Zázrak menom pleťové masky

Zázrak menom pleťové masky

23. júla 2018 Off Od AnnemarieBorlind.sk

Prečo by ste mali pleťové masky zaradiť do starostlivosti o pleť aj vy? 

Vedeli ste, že pleťové masky sú staré takmer ako ľudstvo samo? Už staroveká Kleopatra, ktorá svoju vyhlásenú krásu zakladala na prirodzenosti a zdraví, poznala ich blahodárne účinky. V dobe, keď boli rozličné omladzovacie zákroky ešte len v plienkach, naše babičky používali pleťové masky ako instantný elixír mladosti a krásy. Dokonca hovorievali, že takmer všetko, čo sa dá zjesť, možno použiť aj na oživenie a skrášlenie pokožky. 

To isté pred vyše pol storočím vyhlasovala aj Annemarie Lindner, známa priekopníčka prírodnej kozmetiky a zakladateľka najpredávanejšej nemeckej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND. Tvrdila, že nič neprekoná prírodu a ak chceme našu krásu zakladať na zdraví, mali by sme dôverovať jej sile. A pri maskách, ktorých efekt je založený na tom, že obsahujú aktívne látky vo vysokej koncentrácii, to platí niekoľkonásobne. 

Ako pleťové masky fungujú? 

annemarie-borlind-beauty-masky-sada

Viete, prečo beauty masky dokážu s vašou pokožkou hotové zázraky na počkanie? Poskytujú jej výživné ošetrenie tak, že podporujú a posilňujú bežný spôsob starostlivosti o pokožku. 

Vďaka pôsobeniu tepla, ktoré sa po ich aplikácii vytvorí na pokožke, dokážu aktívne látky vo vysokej koncentrácii preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a pôsobiť oveľa účinnejšie a rýchlejšie než v prípade bežnej, každodennej starostlivosti.

Pôsobením tepla sa totiž vo vrchnej vrstve kože otvoria kapiláry a prúdi cez ne viac krvi. Vďaka tomu do tkaniva prenikne viac výživných látok i kyslíka a urýchli sa odplavovanie škodlivín. Zároveň sa otvoria póry a aktívne látky sa dokážu ihneď absorbovať do pokožky. 

Keďže látky v maskách prenikajú do hĺbky, na ich zložení skutočne záleží. Najmä ak nechcete svoj organizmus zaťažovať škodlivou chémiou.

Intenzívne vyživujúce rastlinné masky prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND obsahujú to najlepšie z prírody. 

Ich účinky sú skutočne rozmanité. Revitalizujú, hydratujú, čistia, upokojujú a regenerujú pokožku. Bojujú proti vysušeniu pleti, zmierňujú jej začervenanie a pnutie, vyhladzujú jemné línie a vrásky a unavenej pleti dodávajú potrebnú dávku energie. 

A čo je na nich úplne najlepšie? Vďaka vysokej koncentrácii aktívnych látok sa výsledky dostavia okamžite.

Vyberte si tú svoju 

Aby maska skutočne fungovala tak ako má, mala by byť na mieru potrebám vašej pleti. Spomedzi našich prírodných masiek si určite vyberie každá z vás.

 

Pre citlivú pleť

SENZITÍVNA KRÉMOVÁ MASKA je určená pre citlivú pokožku so sklonom k začervenaniu a podráždeniu. Má hutnú krémovú konzistenciu a nezmýva sa.
→ Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT SOS SENSITIVE koncentrát.

 

Pre suchú pleť

HYDRO GÉLOVÁ MASKA je ako stvorená pre suchú pokožku, ktorej sa v dôsledku vysúšania tvoria línie a vrásky. Obsahuje inovatívnu ingredienciu z červenej riasy s okamžitým účinkom, dokonca rýchlejším a efektívnejším, než konvenčná kyselina hyalurónová. A výsledok? Dokonalo hydratovaná, vyhladená pleť. A tento efekt vydrží dlho.
→ Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT HYDRO BOOSTER.

 

Pre zmiešanú pokožku so sklonmi k vyrážkami a masteniu

ČIERNA MASKA 2 V 1 je tajnou zbraňou všetkých, ktorých trápi zmiešaná pokožka s rozšírenými pórmi a sklonmi k vzniku vyrážok a masteniu. Maska dodáva pleti matný vzhľad a pôsobí ako jemný peeling. Zároveň ju chráni pred voľnými radikálmi a zabraňuje predčasnému starnutiu.
→ Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT SKIN&PORE BALANCER

 

Pre náročnú zrelú pleť 

ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA je skutočnou lahôdkou pre náročnú zrelšiu pleť, ktorá stratila pružnosť a má sklony k tvorbe línii a vrások. Luxusný dizajnový obal ukrýva hutnú krémovú masku, ktorá sa nezmýva a doslova sa vpije do pokožky. Okamžite ju spevní, vyhladí a oživí.
→ Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT ANTI-AGING koncentrát.

 

Pre mdlú a unavenú pleť

VITAMIN DUO MASKA je prvou pomocou pre unavenú, mdlú a fádnu pokožku. Je plná aktívnych látok, ktoré doslova nadopujú pleť vitamínmi. Výsledkom je svieža, žiarivá a mladistvo vyzerajúca pleť. Nielenže to uvidíte okamžite, ale efekt je dlhodobý.
→ Náš tip: Ak túžite po ešte intenzívnejšom účinku tejto masky, odporúčame vám po jej aplikácii naniesť BEAUTY SHOT VITAMIN ENERGIZER koncentrát.

Senzitívna krémová maska


Zobraziť

Hydro gélová maska


Zobraziť

Čierna maska 2v1


Zobraziť

Anti-aging krémová maska


Zobraziť

Vitamínová duo maska


Zobraziť