Hypersenzitívny vysúvací rúž na pery NUDE

Hodnotenie:
100%
SKU:601868
14,90 €
Hypersenzitívny rúž na pery NUDE dodáva perám prirodzenú, jemnú farbu a zároveň sa o ne intenzívne stará. Popraskané pery sú pružné a majú hladký a jemný povrch.
Dostupnosť: Vypredané
SKU
601868

+ PODPORUJE PRUŽNOSŤ
- REDUKUJE POPRASKANIE PIER

Hypersenzitívny lesk na pery NUDE/ROSE od certifikovanej prírodnej dermokozmetiky DADO SENS, ktorá pochádza z dielne známej prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind, dodáva perám nádych prirodzenej, jemnej farby a zároveň sa o ne intenzívne stará. Popraskané pery sú pružné, hydratované a majú úhľadný a jemný povrch. Vďaka špeciálne tvarovanej špičke sa krémová textúra nanáša obzvlášť presne. Obsahuje olej z čiernych ríbezlí, ktorý má ošetrujúci, regeneračný a protizápalový účinok. Extrakt z olivového oleja zvláčňuje pery a dodáva im pružnosť.

Produkt neobsahuje žiadne syntetické vône, emulgátory a iné prísady, ktoré môžu podráždiť pokožku. Všetky produkty značky DADO SENS sú kontrolované v spolupráci s dermatologickými ústavmi a klinikami.

dado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefity

Vlastnosti:

 • Hydratuje pery.
 • Má ošetrujúci a regeneračný účinok.
 • Hojí popraskané pery.

Vedeli ste?

Základom všetkých produktov Annemarie Börlind a Dado sens je čistá, chemicky neošetrená voda (bez chlóru či pesticídov). Je mimoriadne dôležité vyberať nezávadný produkt na aplikáciu pier nakoľko za život ženy sa skonzumuje priemerne až 2 kg rúžu či lesku.

Aplikácia:

Kozmetický prípravok aplikujte na suché pery podľa potreby niekoľkokrát za deň.
Podrobnosti
SKU601868
UrčenieTvár, Make-up, Dekoratívka
EAN4011140215069
VýrobcaDADO SENS
Produktová líniaDekoratívna Kozmetika
Typ pletiDD sucha-atopicka-pokozka, DD mastna-akne, DD citliva-alergicka, DD kuperozna-zacervenana, DD zrela-anti-aging
Balenie18g
Write Your Own Review
Hodnotený produktHypersenzitívny vysúvací rúž na pery NUDE
Your Rating
 • ASCORBYL PALMITATE Forma vitamínu C rozpustná v tukoch. Táto forma vitamínu C rozpustná v tukoch je odolnejšia voči svetlu a teplote a v pokožke sa premieňa na voľný vitamín C. Má antioxidačný účinok, pôsobí proti starnutiu pokožky spôsobenému voľnými radikálmi a zabraňuje tomu, aby sa emulzie pokazili.
 • CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE Neutrálny rastlinný olej, získaný z kokosového orecha. Olej má dlhú životnosť a ponúka vynimočnú kompatibilitu s kožou. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva za sebou mastný lesk.
 • CITRIC ACID

  KYSELINA CITRÓNOVÁ
  Získaná fermentáciou zo substrátu kukurice. Používa sa na reguláciu hodnoty pH v kozmetike.

 • MICA Sľuda. Prírodná minerálna látka, ktorá sa už po stáročia používa na kozmetické účely. Používa sa predovšetkým v dekoratívnej kozmetike, kde produktom dodáva lesk a trblietanie. Keď je potiahnutá oxidom titaničitým, je známa ako "perleťový pigment". Má označenie CI 77019. Ako sľuda je označovaná skupina horninotvorných minerálov (kremičitanov). Je to úplne stabilná látka, nemenná v akomkoľvek prostredí, neprestupuje pokožkou, nedráždi ju a nie sú na ňu alergie.
 • SILICA Oxid kremičitý/oxid kremičitý piesok/kyselina kremičitá. Používa sa ako pomocná látka v najrôznejších kozmetických prostriedkoch: ako nosič farebných pigmentov vo farebnej kozmetike, ako protihrudkujúce činidlo v prášku a ako zahusťovadlo v olejových produktoch a maskách.
 • TALC Práškový mastenec. Mastenec je prirodzene sa vyskytujúci mäkký minerál. Skladá sa z kremíka, horčíka, kyslíka a vodíka. Slúži ako surovina pre prášky, kvôli dobrým lepivým vlastnostiam. Pre spoločnosť BÖRLIND sa používa mastenec bez azbestu.
 • TIN OXIDE Oxid cínu. Prírodné minerálny. Používa sa ako nosič, napr farebných pigmentov. Veľmi kompatibilný s pokožkou. Má abrazívnu funkciu a reguluje viskozitu kozmetických prípravkov. Nájdeme ho predovšetkým v dekoratívnej kozmetike (v očných tieňoch, rúžoch, a pod.)
 • TOCOPHEROL Vitamín E. Tocopherol spadá do prirodzene sa vyskytujúcich antioxidantov označovaných ako vitamín E. Možno ho nájsť v mnohých rastlinných olejoch. Ako antioxidant zabraňuje zažltnutiu. Stabilizuje kozmetiku a chráni pokožku pred voľnými radikálmi, vyvolanými UV žiarením, napríklad aby predišiel predčasnému starnutiu kože.