Hľadáme nové posily do nášho tímu v Poprade! Pozrite si ponuku.

Suchá pleť po 30-tke - aká je správna starostlivosť?

Suchá pleť po 30-tke - aká je správna starostlivosť?
17. marca 2023 5 minút čítania
Suchá pleť po 30-tke - aká je správna starostlivosť?

Starostlivosť o pleť sa väčšinou po oslave 30. narodenín mení. Naša pleť má zrazu úplne iné potreby ako keď ste mali 20 rokov. Už vás chvalabohu netrápi akné či mastná problematická pleť. Pleť je skôr suchá a možno sa objavili aj prvé drobné vrásky okolo očí a úst. Akú starostlivosť vyžaduje suchá pleť po 30-ke? Prinášame vám zoznam produktov, ktoré by nemali chýbať vo vašej pleťovej starostlivosti.

Zoznam produktov, ktoré by ste si mali zaobstarať

Regeneráciu pleti začína už čistením

Ako si každé ráno umývame zuby, rovnako by sme mali vyčistiť svoju pleť. Počas noci sa aktivujú prirodzené obnovujúce čistiace procesy.

Pleť sa zbavuje odumretých buniek a to všetko nám rano ostane na pleti. Preto je potrebné pleť očistiť, aby bola pripravená na regeneračné kroky, ktoré nasledujú po čistení.

Pravidelná starostlivosť o pleť pomáha udržiavať jej prirodzenú rovnováhu a chrániť ju pred vplyvom vonkajších faktorov, ktoré môžu spôsobiť vysušenie a podráždenie.

Dizajn_bez_n_zvu-180
Regeneračné čistiace mlieko jemne a účinne odstraňuje nečistoty a make-up a zároveň pleť hydratuje a chráni pred vysúšaním.
Dizajn_bez_n_zvu-179
Gélovité pleťové tonikum / sérum a zvlhčovač intenzívne hydratuje suchšiu, málo hydratovanú pleť a zanecháva jej dlhotrvajúcu sviežosť.

Posilnenie v podobe pleťového gélu

Pleť potrebuje tonizáciu a posilnenie viac ako si myslíte. Slúži na to, aby ste posilnili ochrannú bariéru vašej pleti, vyrovnali pH na pokožke, vďaka čomu ostane vaša pleť v kondícií.

Jeho úlohou je zároveň hydratovať pleť a dodať jej sviežosť.

Vyberte si tonikum, ktoré bude zodpovedať vašim potrebám a používajte ho pravidelne ako súčasť svojej dennodennej rutiny. Vaša pleť vám za to poďakuje!

Regeneračný denný a nočný krém na suchú pleť

Počujeme správne? Že vám doteraz stačil jeden krém na deň aj noc? Ak to so starostlivosťou o svoju pleť myslíte vážne, nechajte si, prosím, fakt poradiť. Naša pleť má v priebehu dňa rôzne potreby.

Kým cez deň potrebuje krém na ochranu a hydratáciu (aj pod makeupom), v noci si potrebuje oddýchnuť a zregenerovať.

Preto je dobré zvoliť si na noc krém s inými zložkami ako na deň. Tento rozdiel vo vzťahu k hydratácii pleť pochopí a ocení.

Dizajn_bez_n_zvu-181
Regeneračný denný krém pre suchú pleť poskytuje intenzívnu ochranu proti voľným radikálom, regeneráciu a hydratáciu pleti.

Úlohou regeneračného krému na deň je hydratovať suchú pleť po celý deň a chrániť ju pred vonkajšími vplyvmi.Po 30-tke sa k účinkom krémov pridáva aj anti-aging starostlivosť. Suchá pleť je celkovo náchylnejšia na tvorbu vrások. Vekom sa môže stať, že vaša pleť bude citlivejšia. Preto sa rozhliadnite po šetrnej, ale účinnej prírodnej kozmetike, ktorá je určená na suchú pleť s prvými vráskami.

Annemarie BÖRLIND prináša radu LL Regeneration pre suchú pleť s prvými vráskami, ktorá je jej najpredávanejšou radou na svete vďaka preukázateľným účinkom. Obsahuje aktívny LL Biokomplex, ktorý aktivuje regeneráciu buniek, vďaka čomu bude vaša pleť vyhladená, regenerovaná a bude mať po rokoch jas :)

Účinný očný krém proti vráskam

Spravidla objavíme prvé vrásky v okolí očí a vrásky pod očami. Nie je to náhoda. Pokožka okolo očného okolia je tenká. Väzivá tu strácajú pevnosť oveľa rýchlejšie ako napríklad na lícach. Vytráca sa vlhkosť, väzivá sa oslabujú až sa nakoniec pretrhnú. A vznikajú hlboké vrásky.

Máme dobrú správu. Dá sa tomu predchádzať. Ak máte nahodou 20-tku na krku a práve čítate tento článok, začnite sa hneď teraz starať o očné okolie. Ak už máte 30 a doteraz ste očný krém nepoužívali, investujte do naozaj účinného očného krému proti vráskam, ktorý toho dokáže dosť zachrániť.

Rada LL Regeneration obsahuje aj regeneračný očný krém, , ktorý mimoriadne účinne pôsobí v boji proti prvým vráskam. Vďaka systému LL Biokomplex, ktorý účinne regeneruje pokožku a redukuje jemné vrásky, bude vaša pleť vyhladená, regenerovaná a viditeľne svieža.

Anti-aging make-up na suchú pleť

Po 30-tke sa menia nároky aj na náš makeup. Už neslúži len ako pomôcka na prekrytie drobných chybičiek krásy. Predsa len ho máme na tvári každý deň aj niekoľko hodín, preto by nám okrem estetickej stránky mal priniesť aj nejaký benefit. Prírodné make-upy značky Annemarie BÖRLIND majú antiaging účinky, čiže váš boj proti vráskam prebieha počas celého dňa. Okrem toho má regeneračné účinky a prekryje drobné vrásky. Napriek tomu pôsobí na pleti prirodzene. Čo žena po 30-tke ocení viac? :)

4011061535109_00942653_ANNEMARIE_BOERLIND_-_Makeup_Sunkissed_Office_8840
Prírodná dekoratívna kozmetika zdôrazní vašu krásu a podčiarkne vašu osobnosť.
Súvisiace články