Prírodná kozmetika - Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Annemarie Börlind - AQUANATURE System Hydro

Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - Aquanature

AQUANATURE System Hydro - hydratácia 30 +/-

 
VIAC HYDRATÁCIE. SVIEŽEJŠÍ VZHĽAD.

Voda je najdôležitejším dopravným prostriedkom pre živiny, minerály a stopové prvky v našom tele a optimálnou podporou pre našu látkovú výmenu. Voda zabezpečuje najdôležitejšie funkcie v našom tele.
Voda je zodpovedná za krásnu, sviežu a pružnú pleť. Vyvážená hladina hydratácie pleti chráni a posilňuje funkciu neporušenej ochrannej bariéry pokožky proti negatívnym vonkajším a vnútorným vplyvom. Od 25. roka života je ešte dôležitejšie pleť intenzívne hydratovať, pretože sa znižuje prirodzená schopnosť pokožky viazať vlhkosť. Len dobre hydratovaná pleť si dokáže dlhšie zachovať svoju vláčnosť a ponúka ochranu proti „prvým vráskam“.

AQUANATURE System Hydro je sériová starostlivosť určená pre nedostatočne hydratovanú pleť, ktorá vykazuje prvé vrásky.  Viaže veľké množstvo vlhkosti v pleti a zvlhčuje pokožku zvnútra, vyplňuje jemné línie a vyhladzuje vrásky. Vhodné aj pre zmiešanú pleť. AQUANATURE System hydro predstavuje zásobáreň vlhkosti pre hladší, žiarivý vzhľad pokožky.

  • Viaže veľké množstvo vlhkosti v pleti a zvlhčuje pokožku zvnútra
  • Vyplňuje jemné línie a vyhladzuje vrásky
  • Posilňuje kožnú bariéru
  • Chráni pleť pred stratou vlhkosti
  • Zjemňuje póry

Hlavné zložky:

BOTANICKÁ KYSELINA HYALURÓNOVÁ  (Z RÔSOLOVKY)
Extrakt čínskej rôsolovky Tremella Fuciformis má podobnú molekulárnu štruktúru ako kyselina hyalurónová a je tak botanickou alternatívou ku klasickej kyseline hyalurónovej. Na pleť má tento extrakt tri účinky. Po prvé vytvára ochranný film, ktorý vypĺňa jemné čiary a vyhladzuje vrásky. Po druhé prostredníctvom vlastnosti viazať na seba veľké množstvo vody zabezpečuje intenzívnu hydratáciu pleti zvnútra. Po tretie chráni pred voľnými radikálmi a zabraňuje tak predčasnému starnutiu. Štúdia ukazuje, že Tremella Fuciformis má okamžitý hydratačný efekt porovnateľný s kyselinou hyalurónovou.

BIO ALOE VERA
Aloe vera často využívali už Egypťania v antike. Dokonca Kleopatra vraj vďačila za svoju mimoriadnu krásu účinkom aloe vera. Šťava z listov aloe vera obsahuje veľké množstvo aminokyselín, vitamínov a minerálov. Ich filmotvorné polysacharidy slúžia tak na ochranu pred stratou vlhkosti, na upokojenie, ako aj na ochranu pokožky pred vonkajšími vplyvmi (slnko, vietor, chlad).

VŔBOVKA
Patrí do čeľade vŕboviek a vyskytuje sa výlučne v Alpách. Reguluje tvorbu kožného mazu a uvoľňuje póry.

KMEŇOVÉ BUNKY Z PAPYRUSU
Pravému papyrusu sa darí na brehoch riek a v močiaroch. Pôvodne je tento druh rozšírený v južnej Európe, juhozápadnej Ázii a Afrike. Už v roku 2500 pred Kristom bol papyrus „písacím papierom“ starých Egypťanov.
Fytobunky papyrusu povzbudzujú delenie buniek, intenzívne zmierňujú stratu vlhkosti vo vrchných vrstvách pokožky a stimulujú produkciu mastných kyselín, cholesterolu a ceramidov, a tým posilňujú hydrolipidový plášť pokožky. Vďaka tomu sa zníži strata vlhkosti a pleť je lepšie chránená pred vonkajšími vplyvmi.

BIO KOFEÍN
Kofeín z kávových zŕn z bio produkcie. Kofeín má okrem iného pozitívny vedľajší účinok, že v dôsledku zlepšeného prekrvenia môžu efektívnejšie pôsobiť aj iné účinné látky. Zároveň stimuluje mikrocirkuláciu, podporuje odvádzanie vody, zmierňuje opuchy a napína pokožku. Vďaka svojmu prirodzenému výskytu sa tak kofeín výborne hodí na mnohostranné využitie v prírodnej kozmetike.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: