Prírodná kozmetika - Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Annemarie Börlind - BEAUTY MASKY

Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - Beauty masky

Intenzívne masky s okamžitým účinkom

Masky sa v ANNEMARIE BÖRLIND považujú za zázračnú vec. Revitalizujú,  hydratujú, čistia, upokojujú a regenerujú pokožku. A to najlepšie je, že vďaka vysokej koncentrácii aktívnych látok sa výsledky dostavia okamžite. Tajomstvo krásy týchto masiek  čiastočne spočíva v teple, ktoré sa na pokožke vytvorí, vďaka čomu môže vo vrchej vrstve kože nemu môže prúdiť cez kapiláry viac krvi, čím sa do  tkaniva dostáva viac výživných látok a kyslíka a urýchľuje sa  tak odplavovanie škodlivých látok. Súčasne sa otvárajú póry a aktívne látky  sa tak do pokožky absorbujú ihneď. 

Masky rozmaznávajú pokožku tým, že jej poskytujú extra dávku živín a podporujú tak výsledok bežného pleťového programu. Vynikajúce vyživujúce masky ANNEMARIE BÖRLIND  zabezpečujú okamžitý komfort s dlhotrvajúcim účinkom. 

  •  SENZITÍVNA KRÉMOVÁ MASKA – určená pre citlivú pokožku so sklonmi k začervenaniu a podráždeniu  (krémová, nezmývateľná)
  • HYDRO GÉLOVÁ MASKA - určená pre suchú pokožku so sklonmi k tvorbe línii a vrások v dôsledku  vysúšania (gélová, zmývateľná)
  • ČIERNA MASKA 2 V 1 - určená pre zmiešanú pokožku s rozšírenými pórmi so sklonmi k vzniku vyrážok a masteniu  (krémová s jemnými peelingovými čiastočkami, zmývateľná)
  • ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA - určená pre náročnú zrelšiu pleť, ktorá stratila pružnosť a má sklony k  tvorbe línii a vrások (krémová, nezmývateľná) 
  • VITAMÍNOVÁ DUO MASKA – určená pre unavenú a mdlú pokožku, ktorá potrebuje viac energie, vitality a ochrany (krémová, zmývateľná)
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: