Mladšia pleť bez skalpela? Vyskúšajte týchto 5 zázrakov, ktoré vám uberú aj 10 rokov!

Mladšia pleť bez skalpela? Vyskúšajte týchto 5 zázrakov, ktoré vám uberú aj 10 rokov!
19. januára 2024 5 minút čítania
Mladšia pleť bez skalpela? Vyskúšajte týchto 5 zázrakov, ktoré vám uberú aj 10 rokov!

Napísali o nás!

Chcete vedieť, ako dosiahnuť mladistvú pleť, a to bez skalpela a invazívnych zákrokov? Redakcia portálu plnielanu.sk sa tentokrát rozhodla napísať o prírodnej starostlivosti pre zrelú pleť NATUROYALE Biolifting od ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá je označovaná aj ako omladzujúci zázrak. Pokračujte v čítaní a zistite viac.

Odkaz na článok nájdete TU. Alebo si užite čítanie tu u nás. :)

Dokonale hladká, vypnutá pleť bez vrások a pigmentových škvŕn je snom všetkých žien každej vekovej kategórie. Dokážete si predstaviť, že by ste takýto výsledok dosiahli aj bez náročných estetických zákrokov? Spoznajte prírodné zázraky, ktoré do sveta kozmetiky priniesla veda. Nielenže vďaka nim omladnete, ale vaša pleť bude prekypovať sviežosťou a vitalitou.

Omladenie tváre pomocou vpichovania látok priamo do pleti či lifting od plastického chirurga – to všetko už dnes patrí medzi pomerne bežné zákroky. Že vám takéto formy vylepšenia nie sú príliš po chuti? Odpoveďou môže byť renomovaná nemecká značka prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind, ktorá stavila na vedecký pokrok. Vyvinula totiž krémy a séra línie Naturoyale Biolifting s piatimi jedinečnými zložkami. Ktoré to sú?

4011061214738_13418149_ANNEMARIE-BORLIND-NATUROYALE-Night-
O mladistvú pleť bez vrások sa postarajú aj krémy z línie Naturoyale Biolifting.

Biela hľuzovka

Nazýva sa aj biely diamant, pričom ide o jednu z najvzácnejších jedlých húb, ktoré sú obľúbené nielen ako gastronomická pochúťka, ale pôsobia aj ako prírodný botox. Jej účinky na pleť úplnou náhodou objavil syn zakladateľky značky Annemarie Börlind. Ten sa totiž rozhodol otestovať hľuzovku po tom, ako ochutnal vzácny pokrm s touto hubou v reštaurácii.

Výskum vtedy potvrdil, že vďaka obsahu B vitamínov a rôznych aminokyselín má biela hľuzovka liftingové účinky. Pomôže vám takisto v boji proti tvorbe pigmentových škvŕn, vďaka čomu bude vaša pleť vyzerať mladšie.

Sečuánske korenie

Milovníci gastronómie ho rozpoznajú najmä pre jeho sviežu arómu a jemne znecitlivujúci účinok na perách. Pravda však je, že sečuánske korenie patrí aj medzi najznámejších bojovníkov s vráskami. Dokáže totiž pôsobiť priamo na svaly, ktoré vytvárajú línie okolo úst a očí. Vďaka účinkom tejto prírodnej zložky sa vaše vrásky zjemnia. Pleť bude navyše spevnená a upokojená.

Botanická kyselina hyalurónová

Ako botanická kyselina hyalurónová sa označuje výťažok z čínskej rôsolovky. Ten svojím molekulárnym zložením pripomína práve kyselinu hyalurónovú, ktorá je jedným z najpopulárnejších pomocníkov v estetickej medicíne. Rastlinná verzia kyseliny hyalurónovej má takisto schopnosť viazať na seba vodu, čím hydratuje pleť zvnútra a bráni jej príliš skorému starnutiu. Zároveň vám vyplní jemné línie a na povrchu pleti vytvorí ochranný film. O svoje pozitívne skúsenosti s touto zložkou sa podelila aj známa slovenská moderátorka.

„V prírode dostanete recept naozaj takmer na všetko. Len to čaká na svoje objavenie. Nikdy by som nebola povedala, že kokteil z bielej hľuzovky, sečuánskeho korenia a botanickej kyseliny hyalurónovej bude mať účinok takmer ako botox, pleť mi do hĺbky vyživuje, vyhladzuje a vypína prirodzeným spôsobom,“ potvrdzuje Karin Majtánová, ktorá je kozmetike Annemarie Börlind verná už takmer dva roky a na jej pleti to aj vidieť.

Morský narcis

Ak chcete svoju pleť zjednotiť a redukovať pigmentové škvrny, pomôže vám morský narcis. Ten dokáže nielen zmierniť existujúce škvrny, ale aj regulovať vznik nových vďaka tomu, že obmedzuje tvorbu melanínu. Týmto spôsobom zabránite takisto vytváraniu takzvaných stareckých škvŕn.

Pupkovník ázijský

Omladzujúce účinky má aj pupkovník ázijský, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu. Keďže kolagén zachováva pružnosť pleti, v okamihu, ako podporíte jeho tvorbu, pokožka sa vám odvďačí mladším a hladším vzhľadom. Zároveň sa u vás zlepší prekrvenie pleti a tým takisto podporíte transport dôležitých látok.

Omladzujúce zázraky, ktoré naozaj fungujú

Všetky uvedené zložky nájdete aj v krémoch a sérach línie Naturoyale Biolifting, ktorá je právom považovaná za vedecké a majstrovské dielo zakladateľky značky prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind. Vášeň pani Annemarie Lindner sa premenila na úspech v roku 2020, keď za svoju celoživotnú prácu získala pomyselného Oscara na americkom trhu s prírodnými produktmi.

V línii Naturoyale Biolifting nechýba denný a nočný krém, liftingové sérum, čistiace mlieko či krém na okolie očí a ústne kontúry. Ak aj vy oceňujete kvalitu a udržateľnosť, kozmetika Annemarie Börlind splní vaše očakávania. Neobsahuje totiž žiadne živočíšne výťažky ani lepok, umelé zložky či konzervanty.

1Q1A7958-1024x1024
Prémiový anti-aging a liftingový pleťový program NATUROYALE BIOLIFTING obsahuje okrem denného a nočného krému aj očný krém, pleťové sérum a čistiace mlieko. Vegan, bez umelých prísad.

Článok vyšiel v spolupráci s denníkom PLNIELANI.SK 22. augusta 2022.

Súvisiace články