VZORKA Šampón MILD na denné použitie/kondicionér

Hodnotenie:
80%
SKU:91946
1,00 €
Šampon MILD ponúka šetrnú starostlivosť pre každodenné umývanie vlasov. Intenzívny kondicionér sa postará o vysoké nároky vašich konečkov.
Dostupnosť: Skladom
SKU
91946

Vzorka obsahuje:

Šampón MILD na denné použitie

Prírodný vlasový šampón od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určený pre všetky typy vlasov a je ideálny aj pre deti. Viditeľne vlasy vyživuje, vyhladzuje, zlepšuje ich pružnosť a dodáva im lesk. Prírodný šampón obsahuje koreň sladkého drievka, ktorý redukuje podráždenie a upokojuje pokožku hlavy. Aminokyseliny obsiahnuté v tomto komplexe opravujú poškodené vlasy a zlepšujú vlasovú štruktúru.

Intenzívny kondicionér pre všetky typy vlasov

Intenzívny prírodný vlasový kondicionér od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND regeneruje a posilňuje odolnosť vlasov. Prírodný vlasový kondicionér obsahuje cukrovú repu bohatú na betaín, ktorý sa viaže v pokožke a pôsobí na ňu upokojujúco. Navyše redukuje elektrizovanie vlasov. Pšeničný proteín v tomto kozmetickom produkte určenom pre vlasy viaže vo vlasoch vlhkosť, posilňuje ich, dodáva im lesk a pružnosť.

Aplikácia:

Naneste šampón na mokré vlasy, vmasírujte a dobre opláchnite vodou. Môže sa používať denne. Po šampóne naneste masku do mokrých vlasov. Nechajte ju chvíľu pôsobiť a následne vlasy dôkladne opláchnite vodou.

Podrobnosti
SKU91946
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie2x8ml
EAN4011061919466
UrčenieNa vlasy
Typy vlasovNormálne vlasy
Write Your Own Review
Hodnotený produktVZORKA Šampón MILD na denné použitie/kondicionér
Your Rating