Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Annemarie Börlind - MEN System Energy Boost

Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - For men

MEN System Energy Boost - energizujúca starostlivosť vyvinutá pre pánsku pleť / všetky typy mužskej pokožky

Kozmetická línia MEN System Energy Boost pre moderných mužov od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určená pre všetky typy mužskej pokožky. Poskytuje komplexnú a systematickú starostlivosť o pánsku pleť, ktorá potrebuje energiu, dostatočnú hydratáciu, osvieženie a upokojenie po holení. Línia pomáha chrániť pokožku pred predčasným starnutím, pred vplyvmi modernej doby a aktívneho životného štýlu akými sú stres, nedostatok spánku, znečistené ovzdušie a pod.

Pleťový a telový čistiaci gél, gél po holení, pleťový krém, 2-fázový olej na bradu a očný krém pre mužov poskytujú mužskej pokožke optimálnu starostlivosť, ošetrujú ju a chránia pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Produkty zo série MEN:

  • pôsobí proti predčasnému starnutiu pleti a predchádza viditeľným známkam starnutia
  • prebúdza, energizuje, vyživuje, posilňuje a hydratuje pleť
  • poskytuje pokožke extra dávku energie a sviežosti
  • Minimalizujú podráždenie po holení
  • Obmedzujú začervenanie pokožky
  • Optimalizujú tvorbu kožného mazu
  • Eliminujú rozšírené póry
  • Poskytujú antioxidačnú ochranu pokožke pred poškodením vplyvom voľných radikálov
  • Slúžia aj ako prevencia proti telesnému pachu

Hlavné zložky
Aktívne rastlinné látky produktov rady MEN System Energy Boost sú dokonalo skoordinované do jednotlivých krokov systematickej starostlivosti tak, aby sa ich vzájomné účinky maximalizovali. Inovatívne prírodné zložky v prípravkoch na celodennú ochranu a nočnú starostlivosť znižujú prejavy predčasného starnutia pokožky a dodávajú jej viac energie. Výsledkom používania kozmetických produktov rady MEN je prirodzene hydratovaná pleť plná vitality a energie.

Produkty línie MEN obsahujú inovatívny Energy komplex vytvorený z botanického taurínu a aktívnych rastlinných ingrediencií, ako sú bio extrakt z borievky, zázvoru a organického kofeínu. Vďaka starostlivo vyberaným rastlinným ingredienciám v najvyššej bio kvalite zostáva pokožka energizovaná, posilnená a svieža. 

ORGANICKÝ VÝŤAŽOK Z BORIEVKY
Organický extrakt z borievky získanej z ekologického pestovania je bohatý na éterické oleje. Pôsobí protizápalovo a upokojuje pokožku. 

BOTANICKÝ TAURÍN
Botanický taurín získaný z červenej riasy Jania má energizujúci a antioxidačný účinok. Mladistvý potenciál pokožky je zachovaný a prvé príznaky starnutia sú redukované. 

VLASTNÁ MINERÁLNA VODA BOHATÁ NA STOPOVÉ PRVKY
Interná pramenitá voda BÖRLIND sa získava z hĺbky 166 metrov. Vyznačuje sa svojou čistotou a mikrobiologicky dokonalou kvalitou. 

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: