Darčekový box „DAR PRE MUŽA“

Hodnotenie:
96%
SKU:10185
Bežná cena 115,90 € Znížená cena 104,31 €
Unikátny darčekový box "DAR PRE MUŽA“ vyskladaný pre potreby každého správneho muža. Produkty od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND sú vhodné pre všetky typy mužskej pokožky a poskytujú jej komplexnú a systematickú starostlivosť. Darčeková kazeta je luxusne balená a obsahuje kartičku, ktorá je pripravená na váš osobný odkaz.
Dostupnosť: Skladom
SKU
10185

Ak hľadáte originálny darček pre muža na každú príležitosť, ste tu správne. Nájsť ten najlepší darček pre muža vôbec nie je jednoduché. Vytvorili sme špeciálne darčekové boxy s luxusným balením, ktoré obsahujú revolučnú, nadčasovú, no zároveň modernú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá obsahuje unikátne prírodné ingrediencie bez obsahu sporných látok s myšlienkou úcty k prírode a úcty k človeku. Doprajte silu prírody v tomto unikátnom darčeku. Darujte jedinečnosť spojenú s užitočnosťou, to je darčekový box kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Darčekový box „DAR PRE MUŽA“ obsahuje:

Obsahuje produkty komplexnej starostlivosti. Aktívne látky ako organický výťažok z borievky alebo botanický taurín pôsobia proti predčasnému starnutiu pleti a má revitalizačné a hydratačné účinky na pleť. Línia produktov MEN obsahuje gin, ktorý bol vyrobený špeciálne pre ANNEMARIE BÖRLIND v liehovare Heckengäu v Čiernom lese. Pôsobí protizápalovo a upokojuje pokožku

Pleťový a telový čistiaci gél 2v1 pre mužov 200 ml
Je vyvinutý pre mužskú pokožku. Poskytuje účinné a jemné čistenie pre tvár a telo. Zanecháva pokožku posilnenú, sviežu a plnú energie.

Gél po holení pre mužov 50 ml
Pre vlhkosť a extra sviežosť. Premeňte vašu starostlivosť o pokožku namáhanú holením na upokojujúci zážitok zo sviežosti.

Pleťový krém pre mužov 50 ml
Špeciálne vyvinutý pre mužskú pokožku, ktorý revitalizuje a zmierňuje príznaky starnutia.

2-fázový olej na pleť a bradu pre mužov 50 ml
Posilňuje mužskú pokožku a fúzy a dodáva výživu, hydratáciu a vyhladenie.

Darčekový box „DAR PRE MUŽA“ je určený na každodennú mužskú starostlivosť pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie.

Balenie pozostáva z luxusnej darčekovej krabice, pekného výplňového materiálu, hore uvedených produktov a kartičky pripravenej na váš osobný odkaz. Celé balenie darčekového boxu je navyše ekologické, spĺňa všetky nároky na BIO produkt a pravidlá cirkulárneho hospodárenia. Rozmer: 24x24x9,5 cm.

Vlastnosti:

Účinne hydratuje.
Má revitalizujúci účinok.
Upokojuje holením namáhanú pokožku.

Vedeli ste, že?

Od roku 2012 je spoločnosť Börlind držiteľom pečate za udržateľnosť CSE (Certified Suistainable Economics), kde sa posudzujú a hodnotia prísne kritéria nielen pre kozmetické výrobky, ale aj celej spoločnosti a spoločensko-ekologického postoja.

viki_2_

Volám sa Viktória Kossuthová a mám na starosti projekt GIFT BOX, darčeky pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovým boxom urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojmu zamestnancovi, či obchodnému partnerovi. Myslím, že každá dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nielen na Vianoce. Kontaktuje ma emailom na obchod@borlind.sk alebo rovno zavolajte na +421 918 614 797. Budem sa tešiť.

Podrobnosti
SKU10185
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie28x28x15 cm
EAN5424682210185
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčekový box „DAR PRE MUŽA“
Your Rating