Darčekový box „ODMENA“ pre žiarivosť pleti

Hodnotenie:
97%
SKU:10183
Bežná cena 89,90 € Znížená cena 80,91 €
Darčekový box „ODMENA“ poteší dušu každej ženy, ktorá chce zažiariť. Výberové produkty prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND odmenia pleť každej ženy žiarivosťou, mladosťou a krásou. Darčeková kazeta je luxusne balená a obsahuje dve kartičky, ktoré sú skvelým spôsobom ako vyjadriť svoje pocity.
Dostupnosť: Skladom
SKU
10183

Ak hľadáte originálny darček pre ženu na každú príležitosť, ste tu správne. Nájsť ten najlepší darček pre ženu nie je jednoduché, zvlášť, ak vám na nej záleží. Vytvorili sme špeciálne darčekové boxy s luxusným balením, ktoré obsahujú revolučnú, nadčasovú, no zároveň modernú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá obsahuje unikátne prírodné ingrediencie bez obsahu sporných látok s myšlienkou úcty k prírode a úcty k človeku. Doprajte silu prírody v tomto unikátnom darčeku vďaka krásnym dizajnovým produktom, príjemnej vôni a dvom dizajnovým kartičkám s priestorom na osobné venovanie. Darujte jedinečnosť spojenú s užitočnosťou, to je darčekový box kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Darčekový box "ODMENA" pre žiarivosť pleti obsahuje: 

Darčekový box „ODMENA“ je určený pre normálny a suchý typ pleti, ktorá stratila pružnosť. Pre ženy, ktoré sa chcú odmeniť, zregenerovať a zažiariť bez ohľadu na vek. Ideálne však pre ženy od 35+.

Intenzívne ošetrujúce kapsule 50 ks
Viditeľne vyhladia, spevnia a zregenerujú pokožku. Už po 1. aplikácii kapsulky pocítite intenzívnu vlhkosť a sviežosť. Pleť sa nádhere vyhladí a spevní. Stimulujú prirodzenú regeneráciu kože a zvyšujú odolnosť pleti. Obsahujú rastlinné ceramidy, ktoré sú zodpovedné za odolnosť kože a jej schopnosť zadržiavať vlhkosť.

Revitalizér z ružových kvetov GLOW pre žiarivú a vitálnu pleť 50 ml
2-fázový revitalizér je obľúbeným produktom pre praktické ženy, ktoré chcú zažiariť. Zabezpečuje pevnejšiu pleť, lepšiu elasticitu a novú vitalitu.

Rúž na pery DEWY ROSÉ 4,2 g
Prírodný rúž na pery, ktorý pristane každej žene. Má vynikajúce hydratačné a regeneračné vlastnosti, pre ktoré si tento rúž zamiluje každá žena. Poskytuje vláčnosť, trvácnosť a komfort pri nosení.

Balenie pozostáva z luxusnej darčekovej krabice, pekného výplňového materiálu a uvedených produktov. Súčasťou balenia sú dve kartičky: jedna s láskavým odkazom a druhá, určená pre váš osobný text, kde môžete napísať láskyplné vyznanie, slová povzbudenia alebo jednoducho len vyjadriť svoju náklonnosť. Obe kartičky sú vyrobené z kvalitného papiera a majú krásny dizajn (vid fotografie v galérii produktu). Celé balenie darčekového boxu je navyše ekologické, spĺňa všetky nároky na BIO produkt. Rozmer: 24x24x9,5 cm.

Neviete čo na kartičku napísať? Máme pre vás tipy:
„Si to najcennejšie, čo v živote mám."
„Milujem ťa viac ako čokoľvek na svete."
„Si najkrajší človek, akého poznám."
„Si môj najlepší priateľ."
„Som šťastný, že som tu s tebou."
„Mami, som taká vďačná, že ťa mám v živote. Ľúbim ťa."

Vlastnosti:

Podporujú pružnosť a pevnosť pleti.
Dokonale vyhladzujú, spevňujú.
Produkty vhodné pre citlivú pleť.

Vedeli ste, že?

Spoločnosť Börlind je prvým výrobcom prírodnej kozmetiky na svete, ktorý začal používať prelomový objav, a to rastlinné ceramidy podobné tým v ľudskej koži. Obsahujú ich napríklad intenzívne ošetrujúce kapsule.

OPÝTALI SME SA 10 ŽIEN NA ANNEMARIE BÖRLIND. AKÁ BOLA ICH ODPOVEĎ?

Podľa prieskumu by prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND potešila ako darček 9 z 10 opýtaných žien. Táto značka je vnímaná ako vysokokvalitná kozmetika, ktorá by urobila radosť skoro každej žene.

viki_2_

Volám sa Viktória Kossuthová a mám na starosti projekt GIFT BOX, darčeky pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovým boxom urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojmu zamestnancovi, či obchodnému partnerovi. Myslím, že každá dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nielen na Vianoce. Kontaktujte ma emailom na obchod@borlind.sk alebo rovno zavolajte na +421 918 614 797. Budem sa tešiť.

Podrobnosti
SKU10183
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie28x28x15 cm
EAN1845679710183
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčekový box „ODMENA“ pre žiarivosť pleti
Your Rating