Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Annemarie Börlind - BEAUTY MASKY

Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - Beauty masky

Intenzívne masky s okamžitým účinkom

Pleťové masky od prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind dokážu s vašou pokožkou zázraky na počkanie. Pokožku vyživujú, hydratujú, čistia, regenerujú a upokojujú. Vďaka vysokej koncentrácii aktívnych prírodných látok sa výsledky dostavia okamžite.

Tajomstvo týchto prírodných pleťových masiek čiastočne spočíva v teple, ktoré sa po ich aplikácii vytvorí na pokožke. Vďaka nemu cez kapiláry prúdi viac krvi, a tak sa do kožného tkaniva dostáva viac kyslíku i výživných látok a urýchľuje sa odplavovanie škodlivín. Zároveň sa pôsobením tepla otvárajú póry a účinné aktívne látky sa tak ihneď absorbujú do pokožky.

Prírodné pleťové masky od Annemarie Börlind poskytujú extra dávku živín a starostlivosť na mieru typu a potrieb vašej pleti a podporujú výsledky vašej bežnej pleťovej rutiny.

Pre citlivú pleť so sklonmi k začervenaniu a podráždeniu je určená nezmývateľná SENZITÍVNA KRÉMOVÁ MASKA s krémovou konzistenciou.

Pre suchú pleť so sklonmi k tvorbe vrások v dôsledku dehydratácie je určená gélová zmývateľná HYDROGÉLOVÁ MASKA.

Pre zmiešanú pleť s rozšírenými pórmi a sklonmi ku vzniku vyrážok a mastenia je určená krémová ČIERNA MASKA 2 v 1 s jemnými peelingovými čiastočkami.

Pre náročnú zrelšiu pleť, ktorá stratila pružnosť a má sklony k tvorbe línii a vrások je určená krémová nezmývateľná ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA.

Pre unavenú a mdlú pleť, ktorá potrebuje viac energie, vitality a ochranu je určená krémová zmývateľná VITAMÍNOVÁ DUO MASKA.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: