Hľadáme nové posily do nášho tímu v Poprade! Pozrite si ponuku.

Nezabudnite na anti-aging tela: Prečo telo potrebuje rovnakú starostlivosť ako tvár

Nezabudnite na anti-aging tela: Prečo telo potrebuje rovnakú starostlivosť ako tvár
24. apríla 2024 4 minút čítania
Nezabudnite na anti-aging tela: Prečo telo potrebuje rovnakú starostlivosť ako tvár

Keď hovoríme o anti-agingu, väčšina z nás si predstaví produkty na tvár. Ale čo zvyšok nášho tela? Pokožka na rukách, nohách a na celom tele čelí rovnakým výzvam ako tá na tvári a zaslúži si rovnako dôkladnú starostlivosť. Prečo je dôležité nezanedbávať anti-aging tela a aké kroky by ste mali podniknúť, aby vaša pokožka zostala pevná a mladistvá? Nájdete v našom článku, kde vám poskytneme praktické tipy na efektívnu starostlivosť.

Prečo by ste starostlivosti o telo mali venovať pozornosť?


Dôkladná starostlivosť, ktorá udržuje telo svieže a vyživené, by mala presahovať len pravidelné sprchovanie a čistenie. Starostlivosť o telo pomáha udržiavať pokožku nielen krásnu, ale aj zdravú. Kvalitné krémy, maslá a oleje, pomáhajú posilniť prirodzenú obranyschopnosť pokožky, predísť dehydratácii, suchosti a vzniku pórov a vrások.

Exponované časti tela, ako sú krk, dekolt a ruky často odhaľujú vek človeka skôr než jeho tvár. Pravidelná starostlivosť o tieto oblasti môže predísť alebo spomaliť viditeľné známky starnutia a zanechať pokožku zdravú a žiarivú.

body-skin-care-blog
Pleť na tele potrebuje rovnako ako pleť na tvári dostatočnú hydratáciu a výživu, aby bola elastická a menej náchylná na tvorbu vrások.

Jednoduchý krok s obrovským účinkom

Pridať do starostlivosti o jeden krok naviac dokáže veľké veci. Prečo? Aplikácia telového oleja alebo mlieka ihneď po kúpeli alebo sprche je kľúčová pre zachovanie hydratácie pokožky. Voda a teplo môžu pokožku vysušiť odstránením jej prirodzených olejov. Použitie týchto produktov po kúpaní efektívne uzamkne vlhkosť, čím zabraňuje vysušovaniu a zanecháva pokožku mäkkú a hladkú. Okrem hydratačných vlastností, oleje a mlieka dodávajú pokožke výživné látky, zlepšujú jej elasticitu a pevnosť.

Luxusná anti-aging telová starostlivosť

Vylepšiť textúru a pevnosť svojej pokožky môžete pomocou oleja NARA z línie NATUROYALE BIOLIFTING. Tento olej nie náhodou je súčasťou najsilnejšej anti-aging línie ANNEMARIE BÖRLIND, a to vďaka svojim výrazným omladzujúcim vlastnostiam.

Jeho pravidelné používanie efektívne vyhladzuje vrásky a zvyšuje pružnosť pokožky. Obsahuje bohaté zmesi prírodných olejov a extraktov, ktoré aktívne bojujú proti známkam starnutia. Ale to ešte nie je všetko. Čo ďalšie môže olej NARA ponúknuť?

1. Posilnenie kožnej bariéry: NARA olej spolu s organickými olejmi inca omega a jojoba, poskytuje pokožke hydratáciu a udržuje zdravú kožnú bariréru pokožky. Je tiež bohatý na kyselinu linolovú (omega-6 mastnú kyselinu), ktorá je dôležitá pre zdravie prirodzenej ochrannej bariéry pokožky.
2. Hydratácia bez mastného efektu: Zaisťuje hĺbkovú hydratáciu bez mastného pocitu, zatiaľ čo squalane a slnečnicový olej zvláčňujú pokožku.
3. Antioxidačná ochrana: NARA olej obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, vďaka čomu účinne bojuje proti poškodeniu kože voľnými radikálmi, čím predchádza predčasnému starnutiu.
4. Protizápalové účinky: Vďaka slnečnicovému a rozmarínovému oleju má olej i silné protizápalové účinky.

nara-olej-annemarie-borlind
Nara olej ponúka značka ANNEMARIE BÖRLIND iba raz ročne, a to v limitovanom množstve.

Samotný olej je veľmi vzácny, pretože rastie len na jedinom mieste na svete, kde rastie ker Nara, z ktorého sa získava. Nara plody sú získavané iba raz ročne od domorodcov z kmeňa Topnaar v Namíbii. V dôsledku toho je tento produkt dostupný iba v obmedzenom množstve taktiež raz ročne. :)

Súvisiace články