Darčekový box „UNIVERZAL“ pre každého

Hodnotenie:
100%
SKU:10188
Bežná cena 45,10 € Znížená cena 38,34 €
Univerzálny darček pre každého. Darčekový box “UNIVERZAL“ obsahuje univerzálne produkty pre každého, koho chcete prekvapiť kvalitou. Darčeková kazeta je krásne zabalená a obsahuje dve kartičky, ktoré sú skvelým spôsobom ako vyjadriť svoje pocity.
Dostupnosť: Skladom
SKU
10188

Ak hľadáte originálny darček pre vám blízku osobu na každú príležitosť, ste tu správne. Nájsť ten najlepší darček vôbec nie je jednoduché. Vytvorili sme špeciálnu darčekovú sadu, ktorá obsahujú revolučnú, nadčasovú, no zároveň modernú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá obsahuje unikátne prírodné ingrediencie bez obsahu sporných látok s myšlienkou úcty k prírode a úcty k človeku. Doprajte silu prírody v tomto unikátnom darčeku. Darujte jedinečnosť spojenú s užitočnosťou, to je darčekový box kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Darčekový box „UNIVERZAL“ pre každého obsahuje:

Darčekový box „UNIVERZAL“ rozmazná pokožku tela. Regeneračné telové maslo vyživí pokožku do hĺbky. 2-fázový aloe vera shake pleť jemne upokojí a doplní potrebné vitamíny. Balzam perám poskytne celoročnú ochranu.

SYSTEM ABSOLUTE vyhladzujúce telové maslo 250 ml
Limitovaná edícia telového masla rozmazná pokožku. Dodá jej potrebnú hydratáciu, vypne pokožku a revitalizuje ju.

2-fázový aloe vera shake MINI 15 ml
Je plný vitamínov, minerálov a aminokyselín. Má upokojujúci účinok a poskytuje intenzívnu hydratáciu.

Balzam na pery pre dokonalú hydratáciu 4,8 g
Balzam na pery určený na celoročnú ochranu pier. Zjemňuje a hydratuje pery.

Darčekový box „UNIVERZAL“ je vhodný pre každého, pre všetky typy pleti či vekovú kategóriu.

Balenie z pozostáva krásnej krabice, pekného výplňového materiálu a hore uvedených produktov.Súčasťou balenia sú dve kartičky: jedna s láskavým odkazom a druhá, určená pre váš osobný text, kde môžete napísať láskyplné vyznanie, slová povzbudenia alebo jednoducho len vyjadriť svoju náklonnosť. Obe kartičky sú vyrobené z kvalitného papiera a majú krásny dizajn (vid fotografie v galérii produktu). Celé balenie darčekového boxu je navyše ekologické, spĺňa všetky nároky na BIO produkt. Rozmer: 25,5x16 x7,3 cm.

Vlastnosti:

Regeneruje a chráni.
Intenzívne hydratuje.
Zvlhčuje a uvoľňuje pokožku.

Vedeli ste, že?

Kozmetické prípravky prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty sú v dnešnej dobe dostupné vo viac ako 35 krajinách sveta. Naše produkty nájdete aj v New Yorku, Tokiu či Miláne.

OPÝTALI SME SA 10 ŽIEN NA ANNEMARIE BÖRLIND. AKÁ BOLA ICH ODPOVEĎ?

Podľa prieskumu by prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND potešila ako darček 9 z 10 opýtaných žien. Táto značka je vnímaná ako vysokokvalitná kozmetika, ktorá by urobila radosť skoro každej žene.

viki_2_

Volám sa Viktória Kossuthová a mám na starosti projekt GIFT BOX, darčeky pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovým boxom urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojmu zamestnancovi, či obchodnému partnerovi. Myslím, že každá dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nielen na Vianoce. Kontaktuje ma emailom na obchod@borlind.sk alebo rovno zavolajte na +421 918 614 797. Budem sa tešiť.

Podrobnosti
SKU10188
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie28x28x15 cm
EAN2424682210188
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčekový box „UNIVERZAL“ pre každého
Your Rating