Hľadáte darčeky pre zamestnancov? Pripravili sme si pre vás skvelé tipy!

Hľadáte darčeky pre zamestnancov? Pripravili sme si pre vás skvelé tipy!
19. októbra 2023 5 minút čítania
Hľadáte darčeky pre zamestnancov? Pripravili sme si pre vás skvelé tipy!

Vedúci pracovníci a manažéri často podceňujú moc slova „ďakujem". Táto téma je zvlášť aktuálna v dnešnom pracovnom svete, kde fluktuácia zamestnancov je vysoká a udržanie kvalifikovaných ľudí je čoraz ťažšie. Prečo je dôležité zamestnancov náležite oceniť? A aký darček zvoliť? Dozviete sa v článku.

Prečo je dôležité povedať ĎAKUJEM?

viki_lenka_box
V boxoch sa ukrývajú ďakovné odkazy, ktorými dáte vďačnosť patrične najavo a ktoré zasiahnu všetky zmysly.

Majiteľom firiem a manažérom sa neustále pripomína, aké dôležité je vyjadriť uznanie svojim zamestnancom. Keď sa zamestnanci skutočne cítia oceňovaní, je menej pravdepodobné, že odídu do inej práce alebo sa hodia na marodku. Okrem toho, keď sa zamestnanci cítia ocenení, hodnotenia zákazníkov majú tendenciu stúpať a manažéri uvádzajú, že si prácu viac užívajú. Z prieskumov však vyplýva, že ženy v pracovnom prostredí dostávajú veľmi málo slovného ocenenia alebo pochvaly, čo je pre nich často dôležitejšie ako finančná odmena. Otázkou však ostáva, ako ich správne oceniť, aby ste naplnili ich očakávania? Na trhu je totiž široký výber firemných darčekov a vybrať ten najlepší dar pre ženu je pomerne náročné.

Povedzte ĎAKUJEM darčekovým boxom

Pravdepodobne aj vy dobre poznáte situáciu, keď ste chceli poďakovať za skvelú prácu prostredníctvom darčeka. Robili ste všetko preto, aby ste zaobstarali originálny a zároveň výnimočný dar pre ženu, manažérku či obchodnú partnerku, no nič vhodné ste nenašli. V prípade darčekového boxu ANNEMARIE BÖRLIND si môžete byť istý, že udriete klinec po hlavičke. Pretože my vieme čo ženy chcú :). 9 z 10 opýtaných žien by potešila práve lukratívna prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND. Krásny elegantný darčekový box plný lásky a milých ďakovných odkazov je už len zásahom do srdiečka. A presne o to ide. Potešiť, poďakovať, vyvolať zážitok a zapamätať si ho. Viete si predstaviť lepší dar ako ten, ktorým si vytvoríte hlboký vzťah, lojalitu a ešte sa bude všade o vás či firme hovoriť v dobrom?

viki_zmena_pozadia-edit
Krásny elegantný darčekový box plný exkluzívnej prírodnej kozmetiky a milých ďakovných odkazov.

Dar pre ženu, manažérku a obchodnú partnerku

Ženy sa od nepamäti vždy rady starajú o svoju krásu viac ako muži. A nie je tomu inak ani v prípade žien v práci či vrcholových manažérok. Tým, že sme každodenne vystavovaní modrému svetlu z počítačov či smartfónov, urýchľujeme si starnutie pleti.

rose-nature
Línia ROSE NATURE chráni pred škodlivými vplyvmi modrého svetla.

Preto je vhodné ich obdarovať darčekovým boxom obsahujúcim produkty, ktoré pomáhajú blokovať prieniku modrého svetla do pokožky a lepšie zvládať digitálny stres.

Darčekový box EXKLUSIV je zložený z produktov z línie ROSE NATURE, ktorá je navrhnutá práve na ochranu pokožky pred digitálnym stresom a jeho negatívnymi účinkami. Tieto produkty obsahujú komplex z ruží PR3, ktorý nielen chráni pokožku pred modrým svetlom, ale aj podporuje bunkovú detoxikáciu a dodáva pokožke žiarivý a svieži vzhľad.

Vedeli ste, že kozmetika proti digitálnemu stresu je svetová inovácia od značky ANNEMARIE BÖRLIND? O negatívnom vplyve modrého svetla z elektronických zariadení na pokožku sa nehovorí zatiaľ veľa, ale jeho vplyv na starnutie pokožky, je ďaleko nebezpečnejší ako UV žiarenie. Viac o tom, aké zmeny spôsobuje modré svetlo v našich kožných bunkách, sa dozviete TU.

Výnimočný exkluzívny dar pre ženu

naturoyale
Línia NATUROYALE obsahuje bielu hľuzovku, ktorá je považovaná za diamant anti-aging kozmetiky.

Ak hľadáte skutočne výnimočný dar pre niekoho, koho chcete náležíte oceniť a potešiť, darčekový box s produktami NATUROYALE BIOLIFTING je skvelá voľba. Nesie v sebe jedinečnosť a exkluzivitu, ktorá vám umožní vyjadriť svoju vďačnosť a uznanie osobám, ktoré sú pre vás dôležité.

Prípravky línie Naturoyale obsahujú bielu hľuzovku, ktorá sa považuje za diamant v anti-aging kozmetike. Táto zložka je veľmi účinná – dokáže rozžiariť každú pleť a zároveň ju aj efektívne zregenerovať, zbaviť pigmentových škvŕn a vrások. Nie nadarmo sa táto línia nazýva aj kráľovská. O pleť sa postarajú vzácne ingrediencie hodné kráľovien.

Ak chcete potešiť ženu či už doma alebo v práci, darujte jej úsmev a ten dosiahnete, keď jej jeden dáte prostredníctvom darčekových boxov, kde máte garanciu úspechu a vyčarovania ÚSMEVU. A o to predsa ide!

Súvisiace články