Tekutá linka na oči

SKU: 602615
17,90 €

Tekutá očná linka s vysokou kryou schopnosťou dodá vašim očiam dokonalý vzhľad. Sýta čierna farba a precízny štetec vám pomôže dotvoriť a zvýrazniť líčenie očí, ktoré vydrží celý deň.

Dostupnosť: Vypredané
SKU
602615

Tekutá očná linka od prírodnej certifikovanej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND s jemným, tenkým štetcom a dlhou rukoväťou dovoľuje jednoducho a precízne nakresliť bezchybnú linku. Dokonca aj neskúseným užívateľom sa ľahko podarí vytvoriť precíznu, dlhotrvácnu linku s maximálnou pigmentáciou.

Tekutá linka na oči je bez vône, preto je veľmi kompatibilná s pokožkou. Zloženie je 100% vegánske.

Vlastnosti:

 • Jemný, tenký štetec a dlhá rukoväť umožňuje precízne nanášanie.
 • Dlhá trvácnosť s maximálnou pigmentáciou.
 • Zloženie je 100% vegánske.

Vedeli ste?

ANNEMARIE BÖRLIND používa iba prírodné a certifikované zložky vo všetkých kozmetických výrobkoch.

Aplikácia:

Tekutú očnú linku aplikujte od vnútorného k vonkajšiemu kútiku oka pozdĺž hornej línie mihalníc.

Podrobnosti
SKU602615
VýrobcaBörlind GmbH.
Balenie1,7 ml
UrčenieDekoratívka
Typ pletiZrelá pleť, Dehydrovaná pleť, Suchá pleť, Citlivá pleť, Mastná pleť, Zmiešaná pleť
Write Your Own Review
Hodnotený produktTekutá linka na oči
Your Rating
 • ALCOHOL Čistý, nedenaturovaný etylalkohol, konzumný alkohol. Získaný kvasením rastlín obsahujúcich škrob alebo cukor. Alkohol sa používa ako rozpúšťadlo pre extrakty a rôzne účinné zložky. Má tiež osviežujúci, sťahujúci, tonizujúci a konzervačný účinok a stimuluje cirkuláciu.
 • AQUA [WATER] Pramenitá voda, ktorá vyviera z hĺbky 165 m v Čiernom lese v Nemecku. Voda je nechlorovaná a prirodzene čistá, plná minerálov a stopových prvkov, ktoré majú podporné procesy pre pleť. Jej funkciou je zvlhčovať povrch pokožky a pôsobiť ako rozpúšťadlo pre rozpustné zložky a rastlinné extrakty vo vode. Táto pramenitá voda vytvára unikátny základ produktov.
 • Ci 77499 [Iron Oxides] CI 77499 = Čierna farba. Oxidy železa sú jedny z najčastejších prírodných farbív používaných pre výrobu prírodnej dekoratívnej kozmetiky. Ide v podstate o drvené minerály, ktoré je možné nájsť voľne v prírode. Pre kozmetické využitie sa vyrábajú väčšinou v laboratóriach, aby bola zaistená čistota minerálu a taktiež farba. Sú vhodné pre použitie na citlivú pleť, sú čisto prírodné a nezaťažujú pleť.
 • Ci 77510 [Ferric Ferrocyanide] Anorganický pigment na báze železa tmavomodrej farby. V kozmetike slúži ako modré farbivo, hlavne v dekoratívnej kozmetike. Nevykazuje toxicitu, môže sa používať v prírodnej kozmetike.
 • CITRIC ACID

  KYSELINA CITRÓNOVÁ
  Získaná fermentáciou zo substrátu kukurice. Používa sa na reguláciu hodnoty pH v kozmetike.

 • DISODIUM COCO-GLUCOSIDE CITRATE Povrchovo aktívna látka / emulgátor. Prírodného pôvodu. Vyrobené z cukru (glukózy) a rastlinného oleja.
 • GLYCERIN Súčasť všetkých tukov a olejov. Má hydratačné účinky. Pre BÖRLIND je získavaný výhradne z rastlinného oleja.
 • HECTORITE Hlinený minerál. Hektorit je vzácny, mäkký, biely minerál. Je to prirodzene sa vyskytujúci íl. Najviac ho obsahuje hlina zo sopečného popola s vysokým obsahom oxidu kremičitého, sodíka, horčíka a lítia. Všetky íly, majú veľkú absorpčnú schopnosť. Má schopnosť zvyšovať viskozitu, tvorí gély a stabilizuje emulzie. Po stáročia bol hektoritový íl používaný k hĺbkovému čisteniu pleti, pretože účinne absorbuje nečistoty usadené v kožných póroch. Hektorit je čisto prírodná látka, neškodí ľudskému zdraviu ani životnému prostrediu. Zahusťuje a stabilizuje emulzie.
 • PULLULAN Prírodný polysacharid zo škrobu a cukru. Pri aplikácii na riasy ich posilňuje a dodáva im objem. Filmotvorný činiteľ.
 • SODIUM DEHYDROACETATE Kyselina dehydrooctová je organická zlúčenina. Je veľmi účinným antimikrobiálnym a konzervačným prostriedkom. Už vo veľmi nízkych koncentráciách bráni rastu a reprodukcii mikroorganizmov. Používa sa ako konzervant vo výrobkoch osobnej starostlivosti, ktoré chráni pred znehodnotením.
 • SODIUM HYDROXIDE Hydroxid sodný sa používa hlavne v dekoratívnej kozmetike a produktoch osobnej hygieny. Medzi hlavné schopnosti Sodium Hydroxide patrí to, že dokáže bez problémov a rýchlo rozpustiť mastné, olejové a maslové bázy, je tak skvelou prísadou predovšetkým do čistiacich produktov.
 • XANTHAN GUM Xanthan. Polysacharid, ktoré produkujú mikroorganizmy z rastlinných substrátov, ktoré obsahujú cukor. Gél/zahusťovadlo, stabilizátor emulzií. Xantanová guma je látka prírodného pôvodu. Vyrába sa fermentáciou kukuričného škrobu s baktérií Xanthomonas campestris. Na pleť pôsobí hydratačne. Je vhodnejšia na suchší typ pleti, kde spomaľuje a bojuje proti šupinateniu. Tiež zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky a vytvára ochranný film.