Prírodná kozmetika - Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

Darčeková poukážka na jednorazový nákup v hodnote 100 €

Vaša cena:
100,00 €
Dostupnosť: Skladom
Model: 2003
Výrobca: Börlind GmbH.
S darčekovou poukážkou na nákup prírodnej kozmetiky v hodnote 100€ sa vždy trafíte do nálady, želania a vkusu svojho blízkeho ak chcete niekoho obdarovať a nepoznáte jeho presné želanie či typ pleti. Skvelý darček k narodeninám, meninám, Vianociam, výročiu alebo len tak pre radosť. Vhodný dar pre ženu, muža, pre priateľku alebo rodinu.
Certifikáty:
  • S výťažkami z rastlín
    z certifikovaného organického pestovania
  • Vlastná minerálna voda bohatá na stopové prvky
  • Účinnosť potvrdená
  • Bež živočíšnych výťažkov
  • Bez minerálnych derivátov
Made in Black Forest
Delivery Osobný odber už 22.11.2018
Kuriérom u vás už 23.11.2018
  • POPIS
  • INGREDIENCIE

Darčeková poukážka na jednorazový nákup v hodnote 100 EUR

Darčeková poukážka na nákup celého sortimentu našej kozmetiky je ideálnym riešením, ak chcete niekoho obdarovať, no nepoznáte jeho presné želanie alebo typ pleti. Je to darček vhodný pre ženy i mužov, pre priateľku, priateľa, príbuzných či známych. Darčeková poukážka sa hodí ako vianočný, ale aj ako narodeninový či meninový darček.

Darčekovú poukážku vám po zakúpení doručíme v tlačenej podobe. Jej platnosť je do 31.3.2019.

AKO SA POUŽÍVA?

Je určená na nákup akéhokoľvek tovaru v internetovej predajni www.annemarieborlind.sk. Pri nákupe v e-shope zadáte do políčka KÓD DARČEKOVEJ POUKÁŽKY a jej hodnota sa odpočíta z výslednej sumy za nákup. Políčko „Kód darčekovej poukážky” sa zobrazí v poslednom kroku objednávky pred jej potvrdením.

Ak máte akékoľvek nejasnosti ohľadom používania darčekovej poukážky, prosím neváhajte nás telefonicky kontaktovať na čísle 0940 775 599, radi vám zodpovieme akékoľvek otázky.

Finančné rozdiely medzi hodnotou poukážky a nákupom v e-shope nevraciame. Hodnota poukážky Vám bude odpočítaná vo vystavenej faktúre.

Pripravujeme.