Prírodná kozmetika - Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Annemarie Börlind - ENERGYNATURE System Pre-Aging

Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - Energynature

ENERGYNATURE System Pre-Aging - normálna až suchá pleť / 20 - 30 rokov


Séria je určená pre normálnu až suchú pleť vo veku 20 - 30 rokov. Aj mladá koža s dostatočnou pružnosťou si vyžaduje svoju mieru ochrany pred predčasným starnutím. S aktívnym životným štýlom koža stráca imúnnosť voči vonkajším faktorom ako sú napr. stres, voľné radikály, nedostatok spánku a pod. Aktívne ingrediencie vyvinuté exkluzívne ANNEMARIE BORLIND obsahujú kmeňové bunky zo Schwarzwaldskej ruže, organický kofeín, mentolderivát, fytonutrient zo žeruchy a hesperedín z horkého pomaranča. Dodávajú extra dávku energie, vlhkosti, pomáhajú zjednocovať tón pleti a redukovať známky únavy. Pôsobí tak proti predčasnému starnutiu pleti, tzv. "pre-aging". Výsledkom je svieža, dokonale hydratovaná pokožka. 

  • poskytuje extra dávku energie, sviežosti
  • hydratuje pleť, stimuluje produkciu kyseliny hyalurónovej v pleti
  • vyživuje, posilňuje pleť
  • predchádza viditeľným známkam starnutia, pôsobí proti predčasnému starnutiu pleti

Hlavné zložky:

Kmeňové bunky zo Schwarzwaldskej ruže - chránia kolagén pleti, hydratujú pleť, napomáhajú produkcii kyseliny hyalurónovej.

Organický bio kofeín - vyživuje, posilňuje a zjemňuje pokožku pleti, poskytuje dávku sviežosti, bunky zásobuje kyslíkom a živinami, ktoré napomáhajú ich obnove.

Fytonutrient zo žeruchy - má antioxidačný a detoxikačný účinok, regeneruje pleť a predchádza viditeľným známkam starnutia, chráni proti stresovým faktorom životného prostredia.

Hesperedín z horkého pomaranča - lepšuje funkciu kapilár, správa sa ako prírodný symptologický liek na opuchy či kruhy pod očami, redukuje nejednotný tón a fľaky na pokožke.

Mentholderivat - osviežuje pleť

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: