Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Annemarie Börlind - PURIFYING CARE System Cleansing

Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - Purifying care

PURIFYING CARE System Cleansing - Hĺbkovo čistiaca starostlivosť o problematickú mastnú pleť

Produktová línia PURIFYING CARE System Cleansing od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je špeciálne určená pre problematickú mastnú pleť, ktorú trápia vyrážky, otvorené póry a uhry.

Táto prírodná systematická pleťová starostlivosť obsahuje vyváženú kombináciu účinných rastlinných ingrediencií s upokojujúcimi, dezinfekčnými a antibakteriálnymi účinkami na pleť. Účinne zbavuje pokožku nečistôt a pomáha ju chrániť pred ich opätovným vznikom. Reguluje a normalizuje problematický stav pokožky a jej prejavy v podobe vyrážok či nadmernej produkcie mazu. Vzájomne prispôsobené produkty tejto pleťovej starostlivosti čistia, sťahujú póry a zabraňujú tvorbe nových zápalov a nečistôt. Pravidelným používaním kozmetických produktov rady PURIFYING CARE vyzerá pleť na pohľad čistejšie, jasnejšie, sviežejšie a na dotyk je citeľne hebkejšia.

Prípravky rady PURIFYING CARE sú vhodné aj ako doplnková starostlivosť v prípade prejavov „neskorého akné” u zrelšej pleti.

  • Čistia pleť od uhrov, čiernych bodiek a iných nečistôt bez vysušovania
  • Zjemňujú pleť
  • Upokojujú a liečia
  • Dodávajú pleti svieži, čistý vzhľad

Hlavné zložky:

Produktová línia obsahuje vyváženú kombináciu účinných prírodných látok, ktoré regulujú a normalizujú funkciu pokožky a zabraňujú jej znečisteniu a zápalom. Tieto aktívne prírodné látky získavame z obnoviteľných zdrojov a sú 100% biologicky rozložiteľné.

Jemné tenzidy - dôkladne zbavujú pleť nečistôt, no zároveň ju nevysušujú.

Bio rebríček obyčajný - bylinný extrakt z rebríčka obyčajného v bio kvalite pôsobí na pokožku protizápalovo a antibakteriálne.

Kyselina salicylová - je prírodne identický konzervačný prostriedok, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo vŕbovej kôre. Na pleť má zjemňujúci a jemne peelingový účinok. Má tiež antibakteriálne vlastnosti.

Alantoín - je prírodná látka s upokojujúcimi a regeneračnými účinkami na pleť. V prírode sa vyskytuje v kostihoji, v hadomore španielskom a v pagaštane konskom. Spolu s rozmarínom stimuluje krvný obeh a podporuje obnovu zdravého kožného tkaniva.

Bisabolol - je účinná látka s protizápalovými a upokojujúcimi účinkami na pleť. Získavame ho z organického pestovania tropického stromu Candeia a  má certifikát FSC.

Kyselina jablčná - patrí k AHA kyselinám (alfahydroxy kyseliny). Pôsobí hydratačne, má rozjasňujúci a jemne peelingový účinok.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: