Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

STAROSTLIVOSŤ O VLASY Annemarie Börlind - SEIDE

Prírodná kozmetika - Starostlivosť o vlasyPrirodzená a prírodná starostlivosť o vlasy - produktová línia SEIDE

Unikátna kozmetická rada SEIDE pre všetky typy vlasov od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND poskytuje vašej korune krásy intenzívnu starostlivosť. Všetky šampóny, kondicionéry a vlasové masky majú účinné, čisto prírodné zloženie a neobsahujú žiadne chemické a škodlivé látky. Neobsahujú sulfáty, minerálne oleje, silikóny, PEG či geneticky modifikované suroviny. Všetky  zložky použité v týchto kozmetických produktoch vlasovej starostlivosti pochádzajú sú bio a pochádzajú z kontrolovaného poľnohospodárstva alebo kontrolovaného zberu vo voľnej prírode.

Všetky zložky použité v týchto produktoch sú z bio kontrolovaného pestovania.

Hlavné zložky prírodnej vlasovej kozmetiky SEIDE:

Javorový sirup - Cukor obsiahnutý v javorovom sirupe preniká hlboko do vlasovej štruktúry, dodáva vlasu obrovské množstvo vlhkosti a spevňuje ho zvnútra von.

Prírodná kozmetika - Javorový sirup

Sodium PCA je prirodzený komponent ľudskej pokožky, ktorý má silnú schopnosť  viazať vo vlasoch vlhkosť a redokovať ich elektrizovanie.

Prírodná kozmetika - Sodium PCA

Extrakt z lipového kvetu vytvára na vlasoch ochranný film a dodáva im objem.

Prírodná kozmetika - Lipový kvet

Pšeničný proteín viaže vo vlasoch vlhkosť, posilňuje ich, dodáva im lesk a pružnosť.

Prírodná kozmetika - Pšeničný proteín

Aloe vera poskytuje vlasom obrovské množstvo vitamínov, minerálov a aminokyselín a upokojuje pokožku hlavy.
Prírodná kozmetika - Aloe vera

Unikátny patentovaný Natural Care Komplex© v šampónoch prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND obsahuje javorový sirup, aloe vera a komplex Aquarich© z čierneho ovsa a lecitínu.

Prírodná kozmetika - Čierny ovos Prírodná kozmetika - Lecitín

Tento prírodný komplex viaže vo vlasoch veľké množstvo vlhkosti, čím zabraňuje ich dehydratácii a lámavosti. Posilňuje vlasy zvnútra smerom navonok, dodáva im lesk. Aminokyseliny obsiahnuté v tomto komplexe opravujú poškodené vlasy a zlepšujú vlasovú štruktúru.

Patentovaný prírodný Natural Oil Komplex© v našich prírodných kondicionéroch a vlasovej maske obsahuje olej z amazonského superovocia pracaxi  a mandľový olej. Tento unikátny komplex aktívnych látok vyhladzuje povrch vlasu, upokojuje pokožku hlavy, pomáha vo vlasoch viazať vlhkosť. Výsledkom sú lesklé, menej lámavé vlasy, ktoré sa ľahko rozčesávajú.

Prírodná kozmetika - Pracaxi2 Prírodná kozmetika - Mandľový olej

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: