2-fázový aloe vera shake MINI

Hodnotenie:
100%
SKU:602455
6,00 €
Koktail z bio aloe vera je plný vitamínov, minerálov a aminokyselín. Má upokojujúci účinok a poskytuje intenzívnu hydratáciu. Je vhodný pre namáhanú dehydrovanú pleť.
Dostupnosť: Skladom
SKU
602455

HYDRATUJE. UPOKOJUJE. VYŽIVUJE.

Prírodné dvojfázové sérum s obsahom jedinečného koktailu z bio aloe vera spolu s botanickou kyselinou hyalurónovou od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND zabezpečuje upokojenie a potrebnú dávku vlhkosti pre dehydrovanú a namáhanú pleť.

Šťava z listov aloe vera obsahuje veľké množstvo aminokyselín, vitamínov a minerálov. Filmotvorné polysacharidy slúžia na ochranu pred stratou vlhkosti a na upokojenie. Spolu s botanickou kyselinou hyalurónovou a vlastnou minerálnou vodou poskytuje 2-fázový aloe vera shake intenzívnu vlhkosť. Botanická kyselina hyalurónová vypĺňa jemné línie, vyhladzuje vrásky a vďaka svojej unikátnej vlastnosti viazať na seba veľké množstvo vody hydratuje zvnútra, čo pomáha zabrániť predčasnému starnutiu. Aktívny komplex rybízového oleja a extraktu z balónovej vínnej révy zmierňuje podráždenie, začervenanie a pocity napätia. Vysoko kvalitné rastlinné oleje posilňujú a chránia kožnú bariéru. Kvalitný bio jojobový olej obsahuje prírodnú formu vitamínu E, ktorý pracuje s pokožkou ako antioxidant - môže pomôcť pleti vysporiadať sa s oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi a inými toxínmi.

Tento kozmetický produkt vďaka svojmu účinnému rastlinnému zloženiu poskytuje zdravý, svieži, vyhladený a rozžiarený vzhľad pleti.

Vlastnosti:

  • Upokojuje a hydratuje pleť.
  • Účinne vyplňuje jemné línie a nerovnosti pleti.
  • Ochrana pred vonkajšími vplyvmi, oxidačným stresom, voľnými radikálmi a toxínmi.

Vedeli ste?

Aloe vera, ktoré je použité ako základ, vďaka obsahu až 160 aktívnych látok dokáže jemne ale účinne regenerovať pleť a obnovovať jej prirodzenú rovnováhu, čím pokožka stráca na citlivosti.

Aplikácia:

Ráno a večer aplikujte na očistenú pokožku pred nanesením krému. V prípade potreby následne použite denný / nočný krém. Pred každým použitím dobre pretrepte, aby sa obe fázy dobre premiešali.

ALOE VERA Z MEXIKA a ALOE VERA Z GUATEMALY - čítaj viac...

Podrobnosti
SKU602455
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie15 ml
UrčeniePleťové séra, fluidy
Produktová línia2-FÁZOVÉ SHAKY
Write Your Own Review
Hodnotený produkt2-fázový aloe vera shake MINI
Your Rating