Darčekový box „POVEDZ ĎAKUJEM“ pre hydratáciu pleti

Hodnotenie:
100%
SKU:10182
Bežná cena 94,90 € Znížená cena 80,67 €
Darujte darčekový box prírodnej kozmetiky pre komplexnú hydratáciu pleti. Darčekový box „POVEDZ ĎAKUJEM“ je najvhodnejší spôsob ako dopriať namáhanej pleti hydratáciu a sviežosť. Darčeková kazeta je luxusne balená a obsahuje dve kartičky, ktoré sú skvelým spôsobom ako vyjadriť svoje pocity.
Dostupnosť: Skladom
SKU
10182

Ak hľadáte originálny darček pre ženu na každú príležitosť, ste tu správne. Nájsť ten najlepší darček pre ženu nie je jednoduché, zvlášť, ak vám na nej záleží. Vytvorili sme špeciálne darčekové boxy s luxusným balením, ktoré obsahujú revolučnú, nadčasovú, no zároveň modernú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá obsahuje unikátne prírodné ingrediencie bez obsahu sporných látok s myšlienkou úcty k prírode a úcty k človeku. Doprajte silu prírody v tomto unikátnom darčeku vďaka krásnym dizajnovým produktom, príjemnej vôni a dvom dizajnovým kartičkám s priestorom na osobné venovanie. Darujte jedinečnosť spojenú s užitočnosťou, to je darčekový box kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Darčekový box "POVEDZ ĎAKUJEM" pre hydratáciu pleti obsahuje:

Prípravky určené na hydratáciu pokožky v nej viažu dostatok vlhkosti a vypĺňajú tak jemné línie a vyhladzujú vrásky. Posilňujú imunitný systém pleti a chránia ju pred vírusmi a baktériami. Výsledkom je svieži, mladistvý vzhľad pleti a posilnená jej kožná bariéra.

Osviežujúca čistiaca pena AQUANATURE pre málo hydratovanú pleť 150 ml
Osviežujúca hyalurónová čistiaca pena pre nedostatočne hydratovanú pleť. Jemne a dôkladne čistí a stabilizuje hydrolipidový plášť pokožky.

Hydratačný denný krém AQUANATURE pre málo hydratovanú pleť 50 ml
Zabezpečuje vyváženú vlhkosť po dlhú dobu. Dokonale hydratuje, posilňuje ochrannú bariéru pokožky. Krém dodáva pleti okamžite príjemný pocit a zanecháva ju vyhladenú a žiarivo krásnu.

2-fázový hyalurónový shake pre hydratáciu a sviežosť pleti 50 ml
Patrí medzi najpredávanejšie TOP 3 produkty značky ANNEMARIE BÖRLIND. Stimuluje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke a efektívne a dlhodobo ju zásobuje vlhkosťou. Vytvára ochranný film, vyplňuje jemné línie a vrásky a chráni pred stratou vlhkosti.

Darčekový box „POVEDZ ĎAKUJEM“ je vhodný pre každý typ pleti, ideálny však pre pleť s potrebou hydratácie. Pre ženy, ktoré chcú nielen vyzerať dobre, ale aj cítiť sa dobre. Ideálne pre ženy 30 +/-.

Balenie pozostáva z luxusnej darčekovej krabice, pekného výplňového materiálu a uvedených produktov. Súčasťou balenia sú dve kartičky: jedna s láskavým odkazom a druhá, určená pre váš osobný text, kde môžete napísať láskyplné vyznanie, slová povzbudenia alebo jednoducho len vyjadriť svoju náklonnosť. Obe kartičky sú vyrobené z kvalitného papiera a majú krásny dizajn (vid fotografie v galérii produktu). Celé balenie darčekového boxu je navyše ekologické, spĺňa všetky nároky na BIO produkt. Rozmer: 24x24x9,5 cm.

Neviete čo na kartičku napísať? Máme pre vás tipy:
„Si to najcennejšie, čo v živote mám."
„Milujem ťa viac ako čokoľvek na svete."
„Si najkrajší človek, akého poznám."
„Si môj najlepší priateľ."
„Som šťastný, že som tu s tebou."
„Mami, som taká vďačná, že ťa mám v živote. Ľúbim ťa."

Vlastnosti:

Vypína jemné línie a vrásky.
Intenzívne hydratuje pokožku a chráni ju pred stratou vlhkosti.
Posilňuje ochrannú bariéru pokožky.

Vedeli ste, že?

Základom našich produktov ANNEMARIE BÖRLIND je vlastná čistá, pramenitá, chemicky neošetrená voda z termálneho zdroja prameniaceho v hĺbke 166 metrov, čo sa preukazuje na kvalite každého výrobku.

OPÝTALI SME SA 10 ŽIEN NA ANNEMARIE BÖRLIND. AKÁ BOLA ICH ODPOVEĎ?

Podľa prieskumu by prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND potešila ako darček 9 z 10 opýtaných žien. Táto značka je vnímaná ako vysokokvalitná kozmetika, ktorá by urobila radosť skoro každej žene.

viki_2_

Volám sa Viktória Kossuthová a mám na starosti projekt GIFT BOX, darčeky pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovým boxom urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojmu zamestnancovi, či obchodnému partnerovi. Myslím, že každá dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nielen na Vianoce. Kontaktujte ma emailom na obchod@borlind.sk alebo rovno zavolajte na +421 918 614 797. Budem sa tešiť.

Podrobnosti
SKU10182
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie28x28x15 cm
EAN1345679910182
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčekový box „POVEDZ ĎAKUJEM“ pre hydratáciu pleti
Your Rating