Darčekový box „PREMIUM“ pre výnimočnú ženu NATUROYALE BIOLIFTING

Hodnotenie:
95%
SKU:10181
Bežná cena 227,90 € Znížená cena 193,72 €
Darujte svojim blízkym luxus z prírody pre zrelú pleť. Darčekový box „PREMIUM“ s produktami tej najprémiovejšej anti-aging línie NATUROYALE BIOLIFTING je určený pre výnimočnú ženu. Darčeková kazeta je luxusne balená a obsahuje dve kartičky, ktoré sú skvelým spôsobom ako vyjadriť svoje pocity.
Dostupnosť: Skladom
SKU
10181

Ak hľadáte originálny darček pre ženu na každú príležitosť, ste tu správne. Nájsť ten najlepší darček pre ženu nie je jednoduché, zvlášť, ak vám na nej záleží. Vytvorili sme špeciálne darčekové boxy s luxusným balením, ktoré obsahujú revolučnú, nadčasovú, no zároveň modernú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, ktorej základom sú unikátne prírodné ingrediencie bez obsahu sporných látok s myšlienkou úcty k prírode a úcty k človeku. Doprajte silu prírody v tomto unikátnom darčeku, ktorý vďaka krásnym dizajnovým produktom, príjemnej vôni a dvom dizajnovým kartičkám s priestorom na osobné venovanie. Darujte jedinečnosť spojenú s užitočnosťou, to je darčekový box kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Darčekový box "PREMIUM" NATUROYALE BIOLIFTING pre výnimočnú ženu obsahuje:

Čistiaci krém NATUROYALE BIOLIFTING pre zrelú pleť 125 ml
Dôkladne čistí bez vysušovania. Taktiež šetrne odstraňuje make-up. Pokožka vyzerá sviežo a je dokonale pripravená na ďalší krok starostlivosti.

Čistiaci krém, bioliftingový denný krém a očný krém NATUROYALE SYSTEM BIOLIFTING sú elixírom mladosti. Produkty obsahujú botanickú kyselinu hyalurónovú, hľuzovku bielu, ktorá sa považuje za diamant v prírodnej anti-aging kozmetike. Liftinguje a spevňuje pokožku, vyhladzuje vrásky a výdatne hydratuje, redukuje pigmentové škvrny a stimuluje prirodzenú obnovu buniek.

Denný krém NATUROYALE BIOLIFTING pre zrelú pleť 50 ml
Viditeľne zlepšuje pevnosť pleti a redukuje hĺbku vrások dlhodobo. Má normalizačný efekt na pigmentáciu pokožky. Viditeľný liftingový efekt vyhladzuje vrásky.

Očný krém na ústne kontúry pre zrelú pleť NATUROYALE Biolifting 15 ml
Očný krém pre náročnú zrelú pleť stimuluje prirodzený regeneračný proces a minimalizuje vrásky v okolí očí a pier.

Darčekový box „PREMIUM“ je vhodný na suchú, zrelú pleť od 40+. Pre ženy, ktoré poznajú svoju hodnotu.

Balenie pozostáva z luxusnej darčekovej krabice, pekného výplňového materiálu a uvedených produktov. Súčasťou balenia sú dve kartičky: jedna s láskavým odkazom a druhá, určená pre váš osobný text, kde môžete napísať láskyplné vyznanie, slová povzbudenia alebo jednoducho len vyjadriť svoju náklonnosť. Obe kartičky sú vyrobené z kvalitného papiera a majú krásny dizajn (vid fotografie v galérii produktu). Celé balenie darčekového boxu je navyše ekologické, spĺňa všetky nároky na BIO produkt. Rozmer: 28x28x10,5 cm.

Neviete čo na kartičku napísať? Máme pre vás tipy:
„Si to najcennejšie, čo v živote mám."
„Milujem ťa viac ako čokoľvek na svete."
„Si najkrajší človek, akého poznám."
„Si môj najlepší priateľ."
„Som šťastný, že som tu s tebou."
„Mami, som taká vďačná, že ťa mám v živote. Ľúbim ťa."

Vlastnosti:

Stimuluje v pokožke regeneračný proces.
Aktivuje obnovu kožných buniek a posilňuje kolagénový reťazec v pleti.
Redukuje tvorbu vrások a zmierňuje ich hĺbku.

Vedeli ste, že?

Srdcovou záležitosťou Annemarie Lindner, zakladateľky značky, bola práve pleťová línia NATUROYALE BIOLIFTING, ktorá bola jej celoživotným dielom. Kráľovská starostlivosť s viditeľnými účinkami, ktorá spája to najlepšie z prírody s najnovšími vedeckými objavmi.

OPÝTALI SME SA 10 ŽIEN NA ANNEMARIE BÖRLIND. AKÁ BOLA ICH ODPOVEĎ?

Podľa prieskumu by prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND potešila ako darček 9 z 10 opýtaných žien. Táto značka je vnímaná ako vysokokvalitná kozmetika, ktorá by urobila radosť skoro každej žene.

viki_2_

Volám sa Viktória Kossuthová a mám na starosti projekt GIFT BOX, darčeky pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovým boxom urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojmu zamestnancovi, či obchodnému partnerovi. Myslím, že každá dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nielen na Vianoce. Kontaktujte ma emailom na obchod@borlind.sk alebo rovno zavolajte na +421 918 614 797. Budem sa tešiť.

Podrobnosti
SKU10181
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie28x28x15 cm
EAN2345679910181
Produktová líniaNATUROYALE
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčekový box „PREMIUM“ pre výnimočnú ženu NATUROYALE BIOLIFTING
Your Rating