jedno z najprestížnejších ocenení, aké si človek môže priať. Len dva dni pred svojimi 85. narodeninami bola ocenená prestížnou „Natural Legacy Award“, známou tiež ako kozmetický „OSKAR“, za svoje celoživotné dielo a významný prínos v oblasti prírodnej kozmetiky pre celý svet. Toto ocenenie je odmenou za jej nekonečnú oddanosť prírodnej kozmetike a neustále inovácie.

2011
RIX BEAUTÉ SANTÉ
Asociácia nemeckých obchodov so zdravou výživou eG udelila v roku 2011 po prvý raz čestné ocenenie „LebensWerk“. Víťazkou sa stala naša zakladateľka spoločnosti Annemarie Lindner. Tieto dôležité ocenenia súvisí s Natural Legacy Award.

2009
SVETOVÝ POHÁR KRÁSY
Annemarie Lindner získala ocenenie Beautyworld Cup v parfumérskom sektore ako uznanie za jej celoživotnú prácu a jej službu kozmetickému priemyslu.

2005
NATURAL LEGACY AWARD
20. septembra 2005 dostala Annemarie Lindner v New Yorku cenu „Natural Legacy Award“. Tento Oscar z amerického priemyslu prírodných produktov je poctou jej celoživotnému dielu. Je znakom toho, že Annemarie Lindner je aj v USA vnímaná ako priekopníčka prírodnej kozmetiky.

OCENENIA

2023
PRIX DE BEAUTÉ
Línia starostlivosti ROSE NATURE získala ocenenie Prix de Beauté 2023 v kategórii „udržateľná krása“! To znamená, že produkty v tejto línie patria medzi najvýznamnejšie a najinovatívnejšie kozmetické produkty v medzinárodnom kozmetickom svete, ktoré sú každoročne ocenené „Oscarom kozmetického priemyslu“ prémiovým časopisom COSMOPOLITAN.

GERMANY BEAUTY AWARD 2022
Náš harmonizujúci denný krém ROSE DEW získal ocenenie Germany Beauty Award 2022 od prémiového časopisu ELLE v kategórii „Green Facial Care“. Za týmto účelom všetky redakčné tímy ELLE Beauty otestovali množstvo kozmetických produktov a na ocenenie nominovali náš denný krém ROSE DEW ako svoj obľúbený. Denný krém ROSE DEW bol vďaka početným hlasom čitateľov vyhlásený za víťaza.

2021
GERMANY BEAUTY AWARD 2022
V roku 2021 náš 2-fázový aloe vera shake vyhral ELLE International Beauty Award. Náš shake zvíťazil v kategórii „Udržateľná starostlivosť o pleť“.

2020/2021
INNOVATIVE THROUGH RESEARCH
Za svoj inovatívny prístup získala spoločnosť BÖRLIND so značkami ANNEMARIE BÖRLIND a DADO SENS už po štvrtýkrát pečať „Innovative through Research“ od Stifterverband für die Deutsche Wissenschaft .

2020
GLAMMY BEAUTY AWARD
Naše hyalurónové obklady na oči získali ocenenie GLAMMY BEAUTY AWARD 2020 od magazínu GLAMOUR! V kategórii „Základná starostlivosť o pleť“ obsadili prvé miesto. GLAMMY BEAUTY AWARD je jedno z najvýznamnejších ocenení čitateľov v kozmetickom priemysle.

BSB INNOVATION AWARD
Línia starostlivosti ROSE NATURE získala cenu BSB Innovation Award ešte pred uvedením na trh! Línia sa umiestnila na prvom mieste v kategórii „Najinovatívnejší aplikovaný koncept“.

NATU KOLAGEN ľahký krém na tvár získal ocenenie BSB Innovation Award v troch kategóriách. Na jednej strane sa umiestnil na prvom mieste ako „Najinovatívnejší prírodný produkt“ a jeho obal sa umiestnil na prvom mieste ako „Najinovatívnejšie balenie“. Získal tiež prvé miesto v kategórii „Životné prostredie“.

AGELESS BEAUTY AWARD
Náš telový olej BODY CARE získal ocenenie Ageless Beauty Award od časopisu tina. Náš produkt sa umiestnil na prvom mieste v kategórii „Osobná starostlivosť“. Cena Ageless Beauty Award od časopisu tina každoročne oceňuje inovatívne a vysokokvalitné kozmetické produkty. Produkty v rôznych kategóriách testuje odborná porota zložená z redakčného tímu tina, dermatológov, vlasových a vizážistov, influencerov a čitateľskej poroty.

2018
GERMAN INNOVATION AWARD
German Innovation Award 2018 vyhlásila za víťaza v kategórii „Beauty & Care“ revitalizujúci denný krém ENERGYNATURE od ANNEMARIE BÖRLIND. Porotu presvedčil výskum a použitie kmeňových buniek schwarzwaldskej ruže, ktorých extrakt je v ENERGYNATURE použitý po prvý raz.

Bild_01_Auszeichnungen_1920x1920_1_

S vašou podporou a dôverou sa tešíme na ďalšie inovácie a úspechy v oblasti prírodnej kozmetiky.
Ďakujeme, že ste s nami na tejto nádhernej ceste krásy a zdravia. ♥️