PROTEOLEA® - Nobelovou cenou ocenená zložka v anti-aging kozmetike ANNEMARIE BÖRLIND

PROTEOLEA® - Nobelovou cenou ocenená zložka v anti-aging kozmetike ANNEMARIE BÖRLIND
7. novembra 2023 4 minút čítania
PROTEOLEA® - Nobelovou cenou ocenená zložka v anti-aging kozmetike ANNEMARIE BÖRLIND

V snahe o zachovanie mladistvého a zdravého vzhľadu pleti sa mnohí z nás uchyľujeme k rôznym kozmetickým produktom a v neustále sa rozvíjajúcom svete anti-aging kozmetiky je PROTEOLEA® skutočným revolučným objavom. Táto inovatívna zložka, ktorá je súčasťou sortimentu značky ANNEMARIE BÖRLIND, bola ocenená Nobelovou cenou za svoj významný prínos v oblasti regenerácie pleti a boja proti starnutiu. Čo PROTEOLEA® je? A čo ju robí výnimočnou?

Účinné zložky anti-aging kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND

Ak ste našimi sledovateľmi dlhšie, iste vás nezaskočí, že kľúčovým faktorom v anti-aging kozmetike od značky ANNEMARIE BÖRLIND sú účinné zložky, ktoré majú schopnosť aktivovať a stimulovať vlastné procesy v pokožke pomáhajúce redukovať jemné línie línie a vrásky. Napríklad biela hľuzovka v línii NATUROYALE BIOLIFTING podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, rovnako ako 3D matrix v línii SYSTEM ABSOLUTE. Avšak počuli ste už o komplexe PROTEOLEA®? Jeho účinky vás milo prekvapia. :)

Nobelovou cenou ocenený komplex

PROTEOLEA® je patentovaný komplex účinných prírodných ingrediencií. Skladá sa z extraktu z olivových listov, extraktu z čínskej datle (jujuba) a prírodných polymérov cukrovej fruktózy zvaných "levan". Ide o skutočne unikátnu kombináciu zložiek, ktorá je založená na objave degradácie bunkových proteínov, za ktorý bola v roku 2004 udelená Nobelová cena. Medzi najznámejšie vedecky dokázané účinky komplexu PROTEOLEA® patrí:

1 Redukcia vrások
PROTEOLEA® má silné anti-agingové účinky. Pomáha znížiť rozklad kolagénu a zároveň posilňuje spájanie kolagénových vlákien, čím výrazne prispieva k spomaleniu procesu starnutia pleti.olive_1_
Súčasťou komplexu PROTEOLEA® je extrakt z olivových listov, ktorý je známy svojimi silnými antioxidačnými vlastnosťami.

VEDELI STE, ŽE?
So starnutím a stresom sa aktivita prirodzeného recyklačného systému pokožky znižuje až o 50 percent. Proteazóm je tiež známy ako "bunkový odpadkový kôš", rozpoznáva tieto poškodené bunky a odplavuje ich.

skinmodel2_2_
PROTEOLEA® pomáha znížiť rozklad kolagénu a zároveň posilňuje spájanie kolagénových vlákien.

2 Regenerácia
Tento komplex aktívnych prírodných látok aktivuje proteazóm, vlastný recyklačný systém buniek, čím podporuje prirodzený čistiaci systém pleti. Škodlivý bunkový odpad sa pomocou PROTEOLEA® lepšie rozkladá a odplaví, čo posilňuje obranu pokožky a podporuje jej regeneračné schopnosti. Tým sa pokožka obnovuje rýchlejšie a efektívnejšie.

3 Ochrana pokožky
Látky znečisťujúce vzduch spúšťajú oxidačný stres, ktorý nakoniec vedie k tvorbe bunkového odpadu, ako je lipofuscín (pigment stareckých škvŕn). PROTEOLEA® chráni pokožku silnou bariérou antioxidantov a posilňuje jej odolnosť voči oxidačnému stresu.

Kde môžete komplex PROTEOLEA® nájsť?


NATUREPAIR Detox & DNA Repair Fluid

Tento fluid je vyvinutý pre namáhanú pleť po 35tke, ktorá potrebuje regeneráciu. Jeho textúra pripomína ľahký, jemný krém. Aktivuje samoregeneračné procesy – čistí a regeneruje, čím efektívne pomáha pri redukcii vrások alebo ako prevencia proti tvorbe prvých vrások. Poškodené proteíny sa môžu v bunkách ľahšie rozložiť a transportovať preč a tým sa aktivuje detoxikácia a obnova pokožky. PROTEOLEA® je v produkte doplnená o kmeňové bunky z dubu, ktoré zachovávajú vlastnosti mladých buniek, pleť sa obnovuje a stáva sa pružnejšou.

naturepair_1
Fluid aktivuje samoregeneračné procesy – čistí a regeneruje, čím efektívne pomáha pri redukcii vrások.
IMG_9464_edited-original-_1

TIP Henriety Martinkovej, expertky na prírodnú kozmetiku a beauty špecialistky pre ANNEMARIE BÖRLIND SK & CZ
Týmto kozmetickým produktom môžete plnohodnotne nahradiť denný alebo nočný krém. V prípade suchej pleti môžete následne aplikovať ešte krém podľa typu pleti. Odporúčame ho kombinovať s produktovou líniou SYSTEM ABSOLUTE ANTI-AGING od prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND, určenej pre zrelú pleť.

Súvisiace články