-20%

Ampule proti vypadávaniu vlasov ANTI-HAIR LOSS 12x10 ml

Hodnotenie:
100%
SKU:25015
Bežná cena 32,90 € Znížená cena 26,32 €

Ampule poskytujú intenzívnu liečbu proti vypadávaniu vlasov s mocnou formulou zameranou na posilnenie koreňov, podporu rastu a rekonštrukciu vlasovej štruktúry. Pohodlná aplikácia ampúl umožňuje ľahké začlenenie do každodennej rutiny. Výnimočná čistota zo 100% prírodných výťažkov zaisťuje maximálnu starostlivosť. VEGAN.

Dostupnosť: Skladom
SKU
25015

STIMULUJE RAST VLASOV. VYŽIVUJE. UPOKOJUJE.

Zázrak proti vypadávaniu vlasou so silou prírody! Prírodná kozmetika ORIGINAL BOTANIC prichádza s exkluzívnymi ampulami proti vypadávaniu vlasov. Balenie pozostáva z 12-tich ampuliek v objeme 10 ml. Vlasy sú vďaka výťažku z hrozna posilnené, upokojené a je stimulovaný ich rast. Ampule majú aj upokojujúci účinok na pokožku hlavy a extrakt Serenoa Serrulata pôsobí proti strate vlasov.

Phyto-Complex HL (prítomný v ampuliach proti vypadávaniu vlasov) je synergický rastlinný komplex získaný ultrazvukovými vlnami pri nízkej teplote. Je účinný proti vypadávaniu vlasov, má silný stimulačný účinok na vlasovú cibuľku s „hormonálnou“ aktivitou, chráni pokožku hlavy a vykazuje dobrú antiseptickú aktivitu.
Na tento produkt bol uskutočnený aj test s výbornými preukázateľnými výsledkami.
0% silikónov, 0% sulfátov, 0 % peg, 0 % farbív, 0 % parafínov, 0 % pridanej soli a bez lepku. Vegan.
Značka ORIGINAL BOTANIC je prírodná, ekologická vlasová kozmetika, ktorá pochádza z dielne španielskeho výrobcu EGALLE - experta na vlasovú kozmetiku. Patrí medzi najväčších výrobcov vlasovej kozmetiky vo Španielsku. Filozofia produktov je založená na najkvalitnejších prírodných receptúrach bez sulfátov, silikónov, farbív, pridanej soli, bez parafínu a lepku. Plne rešpektujú hodnoty a princípy vegánstva, preto sú všetky výrobky VEGAN, t.j. nepoužívajú žiadnu zložku živočíšneho pôvodu a výrobky sú vyrobené bez testovania na zvieratách. Všetky produkty tejto značky sú vytvorené bez obsahu škodlivých chemikálií s cieľom minimalizovať negatívny vplyv na životné prostredie a zároveň prispievať k zníženiu uhlíkovej stopy. Svoje bohaté skúsenosti získali počas 40 rokov pôsobenia na trhu a svoje produkty úspešne distribuujú do viac ako 28 krajín sveta.

Vlastnosti:

  • Stimulujú rast vlasov a zahraňujú ich vypadávaniu.
  • Upokojujú a hydratujú pokožku hlavy.
  • Posilňujú vlasové vlákna.

Vedeli ste?

Značka ORIGINAL BOTANIC prepája hodnoty, kozmetiku a umenie, čím sa vytvorila originálna značka vegánskej a ekologickej vlasovej kozmetiky. Na každom obale výrobku je jedno z 33 výtvarných diel umelca D. C. Geného.

Aplikácia:

Aplikujte polovicu dávky (5 ml) na vlhkú, umytú pokožku hlavy. Po aplikácii pokožku hlavy dôkladne premasírujte, aby ste uľahčili vstrebávanie. Následne nechajte vlasy voľne vyschnnúť. Pred použitím pretrepte.

Frekvencia používania: kúru je možné použiť pri každom umytí vlasov alebo denne. Pri cielenej liečbe používajte 3 – 6 mesiacov, pre dosiahnutie najlepších výsledkov aplikujte pravidelne 12 mesiacov.

Ingrediencie

Podrobnosti
SKU25015
VýrobcaORIGINAL BOTANIC
Balenie12x10 ml
EAN8422037025092
UrčenieNa vlasy
Typ produktuOleje na vlasy
Typy vlasovVypadávanie vlasov
Write Your Own Review
Hodnotený produktAmpule proti vypadávaniu vlasov ANTI-HAIR LOSS 12x10 ml
Your Rating