Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

Očná starostlivosť

Prírodná kozmetika - ANNEMARIE BÖRLIND - Očná starostlivosť

Očné krémy

Pleť okolo očí je oveľa citlivejšia a tenšia ako zvyšok tváre. Neobsahuje takmer žiadne mazové ani potné žľazy. Pokožka okolo očí je tenká, preto veľmi rýchlo stráca vodu a je náchylná na dehydratáciu. Veľmi rýchlo sa vytvoria drobné vrásky, čiarky aj opuchy. Táto pleť veľmi citlivo reaguje aj na podnety ako únava, choroba či nepriaznivé počasie. Okolie očí si zaslúži starostlivosť už od dvadsiatky, kedy stačí hydratačný očný krém, čím sa zaistí prevencia pred opuchmmi, vráskami či očnými vačkami. Pred tridsiatkou je potrebné očné partie ošetrovať očnými krémami proti vráskam a v zrelom veku si dopriať očné krémy so zameraním na regeneráciu tkanív, pružnosť či vyhladenie vrások.

Mimické vrásky vznikajú opakovaným pohybom svalov na tvári. Spočiatku sú jemné a dočasné, ale časom sa prehlbujú a na tvári zostávajú. Vrásky okolo očí (smiech, žmúrenie), medzi obočím (hnev, sústredenie) alebo vrásky okolo úst (smiech) sú stále viac výraznejšie, pretože pohyby svalov na tvári sa neustále opakujú. Naviac, s pribúdajúcim vekom pokožka produkuje menej kolagénu (kolagén tvorí základ pokožky a je aj dôležitý pre udržanie jej pružnosti a pevnosti), čo vedie k stenšeniu pokožky a vo všeobecnosti k jej vysúšaniu a k tvorbe vrások.

Očný krém ANNEMARIE BORLIND je špeciálne naformulovaný na základe veku a špecifických potrieb pleti, napr. za účelom hydratácie, regenerácie, vyhladenia vrások či podpory tvorby kolagénu a elastínu, zmierňovania opuchov alebo pigmentových škvŕn. Účinnosť produktov je klinicky a dermatologicky potvrdená.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: