Profesionálna kozmetika do salónu

Telo a myseľ v harmónii s prírodou

Nemecká kozmetická značka s viac ako 60 ročnou tradíciou, ktorá podporuje sociálno-ekologické projekty po celom svete. Filozofiou spoločnosti je úcta k prírode a k človeku.

ANNEMARIE BÖRLIND ponúka svojim veľkoobchodným partnerom a salónom rozsiahle možnosti spolupráce. Profesionálne kozmetičky vysoko hodnotia certifikovanú prírodnú kozmetiku so skvelým zložením, najmodernejším technologickým spracovaním, vysokou účinnosťou a úžasnými kozmetickými rituálmi.

Naša pokožka odzrkadľuje stav našej mysle. Doprajte si výnimočný zážitok z rozmaznávania a nadviažte kontakt so svojimi zmyslami.

ANNEMARIE_B_RLIND_-_Natural_Beauty_SPA_Sales_Situation_Original_3113
boerlind-natural-beauty-spa-koerperbehandlungen-1
Spojenie vedy a prírody

Veríme vo vedecký pokrok pri vývoji inovatívnej a účinnej prírodnej kozmetiky, ktorá funguje.

Rešpektovanie životných hodnôt

Angažujeme sa v sociálno-ekologických projektoch po celom svete (odkiaľ získavame bio suroviny a zároveň dávame ľuďom prácu a vzdelanie), sme spoločensky zodpovedný.

Úcta k prírode a k človeku

Žijeme trvalou udržateľnosťou počas každý jeden deň, ako aj pri výrobe našich produktov, či výbere dodávateľov.

Prečo ANNEMARIE BÖRLIND?

„To, čo nemôžem zjesť, si nedám na tvár.", svetoznáme vyhlásenie Annemarie Lindner, zakladateľky značky a priekopníčky prírodnej kozmetiky.

V roku 1959 založila spoločnosť a začala vyrábať účinnú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá sa dnes označuje za TOP prémiovú prírodnú značku sveta. Svojou nadčasovosť a inovatívnosťou predbehla dobu o desaťročia. Láska k prírode a k človeku sú dodnes filozofiou spoločnosti. Silná orientácia na vedu a výskum v súčinnosti s prírodnými zdrojmi prináša neustále svetové inovácie, účinnosť na pleť, čím búra všeobecné pravdy a mýty o tom, že prírodná kozmetika nefunguje. ANNEMARIE BÖRLIND nielenže skutočne funguje, ale častokrát určuje trendy aj pre konvenčný kozmetický priemysel. KNOW-HOW úspechu značky spočíva v túžbe objavovať stále nové a nové prírodné ingrediencie, ktorých účinky vedia vďaka silnému vedeckému zázemiu pretaviť do unikátnych textúr, ktoré na pleti skutočne fungujú. Sú to skutoční špecialisti na anti-aging a regeneráciu pleti.

ANNEMARIE BÖRLIND je dnes synonymom modernej prírodnej starostlivosti o pleť.

Základnou filozofiou ANNEMARIE BÖRLIND NATURAL SPA ošetrení je kozmetickým salónom a wellness centrám ponúknuť unikátne profesionálne produkty pre pleť a telo prispôsobené aktuálnemu stavu pokožky pre všetky typy pleti. Tajomstvom tohto konceptu sú produkty a kabinetné balenia na ošetrenie tváre a tela, vyrábané v harmónii s prírodou. Obsahujú až do 100% prírodných látok, ktoré jemne a účinne podporujú funkciu kože. Výsledkom je viditeľná starostlivosť o krásu so systémom | pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie.

Používame iba vysokokvalitné suroviny. Hodnotné, za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, prísady z mora a prvotriedne vitamíny. Voda, ktorá je používaná v produktoch ANNEMARIE BÖRLIND pochádza z prameňa Walter-Lindner-Spring, ktorý sa nachádza v kúpeľnom regióne v Nemecku, známym pre jeho liečivú silu. Je bohatá na minerály, ako napríklad draslík, magnézium, kalcium, zinok známych pre ich podporné vlastnosti pre pleť.

Nepoužívame žiadne živočíšne extrakty alebo ropné látky (parafíny). Rastlinné látky pochádzajú výhradne z kontrolovaného organického pestovania rastlín. Všetky prísady v našich produktoch sú zaručene 100% bez toxínov, pesticídov a ďalších znečisťujúcich látok.

Výsledkom je komplexná starostlivosť o pokožku pre všetky typy pleti a vekové kategórie, v ktorej každý výrobok musí podporiť alebo zlepšiť prirodzenú funkciu pleti.

Čo ponúkame našim partnerom?

Edukácia, semináre, školenia

Odborno–praktické semináre a školenia masážnych techník, rituálov a kozmetického konceptu ANNEMARIE BÖRLIND v salóne a produktové on-line semináre.

Bonusový systém

Pravidelné mesačné akcie, zľavy a bonusy v podobe testerov, mini produktov, vzoriek a reklamných predmetov ku každej objednávke.

Zákaznícky servis

Máte našu plnú podporu a môžete sa kedykoľvek obrátiť na náš tím s vašimi požiadavkami. Či už ide o informácie o objednávke, produktoch alebo vybavenia prevádzky, sme tu pre vás.

Široké portfólio produktov

Produktové rady pre každý typ pleti a každú vekovú kategóriu na salónne a aj domáce použitie. Produkty sú prispôsobené individuálnym potrebám pleti, tela ako aj dekoratívnej kozmetiky.

Mediálne známa a podporovaná značka

Značka ANNEMARIE BÖRLIND je pravidelne a dlhodobo silne zastúpená aj v mediálnom priestore prostredníctvom lifestylových časopisov, spoluprácou s influencermi, reklamou a TV výstupmi, sociálnymi sieťami, PR prácou.

Ekologická a vegánska kozmetika

Certifikovaná, vysoko kvalitná prírodná kozmetika s čistým prírodným zložením, participuje na sociálno-ekologických projektoch po celom svete.

Expresné doručenie

Expresné dodanie tovaru kuriérom priamo na prevádzku do 24 hodín. Všetok tovar máme skladom.

Intuitívny objednávkový systém

Jednoduché a prehľadné objednávanie sortimentu 24/7 prostredníctvom intuitívneho, veľkoobchodného objednávkového systému. Možnosť vytvorenia objednávky tovaru 24/7. Poskytuje reálne náhľady aktuálnych akcií a poskytnutých benefitov a zliav.

Naše záväzky a ciele

0 % CO2

Znižujeme naše emisie CO2 súvisiace s výrobou a minimalizujeme emisie z prepravy. Od roku 2015 sme klimaticky neutrálni!

0 % odpadu

Znižujeme odpad z výroby, až kým neprejdeme na 100% recyklovateľné, kompostovateľné obaly.

0 % sporných látok

PEG, parafínov, minerálnych olejov, silikónov, syntetických vôní, farbív, ethanolaminu, formaldehydu, hliníkových solí, mikroplastov, oxybenzónu, oktokrylénu, ftalátov.

Sociálno-ekologické projekty

Svetovými projektami zabezpečujeme dôstojné životné a pracovné podmienky, vzdelávanie a udržateľné pracovné miesta.

Zaujala vás značka ANNEMARIE BÖRLIND?

Zaujala vás značka ANNEMARIE BÖRLIND?

Už roky tvoríme zdravé jadro, ktoré sa postará o všetky aspekty vášho podnikania v kozmetickom salóne a vo vašej prevádzke. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Ak vás zaujala kozmetická značka ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty a chceli by ste sa dozvedieť viac aj o tom ako pracovať s „PROFESIONÁLNOU KOZMETIKOU ANNEMARIE BÖRLIND“ vo vašom salóne, stačí vyplniť formulár a my sa s vami veľmi radi spojíme.