Aká kozmetika je vhodná pre mužskú pokožku?

Aká kozmetika je vhodná pre mužskú pokožku?
9. mája 2023 5 minút čítania
Aká kozmetika je vhodná pre mužskú pokožku?

Mužská a ženská pleť je veľmi rozdielna. Hoci je mužská pleť hrubšia a javí sa nám ako menej náročná na starostlivosť, tiež potrebuje starostlivosť odpovedajúcu jej potrebám. UV žiarenie, znečistené prostredie, ale aj holenie, dráždia mužskú pleť a majú svoje následky vo forme predčasného starnutia, prípadnej nezdravo bledej pleti. Preto by si muži mali zaviesť rannú a večernú starostlivosť o pleť ako ženy. Ako môže takáto starostlivosť o pokožku mužov vyzerať?

Značka ANNEMARIE BÖRLIND prináša novú líniu pre mužov MEN. Nájdete v nej to najlepšie pre mužskú pokožku - prírodný taurín, organický extrakt z borievky a organický kofeín. Päť účinných produktov v našej novej línii MEN s intenzívnymi účinkami pre pánsku starostlivosť o pleť!

5 minútová starostlivosť o mužskú pokožku od ANNEMARIE BÖRLIND


1.Dôkladné čistenie

Aj keď je mužská pokožka hrubšia a svojím spôsobom odolnejšia, potrebuje pravidelné čistenie rovnako ako tá ženská. Pleťový a telový čistiaci gél 2v1 MEN poskytuje účinné a jemné čistenie pre tvár a telo, ktoré hĺbkovo hydratuje a osviežuje.


2. Holenie a upokojenie

Každý muž vám potvrdí, že pravidelné holenie dráždi pleť, čím sa stáva začervenanou a citlivejšou. Gél po holení MEN upokojuje podráždenú pokožku, pomáha jej udržať vlhkosť a dodá vám svieži pocit, ktorý si udržite po celý deň.

Akú vôňu má starostlivosť o mužov MEN?


Línia MEN má jemnú, sviežu a prírodnú vôňu. Pripomína citrusovo-drevité vôňe.3.Nemastná starostlivosť o tvár

Vďaka testosterónu má mužská pleť viac tuku a mazu. Pleťový krém MEN je preto vďaka svojej textúre veľmi jemný a nemastný, čím je vhodný pre potreby mužskej pleti. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva veľmi príjemný pocit na pokožke. Hĺbkovo hydratuje a posilňuje mužskú pokožku. Pomáha chrániť pred starnutím.


4.Výživný olej na fúzy a pokožku

2-fázový olej na bradu MEN od ANNEMARIE BÖRLIND posilňuje štruktúru fúzov a dodáva pokožke výživu, hydratáciu a vyhladenie. Preto sa hodí pre pánov, pre ktorých je ich brada a fúzy pýchou. Olej sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Dodáva fúzom lesk a vyživuje mužskú pokožku.


5.Osviežujúci očný krém

Aj u mužov platí, že ich pokožka v očnom okolí je 5x tenšia ako pokožka na tvári, preto starne rýchlejšie. Očný krém MEN redukuje tmavé kruhy pod očami, eliminuje vrásky v očnom okolí a má energizujúci účinok.

3 výhody línie MEN od ANNEMARIE BÖRLIND

Okrem piatich špeciálnych produktov pre mužom sa za líniou MEN skrývajú aj účinné zložky a obaly šetrné k životnému prostrediu. Prinášame vám 3 dôvody, prečo je línia MEN to najlepšie pre mužskú pokožku.

Prírodné a účinné zložky

Špeciálnou zložkou línie MEN je energetický komplex aktívnych prírodných látok. Skladá sa z prírodného taurínu, ginu, organického extraktu z borievky a organického kofeínu. Výsledok: pocitovo zvýšenie energie, účinok proti starnutiu a účinok proti únave.

rastlinny-taurin

Rastlinný taurín

Rastlinný taurín získavame z rias Jania Rubens patentovanými technológiami. . Poznáme aj konvenčný taurín v energetických nápojoch, v ktorých sa používa jeho syntetická forma. Prírodný taurín posilňuje pokožku a spomaľuje jej proces starnutia.


Gin a organický extrakt z borievky

Línia MEN obsahuje gin, ktorý bol vyrobený špeciálne pre ANNEMARIE BÖRLIND v liehovare Heckengäu v Čiernom lese. Je obohatený o organický extrakt z borievky, získanej z ekologického pestovania a rovnako je bohatý na éterické oleje. Pôsobí protizápalovo a upokojuje pokožku.


Organický kofeín

Poslednou zložkou v energetickom komplexe línie MEN je organický kofeín. Organický kofeín dodáva pokožke skutočnú energiu. Kofeín tiež zabezpečuje, že bunky sú obzvlášť dobre zásobené kyslíkom a živinami. To im dáva dostatok energie na regeneráciu. Organický kofeín navyše zmierňuje tmavé kruhy a opuchy.

Ekologické obaly

Obaly línie MEN sú našimi prvými obalmi vyrobenými z recyklovaného plastu. Dávkovač nášho pleťového krému MEN je navyše prvým prírodným kozmetickým produktom v Európe, ktorý používa veľmi špeciálny materiál. Obal krému na tvár pozostáva zo zmiešaného plastového odpadu, ktorý sa vďaka inovatívnemu procesu recyklácie už nemusí spaľovať, ale môže byť opätovne použitý. To umožňuje recykláciu plastov, ktorá predtým nebola možná.

Okrem toho je celá línia klimaticky neutrálna - od surovín, až po výrobu a balenie. Vyrovnané emisie CO2 sme kompenzovali prostredníctvom projektu ochrany podnebia v Kambodži na úpravu pitnej vody. Predtým sa tu spaľovalo drevo na čistenie vody varom, ktorý produkoval CO2. Pomocou keramického filtra je teraz možné vodu čistiť bez akýchkoľvek emisií CO2 .


Prírodná kozmetika z Čierneho lesa

Niektoré zo zložiek, ktoré používame v línii MEN, pochádzajú z našej domoviny, z Čierneho lesa. Napríklad gin s extraktom organickej borievky bol špeciálne vyrobený pre značku ANNEMARIE BÖRLIND. Naše produkty sa vyrábajú priamo v Čiernom lese. Už od roku 1959.

Súvisiace články