Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

SUN Slnečná ochrana

Prírodná kozmetika - SUN - Slnečná ochrana

 

Bezpečná a spoľahlivá UV ochrana pre celú rodinu

SUN CARE od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND
je slnečná kozmetika vyvinutá na základe najmodernejších technológií pre najvyššiu bezpečnosť vašej pokožky. Poskytuje spoľahlivú UV ochranu proti dlhovlnným UVA aj krátkovlnným UVB lúčom, ktorá spĺňa prísne kritériá certifikátu EcoControl a najnovšie štandardy Európskej komisie.

Predstavuje tak dokonalú ochranu celej rodiny a je vhodná aj pre ľudí trpiacich slnečnými alergiami a problematickou pleťou.

Všetky výrobky slnečnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND SUN CARE obsahujú okrem spoľahlivých a bezpečných certifikovaných organických filtrov aj vzácne rastlinné extrakty, ktoré majú hydratačné a regeneračné účinky. Posilňujú ochranný plášť a predchádzajú tak poškodeniu buniek a predčasnému starnutiu.

Slnečná starostlivosť SUN CARE od ANNEMARIE BÖRLIND je založená na prírode s pokrokovou vysoko efektívnou slnečnou ochranou. Neobsahuje syntetické farbivá a vône, ani nanočastice, silikóny, PEG, emulgátory či parafíny. Je vodeodolná a dermatologicky testovaná.

SLNEČNÁ KOZMETIKA ANNEMARIE BÖRLIND JE VÝNIMOČNÁ

1. Intenzívnejšia ochrana vašej pokožky vďaka prírode
Slnečná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND obsahuje výnimočnú ingredienciu z prírody - extrakt z morskej riasy kombu, ktorá účinne chráni pokožku pred poškodením vplyvom UV žiarenia. Morské riasy kombu žijú vo vodách s neustálym prílivom a odlivom a sú dlhé hodiny vystavené silnému slnečnému žiareniu. Na svoju ochranu si vyvinuli svoj vlastný špeciálny slnečný ochranny systém. Tento unikátny prírodný zázrak obsahujú práve slnečné produkty od kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

2. Ochrana pred voľnými radikálmi
Slnečná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND obsahuje aj prírodný komplex z oleja z rakytníka rešetliakového a vitamínu E. Ten zabraňuje predčasnému starnutiu pleti, pôsobí proti vplyvom voľných radikálov a podporuje prirodzenú bunkovú regeneráciu kože. Rakytníkový olej je zdrojom mnohých cenných látok, dôležitých pre zdravie a krásu. Obsahuje vitamíny E, F, P, K, A, B a C – a najmä beta karotén. Dôležitý je aj jeho vysoký obsah vitamínu C, ktorý je významný antioxidant.

3. Hydratácia
Slnečné prípravky rady SUN CARE obsahujú aj vysoko účinné rastlinné zložky, ktoré pokožke dodávajú vlhkosť pred, počas a po jej vystavení slnečnému žiareniu a zároveň bránia dehydratácii. Zároveň sa starajú o jej pružnosť a majú protistarnúce a upokojujúce účinky.

Dôležité látky v slnečnej kozmetike SUN CARE, ktoré zabezpečujú upokojenie, ochranu pokožky pred starnutím, hydratáciu a vláčnosť:

Sorbitol je prírodný cukor, ktorý zlepšuje mieru hydratácie pokožky.
Pantenol upokojuje podráždenú a začervenanú pokožku. Viaže vlhkosť v pleti.
Vitamín E zvyšuje odolnosť pokožky, podporuje metabolizmus a zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky vplyvom voľných radikálov.
Riasa kombu - extrakt z bunkovej steny tejto riasy je bohatý na vitamíny A, E a špeciálny lipid, ktoré chráni pokožku pred poškodením vplyvom UV žiarenia.
Celligent je komplex účinných látok, obsahuje etylferulát, rozmarínový extrakt (kyselina karnosová) a uridín monofosfát.
Etylferulát sa vyrába z kyseliny ferulovej. Získava sa vodnou extrakciou z ryže. Chráni bunky pred oxidačným stresom a neutralizuje kyslíkové radikály, ktoré vznikajú vplyvom UV žiarenia.
Rozmarínový extrakt - rozmarín má antimikrobiálne vlastnosti. Približne 90% jeho antioxidačných vlastností zabezpečuje kyselina karnosová. Bojuje proti voľným radikálom, ktoré sú jednou z hlavných príčin poškodenia DNA, najmä pri zvýšenej intenzite UV žiarenia.
Uridín monofosfát (UMP) je prirodzenou súčasťou každej bunky. Získava sa fermentáciou z cukrovej repy alebo cukrovej trstiny. Podporuje opravu DNA, pretože postihnuté bunky musia čo najrýchlejšie napraviť vzniknuté škody.
Myší chvost (rebríček) obsahuje cennú látku chamazulén, ktorý sa vyznačuje svojimi protizápalovými účinkami. Upokojuje citlivú a suchú pokožku.
Radicare je výnimočný prírodný komplex z medovky, extraktu z jačmeňa a rutínu, ktorý má na pleť komplexné účinky:
Extrakt z medovky obsahuje vysoký podiel kyseliny rozmarínovej a je jedným z najúčinnejších prírodných „lovcov voľných radikálov”.
Extrakt z jačmeňa obsahuje selén, magnézium a zinok, ktoré podporujú
enzymatické odbúravanie voľných radikálov.
Derivát rutínu - rutín je rastlinný flavonoid, ktorý v spojení s kyselinou rozmarínovou bojuje proti voľným radikálom, vďaka čomu je intenzívnou ochranou pred starnutím pokožky.

*Od roku 2013 musia kozmetickí výrobcovia podľa nariadení Európskej Únie, EU-Cosmetic regulations 1223/2009, uvádzať prítomnosť látok vo forme nanočastíc na INCI liste. Certifikovaná prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND odmieta používanie nanotechnológie vo všetkých svojich kozmetických výrobkoch. Slnečné prípravky od ANNEMARIE BÖRLIND neobsahujú látky oxid zinočnatý (zinc oxid) a titanium dioxide vo forme nanočastíc.

 

 

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: