-30%

Kozmetická sada SENSACEA Intenzívne sérum na začervenanú, kuperóznu pleť + ZADARMO Pleťová emulzia 15ml

Hodnotenie:
88%
SKU:602317
Bežná cena 32,50 € Znížená cena 22,75 €

Sada SENSACEA so skvelým mini produktom zadarmo. Kvalitná starostlivosť v tomto pleťovom programe vám okamžite zaistí hydratovanú, upokojenú a posilnenú pleť. Vhodná pre začervenanú, kuperóznu pleť.

Dostupnosť: Skladom
SKU
602317

Produkty z línie SENSACEA od certifikovanej prírodnej dermokozmetiky DADO SENS sú určené pre začervenanú pleť s tendenciou ku kuperóze, až po prvé príznaky štádia rosacei s miernym až stredným začervenaním. Je vhodným doplnkom terapeutickej starostlivosti o mierny stupeň rosacey. Vysokoúčinné ošetrujúce látky zo sladkého drievka, Aloe vera a purpurových červených rias pri pravidelnom používaní trvale zjemňujú podráždenú pokožku. Poskytujú jej intenzívnu hydratáciu, ochladzujú a redukuje začervenanie a popraskané žilky. Pri pravidelnom používaní upokojujú podráždenú pokožku s dlhodobým účinkom.

Vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku, kuperózu, vhodný doplnok terapeutickej starostlivosti o ružovku.

Set obsahuje:

SENSACEA Intenzívne sérum 50ml je navrhnuté špeciálne pre starostlivosť o pokožku so sklonom k začervenaniu a rozvoju kuperózy. Sérum je vhodné aj ako súčasť terapeutickej starostlivosti pri miernom stupni rosacey. Jeho účinné látky pracujú na redukcii viditeľného začervenania pokožky, čím pomáhajú zlepšiť celkový vzhľad a pohodu pleti.

SENSACEA Pleťová emulzia 15ml pomáha ochladiť líca a znížiť pocit tepla, čo je často spojené s kuperózou a začervenaním. Výhodou je aj to, že emulzia je vhodná pre citlivú pokožku, čo znamená, že neobsahuje agresívne zložky, ktoré by mohli pokožku ďalej podráždiť. Vďaka svojej jemnej a upokojujúcej formulácii je emulzia SENSACEA vynikajúcou voľbou pre každodennú starostlivosť o citlivú a náchylnú pokožku.

dado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefity


DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Niektoré produkty sú úplne 0% bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU602317
UrčenieDermostarostlivosť na tvár
EAN4011140215922
VýrobcaDADO SENS
Produktová líniaSENSACEA
Typ pletiDADO SENS Kuperózna a začervenaná pokožka
Balenie50ml + 15ml
DermostarostlivosťSady a sety
Write Your Own Review
Hodnotený produktKozmetická sada SENSACEA Intenzívne sérum na začervenanú, kuperóznu pleť + ZADARMO Pleťová emulzia 15ml
Your Rating