-25%

Anti-pigmentačné sérum

Hodnotenie:
80%
SKU:602314
Bežná cena 39,90 € Znížená cena 29,90 €

Sérum proti pigmentovým škvrnám je vhodné pre pleť so sklonom k hyperpigmentácii a obsahuje aktívne látky na rozjasnenie a redukciu viditeľnosti pigmentových škvŕn.

Dostupnosť: Skladom
SKU
602314

+ REDUKUJE PIGMENTOVÉ ŠKVRNY

- DODÁVA ROVNOMERNÝ TÓN PLETI

Sérum proti pigmentovým škvrnám od značky DADO SENS je ideálnou voľbou pre pleť so sklonom k hyperpigmentácii, teda k tvorbe pigmentových škvŕn na pleti. Tento produkt obsahuje jedinečné aktívne látky, ktoré pomáhajú rozjasňovať a redukovať viditeľnosť pigmentových škvŕn na pleti.

Sérum môže byť použité na tvár, krk a dekolt. Jeho pravidelné používanie môže pomôcť zlepšiť vzhľad pleti a dodávať jej rovnomerný tón.

DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Väčšina produktov je bez lepku a vegan!

Aplikácia:

Sérum sa nanáša na očistenú pokožku pred použitím krému alebo hydratačného séra.

Podrobnosti
SKU602314
UrčenieTvár, Pleťové séra, fluidy
EAN4011140215892
VýrobcaDADO Cosmed GmbH.
Typ pleticitliva-pokozka, DD citliva-alergicka, zrela-pokozka, DD zrela-anti-aging, Suchá pleť, Citlivá pleť
Balenie50 ml
KategóriaPleťové séra
Write Your Own Review
Hodnotený produktAnti-pigmentačné sérum
Your Rating