Prírodná kozmetika - Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

Účinná prírodná kozmetika

»ANNEMARIE BÖRLIND – Natural beauty znamená prírodnú kozmetiku s preukázanou účinnosťou, ktorú vyvíjame z jedinečných surovín prostredníctvom inovatívnych a trvalo udržateľných procesov.«

Pre ANNEMARIE BÖRLIND – Natural beauty idú priekopníctvo a účinná prírodná kozmetika ruka v ruka s rešpektom voči ľuďom a prírode. Odkedy naša spoločnosť vznikla v roku 1959, náš raison d’être (zmysel existencie) je charakterizovaný výskumným duchom, spoločenským záväzkom a starostlivým zaobchádzaním s prírodnými zdrojmi. S ANNEMARIE BÖRLIND – Natural beauty zažijete účinky najmodernejšej prírodnej kozmetiky – vyvíjanej a vyrábanej v Čiernom lese.

S RASTLINNÝMI VÝŤAŽKAMI Z CERTIFIKOVANÉHO ORGANICKÉHO POĽNOHOSPODÁRSTVA

 

ANNEMARIE BÖRLIND – Natural beauty dokazuje vďaka vysoko účinným ingredienciám, že príroda a inovácia nie sú protikladmi, ale ideálnym základom pre účinnú prírodnú kozmetiku založenú na najnovších technológiách. Vždy, keď je to možné, získavame naše prírodné suroviny z certifikovaného organického poľnohospodárstva alebo z voľnej prírody. Tieto vysokokvalitné suroviny sú následne spracované na inovatívne prípravky v centrále našej spoločnosti v Čiernom lese.

NAŠA VLASTNÁ PRAMENITÁ VODA

 

Uprostred Schwarzwaldu, v blízkosti sídla firmy v Čiernom lese sa nachádza prameň Waltera Lindnera. Z hĺbky viac než 160 metrov tu vyviera čistá, veľmi mäkká schwarzwaldská pramenitá voda. Na rozdiel od vody z vodovodu nie je chemicky ošetrená. Chlór a iné chemikálie, ako zvyšky pesticídov a herbicídov, no aj umelé hormóny, sa pri konvenčnom čistení odpadových vôd nedajú úplne eliminovať. Preto čerpáme vodu z pôvodných podzemných rezervoárov. Táto čistá, prírodná pramenitá voda je bohatá na minerály ako draslík, magnézium, kalcium a zinok a je tak optimálnym základom našich produktov starostlivosti.

PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

 

V ANNEMARIE BÖRLIND – Natural beauty neustále skúmame nové aktívne prísady z prírody. Na základe synergie inovatívneho výskumu a veľkej úcty k prírode vyvíjame našu prírodnú kozmetiku, ktorej účinnosť a pleťovú kompatibilitu klinicky preukázali nezávislé skúšobné ústavy. Naše prípravky navyše viac ako štyridsaťkrát overili nemecké inštitúcie Stiftung Warentest a ÖKO-TEST s ohodnotením „vynikajúci“. BEZ ŽIVOČÍŠNYCH VÝŤAŽKOV.

Hneď od začiatku sme v našich kozmetických prípravkoch odmietli použiť výťažky z mŕtvych živočíchov. Prípravky ANNEMARIE BÖRLIND sú vegetariánske a ponúkame aj vegánske. Vo výnimočných prípadoch používame prírodné látky ako včelí vosk, pretože majú špeciálne vlastnosti a nedajú sa získať iným spôsobom.