Hľadáme nové posily do nášho tímu v Poprade! Pozrite si ponuku.

-15%

Tekutá linka na oči

Hodnotenie:
90%
SKU:602615
Bežná cena 17,90 € Znížená cena 15,22 €

Tekutá očná linka s vysokou krycou schopnosťou dodá vašim očiam dokonalý vzhľad. Sýta čierna farba a precízny štetec vám pomôže dotvoriť a zvýrazniť líčenie očí, ktoré vydrží celý deň.

Dostupnosť: Skladom
SKU
602615

Tekutá očná linka od prírodnej certifikovanej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND s jemným, tenkým štetcom a dlhou rukoväťou dovoľuje jednoducho a precízne nakresliť bezchybnú linku. Dokonca aj neskúseným užívateľom sa ľahko podarí vytvoriť precíznu, dlhotrvácnu linku s maximálnou pigmentáciou.

Tekutá linka na oči je bez vône, preto je veľmi kompatibilná s pokožkou. Zloženie je 100% vegánske.

Vlastnosti:

 • Jemný, tenký štetec a dlhá rukoväť umožňuje precízne nanášanie.
 • Dlhá trvácnosť s maximálnou pigmentáciou.
 • Zloženie je 100% vegánske.

Vedeli ste?

ANNEMARIE BÖRLIND používa iba prírodné a certifikované zložky vo všetkých kozmetických výrobkoch.

Aplikácia:

Tekutú očnú linku aplikujte od vnútorného k vonkajšiemu kútiku oka pozdĺž hornej línie mihalníc.

Podrobnosti
SKU602615
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie1,7 ml
EAN4011061231544
UrčenieDekoratívka
Write Your Own Review
Hodnotený produktTekutá linka na oči
Your Rating
 • ALCOHOL Čistý, nedenaturovaný etylalkohol, konzumný alkohol. Získaný kvasením rastlín obsahujúcich škrob alebo cukor. Alkohol sa používa ako rozpúšťadlo pre extrakty a rôzne účinné zložky. Má tiež osviežujúci, sťahujúci, tonizujúci a konzervačný účinok a stimuluje cirkuláciu.
 • AQUA [WATER] Pramenitá voda, ktorá vyviera z hĺbky 165 m v Čiernom lese v Nemecku. Voda je nechlorovaná a prirodzene čistá, plná minerálov a stopových prvkov, ktoré majú podporné procesy pre pleť. Jej funkciou je zvlhčovať povrch pokožky a pôsobiť ako rozpúšťadlo pre rozpustné zložky a rastlinné extrakty vo vode. Táto pramenitá voda vytvára unikátny základ produktov.
 • Ci 77499 [Iron Oxides] CI 77499 = Čierna farba. Oxidy železa sú jedny z najčastejších prírodných farbív používaných pre výrobu prírodnej dekoratívnej kozmetiky. Ide v podstate o drvené minerály, ktoré je možné nájsť voľne v prírode. Pre kozmetické využitie sa vyrábajú väčšinou v laboratóriach, aby bola zaistená čistota minerálu a taktiež farba. Sú vhodné pre použitie na citlivú pleť, sú čisto prírodné a nezaťažujú pleť.
 • Ci 77510 [Ferric Ferrocyanide] Anorganický pigment na báze železa tmavomodrej farby. V kozmetike slúži ako modré farbivo, hlavne v dekoratívnej kozmetike. Nevykazuje toxicitu, môže sa používať v prírodnej kozmetike.
 • CITRIC ACID

  KYSELINA CITRÓNOVÁ
  Kyselina citrónová, získaná fermentačným procesom z kukuričného substrátu, je v kozmetickom priemysle neoceniteľná pre svoju schopnosť regulovať pH výrobkov. Taktiež podporuje obnovu kožných buniek, zvyšuje hydratáciu a zlepšuje vzhľad pokožky tým, že odstraňuje odumreté bunky a podporuje svieži vzhľad.

 • DISODIUM COCO-GLUCOSIDE CITRATE Povrchovo aktívna látka / emulgátor. Prírodného pôvodu. Vyrobené z cukru (glukózy) a rastlinného oleja.
 • GLYCERIN Súčasť všetkých tukov a olejov. Má hydratačné účinky. Pre BÖRLIND je získavaný výhradne z rastlinného oleja.
 • HECTORITE Hlinený minerál. Hektorit je vzácny, mäkký, biely minerál. Je to prirodzene sa vyskytujúci íl. Najviac ho obsahuje hlina zo sopečného popola s vysokým obsahom oxidu kremičitého, sodíka, horčíka a lítia. Všetky íly, majú veľkú absorpčnú schopnosť. Má schopnosť zvyšovať viskozitu, tvorí gély a stabilizuje emulzie. Po stáročia bol hektoritový íl používaný k hĺbkovému čisteniu pleti, pretože účinne absorbuje nečistoty usadené v kožných póroch. Hektorit je čisto prírodná látka, neškodí ľudskému zdraviu ani životnému prostrediu. Zahusťuje a stabilizuje emulzie.
 • PULLULAN Prírodný polysacharid zo škrobu a cukru. Pri aplikácii na riasy ich posilňuje a dodáva im objem. Filmotvorný činiteľ.
 • SODIUM DEHYDROACETATE Kyselina dehydrooctová je organická zlúčenina. Je veľmi účinným antimikrobiálnym a konzervačným prostriedkom. Už vo veľmi nízkych koncentráciách bráni rastu a reprodukcii mikroorganizmov. Používa sa ako konzervant vo výrobkoch osobnej starostlivosti, ktoré chráni pred znehodnotením.
 • SODIUM HYDROXIDE Hydroxid sodný sa používa hlavne v dekoratívnej kozmetike a produktoch osobnej hygieny. Medzi hlavné schopnosti Sodium Hydroxide patrí to, že dokáže bez problémov a rýchlo rozpustiť mastné, olejové a maslové bázy, je tak skvelou prísadou predovšetkým do čistiacich produktov.
 • XANTHAN GUM Xanthan. Polysacharid, ktoré produkujú mikroorganizmy z rastlinných substrátov, ktoré obsahujú cukor. Gél/zahusťovadlo, stabilizátor emulzií. Xantanová guma je látka prírodného pôvodu. Vyrába sa fermentáciou kukuričného škrobu s baktérií Xanthomonas campestris. Na pleť pôsobí hydratačne. Je vhodnejšia na suchší typ pleti, kde spomaľuje a bojuje proti šupinateniu. Tiež zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky a vytvára ochranný film.