ZLATÁ LIMITOVANÁ EDÍCIA

Naše limitované novinky

Bez geneticky modifikovaných rastlín
Potvrdená účinnosť a kompatibilita
Bez parabénov
Bez silikónov
Bez derivátov minerálnych olejov

Hlavné výhody

Zlatý Glow efekt
Kyselina hyalurónová
Unikátne ingrediencie
Anti-aging efekt
Vyrobené v Čiernom lese
Čistota zloženia

ZLATÝ GLOW EFEKT

Nechajte svoje oči a pery zažiariť! Obklady na oči a obklady na pery obsahujú malinké zlaté rozžiarujúce častice, ktoré rozjasnia oblasť okolo očí. Ideálne po dlhých nociach a krátkych dňoch.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Zlaté trio produktov obsahuje štyri typy kyseliny hyalurónovej, koré intenzívne dodávajú pokožke vlhkosť, vypnutie a znižujú výskyt vrások. To všetko v priebehu niekoľkých minút!

UNIKÁTNE INGREDIENCIE

Aloe vera a koreň konjac poskytujú pokožke intenzívnu hydratáciu. Botanický kolagén vyhladzuje pokožku a tá ostáva pevná a napnutá.

ANTI-AGING

Ďalšou silnou zložkou proti vráskam je jačmeň. Pomáha chrániť pred škodlivými látkami z vonkajšieho prostredia a voľnými radikálmi, a tak eliminuje starnutie. Vďaka tomu bude vaša pokožka vyzerať sviežo a žiarivo!

Z ČIERNEHO LESA

Už viac ako 60 rokov vyrábame účinnú prírodnú starostlivosť o pleť v Čiernom lese v Nemecku! Vo všetkých našich produktoch používame vodu z vlastného prírodného prameňa.

ČISTOTA ZLOŽENIA

Naše očné obklady a obklady na pery sú 100% vegánske, bez živočíšnych výťažkov, plné unikátnych a hodnotných ingrediencií z prírody.

Galéria

Referencia