Hľadáme nové posily do nášho tímu v Poprade! Pozrite si ponuku.

Meníme dopravu na ZELENÚ

Od založenia značky ANNEMARIE BÖRLIND natural beauty bola našim vzorom a zdrojom inšpirácie príroda. To je dôvod, prečo ju rešpektujeme a ochraňujeme, od získavania surovín až po distribúciu produktov.

Najlepším príkladom sú najmodernejšie výrobné metódy šetrné k produktom a zároveň priateľské k životnému prostrediu a tiež použité prísady, ktorých etický pôvod sa dá vysledovať. Rovnako aj naše záväzky k sociálno-ekologickým projektom po celom svete.

Nemenej podstatným je aj dodávateľský reťazec v podobe kuriérskej spoločnosti, ktorá vám balíky od nás doručí. Spoločnosti DPD na našej planéte záleží a balíky cestou k vám už nebudú zanechávať stopu na životnom prostredí. To je v symbióze a v duchu filozofie aj našej značky.

DPD_DrivingChange_300x250

Čo všetko vám nové doručovanie cez DPD prinesie?

  • Ekologické doručovanie balíkov vďaka uhlíkovo neutrálnej doprave.
  • Doručovacie doby do 24 hod. v rámci celej SR.
  • Presné hodinové okno, kedy vám kuriér balík prinesie.
  • Informácie do e-mailu, cez SMS a Push-up notifikácie.
  • On-line sledovanie kuriéra, kedy v každom momente viete polohu vašej zásielky.
  • Jednoduché vyhľadávanie a sledovanie balíka buď cez web alebo cez mobilnú aplikáciu myDPD.
  • Platiť môžete aj priamo u kuriéra v hotovosti, platobnou kartou alebo cez VIAMO.
  • DPD zisťuje vašu spokojnosť s dodaním a rieši prípadné problémy. Až 90,1 % príjemcov balíkov odporučilo spoločnosť DPD svojim známym.
  • Po obdržaní PIN kódu, nepotrebujete doklad totožnosti pre kuriéra na identifikáciu.
  • Možnosť presmerovania balíka na inú adresu alebo na iný dátum doručenia.
Presmerovanie

Naše záväzky a ciele

Elektrické dodávky

DPD SK začala ako prvá kuriérska spoločnosť na Slovensku využívať elektrické dodávky Voltia eNV200 Maxi s nulovými emisiami CO2, a tým sa stala prvou spoločnosťou, ktorá nasadila vozidlá špeciálne vyrobené pre mestské doručovanie.

Záväzok k uhlíkovej neutralite

Od roku 2013 sme znížili naše emisie CO2 o 14% na balík. Dôsledne monitorujeme skleníkové plyny, ktoré vytvárame a neustále pracujeme na znižovaní našej uhlíkovej stopy a investíciami do projektov obnoviteľných energií a čistej energie.

Inteligentné mestské doručovanie

Vedeli ste, že v Bratislave sa doručuje aj vozidlami s nízkymi emisiami? Vysoká hustota premávky a znečistenia v mestách si vyžaduje nové riešenia v oblasti spracovania zásielok. Vyvíjame udržateľné koncepcie mestskej logistiky, aby sme v budúcnosti zabezpečili aj bezemisné doručovanie v centrách miest.

70 %

pravidelných európskych online nakupujúcich si myslí, že značky a spoločnosti by mali byť v súčasnosti environmentálne zodpovedné.

Mobilná aplikácia myDPD

Moderne navrhnuté rozhranie myDPD je prispôsobené tak, aby každá informácia o doručení balíka bola ako výmena správ s priateľmi. Ak nebudete v čase doručenia doma, jednoducho použite možnosť presmerovania zásielky na novú adresu, do niektorého z našich odberných miest Pickup či samoobslužného boxu, prípadne zmeňte dátum doručenia.

Kvalita ovzdušia v Bratislave

Bratislava patrí medzi európske metropoly, v ktorých Geopost spustila projekt monitorovania kvality ovzdušia.
• 100 senzorov na našich doručovacích dodávkach
• 20 senzorov na našich odberných miestach Pickup
• Čistejší vzduch začína zelenými dodávkami. Do konca roka 2025 bude DPD v Bratislave doručovať výlučne elektrickými dodávkami