Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Annemarie Börlind - ENERGYNATURE System Pre-Aging

Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - Energynature

ENERGYNATURE System Pre-Aging - energizujúca starostlivosť pre normálnu až suchú pleť / 20 - 30 rokov

Kozmetická línia ENERGYNATURE System Pre-Aging od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určená pre normálnu až suchú pleť vo veku 20-30 rokov. Poskytuje komplexnú a systematickú starostlivosť o mladú pokožku s dostatočnou pružnosťou, ktorá však tiež vyžaduje istú mieru ochrany pred predčasným starnutím a  pred vplyvmi modernej doby a aktívneho životného štýlu akými sú stres, nedostatok spánku, znečistené ovzdušie a pod.

Táto produktová rada:

  • pôsobí proti predčasnému starnutiu pleti a predchádza viditeľným známkam starnutia
  • stimuluje prirodzenú schopnosť pokožky produktovať kyselinu hyalurónovú
  • vyživuje, posilňuje a hydratuje pleť
  • poskytuje pokožke extra dávku energie a sviežosti
  • spevňuje spojivové tkanivo v koži a aktivuje v nej mikrocirkuláciu

Hlavné zložky

Aktívne rastlinné látky produktov rady ENERGYNAURE System Pre-Aging sú dokonalo skoordinované do jednotlivých krokov systematickej starostlivosti tak, aby sa ich vzájomné účinky maximalizovali. Inovatívne prírodné zložky v prípravkoch na celodennú ochranu a nočnú starostlivosť znižujú prejavy predčasného starnutia pokožky a dodávajú jej viac energie. Výsledkom používania kozmetických produktov rady ENERGYNATURE je prirodzene žiarivá pleť plná vitality a energie.

Kmeňové bunky zo Schwarzwaldskej ruže  - táto výnimočná rastlina je pre svoje rozmanité vlastnosti a všestranné využitie hlavnou aktívnou zložkou kozmetickej línie ENERGYNATURE. Špeciálny výťažok kmeňových buniek Schwarzwaldskej ruže ovplyvňuje množstvo rôznych biologických činností, ktoré sa podieľajú na zdraví kožných buniek a znižujú príznaky starnutia pokožky. Má protizápalové účinky, upokojuje pokožku a zároveň ju hydratuje a vyhladzuje.

Lipidový extrakt z kmeňových buniek tejto ruže zlepšuje prietok vody medzi kožnými bunkami a stimuluje prirodzenú schopnosť pokožky vytvárať kyselinu hyalurónovú. Úroveň hydratácie pokožky je vyvážená, takže pokožka znova nadobúda pocit zjednotenia a pružnosti. Súčasne dochádza k zlepšeniu štruktúry a pevnosti spojivového tkaniva. Tento účinok posilňuje tkanivo epidermy a zvyšuje elasticitu a tón pleti.

Cenné zložky sa získavajú z kultúry kmeňových buniek tejto ruže. Pri ich pestovaní a výskume nedochádza ku genetickej modifikácii rastliny, cieľom je mikrobiologicky znásobiť veľmi silné zložky v rastline tak, aby pri jej využívaní nedochádzalo k drancovaniu prírody. Je to ďalší dôkaz toho, že spoločnosť Börlind si plní svoj záväzok zodpovedne zaobchádzať s prírodnými zdrojmi.

Vývojom tejto inovatívnej novej zložky sa počas mnohoročného výskumu zaoberal výskumný tím spoločnosti Börlind a spoločnosť Akott Group Italia a po prvýkrát sa použila exkluzívne v Revitalizačnom dennom kréme línie ENERGYNATURE System Pre-Aging.
Výťažok zo Schwarzwaldskej ruže sa dodnes používa výlučne v kozmetických produktoch certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Organický kofeín - z organicky dopestovaných kávových zŕn. Kofeín zlepšuje prekrvenie pokožky a stimuluje mikrocirkuláciu, zlepšuje prietok vody v tele, znižuje opuchy a má aj spevňujúce účinky na pokožku. Navyše dokáže aktivovať ďalšie aktívne látky v kozmetickom produkte tak, aby fungovali efektívnejšie. Keďže sa vyskytuje v prírodnej forme, je ideálnou látkou, ktorá sa dá v prírodnej kozmetike využiť mnohorakými spôsobmi.

Fytonutrient zo žeruchy - je purifikovaný extrakt z výhonkov švajčiarskej žeruchy záhradnej. Aktivuje v pokožke proces detoxikácie a posilňuje odolnosť kožných buniek voči škodlivým vplyvom prostredia. Táto účinná anti-agingová zložka má regeneračný účinok a napomáha prirodzenej regenerácii pokožky počas noci. Neutralizuje viditeľné známky starnutia pokožky a chráni proti stresovým faktorom prostredia.

Hesperidín - je extrakt z horkého pomaranča, ktorý zlepšuje funkčnosť kapilár a napomáha rozptýliť prekrvenie a znížiť opuch. Správa sa ako prírodný symptologický liek na opuchy či kruhy pod očami, redukuje nejednotný tón a fľaky na pokožke.

Derivát mentolu - spojenie mentolu s kyselinou mliečnou pôsobi na pokožku chladivo a osviežujúco.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: