Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

O nás

Prírodná kozmetika - Annemarie Lindner
Annemarie Lindner, zakladateľka spoločnosti
Prírodná kozmetika - Michael Lindner
Michael Lindner, syn zakladateľky spoločnosti
Prírodná kozmetika - Alice, Michael Lindner
V súčasnosti je vo vedení spoločnosti už 3. generácia rodiny Lindnerovcov, Alicia a Nicolas (vľavo)

 

„Všetko, čo pokožka potrebuje, možno nájsť v prírode. Len čaká na nás, kým to objavíme.”
- Annemarie Lindner (zakladateľka spoločnosti)

Prezývajú ju priekopníčka prírodnej kozmetiky. Roky sa trápila s mastnou, aknóznou pleťou, a vo svojom boji skúšala všetko možné - od bahenných masiek až po chemické preparáty na hranici bezpečnosti, ktoré v tých povojnových časoch predpisovali v rámci liečby kožní lekári. A potom zažila účinky naparovania bylinkami a ílovú masku - prírodné medikamenty, ktoré jej život prevrátili hore nohami. Annemarie si nielen vyliečila akné, ale našla aj svoje životné poslanie — pomáhať ľuďom ku krásnej a zdravej pokožke pomocou prírody.

Začala miešať vlastnú kozmetiku — z čisto prírodných, rastlinných ingrediencií. V tej dobe to bol ojedinelý jav. Niektorí sa jej spočiatku posmievali, že je bylinkárka a šarlatánka, no ona sa nevzdala a uzdravila nielen vlastnú pleť, ale za svoj život pomohla aj tisícom ďalších ľudí. Jej vízia, že len zdravá pokožka je skutočne krásna, ju zaradili medzi významné osobnosti v Nemecku a urobila z nej pojem. A rovnako jej kozmetickú značku ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty. Už úctyhodných 60. rokov.

„Nepotrebujeme chémiu ani invazívne zásahy, aby sme mali pokožku zdravú, krásnu a plnú života. Všetko, čo naša pokožka potrebuje, dá sa nájsť v prírode. Len čaká na nás, kým to objavíme," vyhlasovala Annemarie Lindner.

Posolstvo a dedičstvo Annemarie Lindner uchovávame už tri generácie a jej pôvodné receptúry strážime ako rodinný poklad. Hoci sme stále rodinná firma, ANNEMARIE BÖRLIND je dnes synonymom modernej efektívnej starostlivosti o pleť. Spája v sebe najnovšie vedecké poznatky o ľudskej koži s tými najlepším z prírody.

V snahe získať vašu dôveru, nikdy nepoľavíme a neznížime naše štandardy.

V mene spoločnosti a celého tímu

 Prírodná kozmetika - Michael Lindner Podpis

Michael Lindner

 

Naše míľniky


1946
Prírodná kozmetika - 1946  
Annemarie Lindner sa narodila 22. septembra roku 1920 do rodiny profesionálneho vojaka v Berline - Charlottenburgu.

1947
Prírodná kozmetika - 1947  
Jej vlastné kožné problémy ju priviedli k tomu, aby si po vojne vybrala profesiu kozmetologičky a začala sa venovať výrobe prírodnej kozmetiky a neskôr aj jej predaju.

1959
Prírodná kozmetika - 1959 
Annemarie Lindner spolu so svojim manželom Walterom Lindnerom a obchodným partnerom Hermannom Börnerom založila 1. januára 1959 spoločnosť Annemarie Börlind. Názov značiek vznikol spojením dvoch mien. Annemarie sa od samého začiatku chcela striktne orientovať na výrobu rastlinnej kozmetiky, lebo videla a na vlastnej koži zažila silný potenciál prírody.

1974
Prírodná kozmetika - 1974 
Na trh prišla prelomová produktová rada LL Regeneration pre pleť okolo 30-tky. Je to prvá protivrásková pleťová línia svojho druhu, ktorá sa objavila na trhu. Bolo to v časoch, keď pojem „anti-aging” ešte nebol bežnou súčasťou nášho slovníka.

1978
Prírodná kozmetika - 1978 
Vo februári 1978 prevzal vedenie rodinného podniku Michael, Annemariin syn a úspešne ho vedie dodnes.

1985 
Prírodná kozmetika - 1985 
Annemarie Lindner koncom roku 1985 oficiálne odišla do dôchodku, no naďalej bola v spoločnosti činná ako nezávislá poradkyňa a participovala predovšetkým pri zdokonaľovaní kozmetických prípravkov a rozvoji produkcie.

1987
Prírodná kozmetika - 1987 Dado Sens  
Annemarie Lindner v roku 1987 založila spoločnosť DADO-cosmed GmbH na výrobu dermatokozmetiky DADO SENS. Jej cieľom bolo poskytnúť účinnú prírodnú starostlivosť i ľuďom s citlivou pokožkou a kožnými problémami.

1998 
Prírodná kozmetika - 1998 
Michael Lindner získal v roku 1998 ocenenie za prínos k nemeckej štátnej ekonomike.

2005
Prírodná kozmetika - 2005 
Annemarie Lindner získala dva dni pred svojimi 85. narodeninami v New Yorku kozmetického „Oskara”, prestížnu cenu „Natural Legacy Award“ za svoje celoživotné úsilie a prínos v oblasti prírodnej kozmetiky.

2009
Prírodná kozmetika - 2009 
Kozmetická značka Annemarie Börlind oslávila svoje 50. narodeniny. Polstoročnica jej existencie predstavuje nielen silný príbeh odvahy, vízie a viery jednej ženy, že keď počúvneme svoj vnútorný hlas a nasledujeme svoje poslanie, dokážeme veľké veci. Je tiež zároveň príbehom úspešného rodinného biznisu, ktorý sa za úctyhodných 50. rokov rozrástol na top globálnu kozmetickú značku, a dnes sa radí medzi popredných výrobcov prírodnej kozmetiky na svete. Medzi prominentných priaznivcov tejto značky patria aj hollywoodske hviezdy Nicole Kidman, Kate Winslet či Renée Zellweger.

2009
Prírodná kozmetika - 2009 Miss  
Kozmetická značka Annemarie Börlind sa v roku 2010 stala oficiálnym partnerom a dodávateľom kozmetiky pre nemeckú súťaž krásy Miss Nemecko.

2010
Prírodná kozmetika - 2010  
Annemarie Börlind v roku 2010 zároveň zvýšila svoj podiel na domácom nemeckom trhu na 20%, a stala sa najpredávanejšou prírodnou pleťovou kozmetikou v Nemecku.

2010
Prírodná kozmetika - 2010 90te narodeniny  
Annemarie Lindner oslávila svoje 90.narodeniny. Napriek svojmu úctyhodnému veku bola neustále aktívnym členom rodinného biznisu a svoje okolie neustále prekvapovala krásnym, oslnivým vzhľadom.

2016

 Prírodná kozmetika - 2016 - Pohreb 

Annemarie Lindner sa nedožila svojich 97 rokov. Zomrela 18. februára 2016.

2017

Prírodná kozmetika - 2017

Vo vedení spoločnosti je už tretia generácia rodiny Lindnerovcov, ktorá ďalej úspešne vedie a rozvíja rodinný biznis a značka Annemarie Börlind sa zaradila medzi TOP luxusnú prírodnú kozmetiku na svete.

2018

Prírodná kozmetika - 2018

Podľa výsledkov predaja v luxusných nemeckých parfumériách Annemarie Börlind obsadila 9. priečku v rebríčku 10. najpredávanejších kozmetických značiek v Nemecku a stala sa najpredávanejšou značkou v segmente prírodnej a bio kozmetiky.