-40%

Darčeková sada SENSACEA Intenzívne sérum na začervenanú, kuperóznu pleť + ZADARMO Pleťová emulzia 15ml

Hodnotenie:
85%
SKU:602317
Bežná cena 32,50 € Znížená cena 19,50 €

Sada SENSACEA so skvelým mini produktom zadarmo. Kvalitná starostlivosť v tomto pleťovom programe vám okamžite zaistí hydratovanú, upokojenú a posilnenú pleť. Vhodná pre začervenanú, kuperóznu pleť.

Dostupnosť: Skladom
SKU
602317

Sada SENSACEA Intenzívne sérum 50ml+Pleťová emulzia 15ml

Produkty z línie SENSACEA od certifikovanej prírodnej dermokozmetiky DADO SENS sú určené pre začervenanú pleť s tendenciou ku kuperóze, až po prvé príznaky štádia rosacei s miernym až stredným začervenaním. Je vhodným doplnkom terapeutickej starostlivosti o mierny stupeň rosacey. Vysokoúčinné ošetrujúce látky zo sladkého drievka, Aloe vera a purpurových červených rias pri pravidelnom používaní trvale zjemňujú podráždenú pokožku. Poskytujú jej intenzívnu hydratáciu, ochladzujú a redukuje začervenanie a popraskané žilky. Pri pravidelnom používaní upokojujú podráždenú pokožku s dlhodobým účinkom.

Vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku, kuperózu, vhodný doplnok terapeutickej starostlivosti o ružovku.

Set obsahuje:

SENSACEA Intenzívne sérum 50ml pre začervenanú až kuperóznu pleť je aj vhodným doplnkom terapeutickej starostlivosti o mierny stupeň rosacey. Viditeľne redukuje začervenanie pokožky.

SENSACEA Pleťová emulzia 15ml je určená pre začervenanú až kuperóznu pokožku. Prípravok pokožku upokojí a hydratuje ju. Redukuje začervenanie pleti, ochladzuje líca. Vhodná aj pre citlivú pokožku.

dado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefity


DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Niektoré produkty sú úplne 0% bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU602317
VýrobcaDADO SENS
DermostarostlivosťSady a sety
Balenie50ml + 15ml
EAN4011140215922
UrčenieDermostarostlivosť na tvár
Typ pletiDADO SENS Kuperózna a začervenaná pokožka
Produktová líniaSENSACEA
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčeková sada SENSACEA Intenzívne sérum na začervenanú, kuperóznu pleť + ZADARMO Pleťová emulzia 15ml
Your Rating