NOVINKA! Náš sortiment nájdete už aj vo vybraných prevádzkach YEME v Bratislave. Zobraziť, kde presne.

Darčeková poukážka v hodnote 100 €

Hodnotenie:
80%
SKU: 2003
100,00 €
S darčekovou poukážkou na nákup prírodnej kozmetiky v hodnote 100€ sa vždy trafíte. Je skvelým darčekom k narodeninám, meninám, Vianociam, výročiu alebo len tak pre radosť. Vhodný dar pre ženu, muža, pre priateľku alebo rodinu.
Dostupnosť: Skladom
SKU
2003

Darčeková poukážka na jednorazový nákup v hodnote 100 EUR

Darčeková poukážka na nákup celého sortimentu našej kozmetiky je ideálnym riešením, ak chcete niekoho obdarovať, no nepoznáte jeho presné želanie alebo typ pleti. Je to darček vhodný pre ženy i mužov, pre priateľku, priateľa, príbuzných či známych. Darčeková poukážka sa hodí ako vianočný, ale aj ako narodeninový či meninový darček.

Darčekovú poukážku vám po zakúpení doručíme v tlačenej podobe. Jej platnosť je 365 dní od zakúpenia v eshope.

AKO SA POUŽÍVA?

Je určená na nákup akéhokoľvek tovaru v internetovej predajni www.annemarieborlind.sk. Pri nákupe v e-shope zadáte do políčka KÓD DARČEKOVEJ POUKÁŽKY a jej hodnota sa odpočíta z výslednej sumy za nákup. Políčko „Kód darčekovej poukážky” sa zobrazí v poslednom kroku objednávky pred jej potvrdením.

Ak máte akékoľvek nejasnosti ohľadom používania darčekovej poukážky, prosím neváhajte nás telefonicky kontaktovať na čísle 0917 515 870, radi vám zodpovieme akékoľvek otázky.

Finančné rozdiely medzi hodnotou poukážky a nákupom v e-shope nevraciame. Hodnota poukážky Vám bude odpočítaná vo vystavenej faktúre.

Podrobnosti
SKU 2003
Výrobca Börlind GmbH.
Balenie 1ks
EAN 9876543210003
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčeková poukážka v hodnote 100 €
Your Rating