VZORKA Šampón ACTIVE proti lupinám/kondicionér

SKU:91949
1,00 €
Šampón proti lupinám normalizuje pokožku hlavy. Intenzívny kondicionér sa postará o vysoké nároky vašich končekov vlasov.
Dostupnosť: Skladom
SKU
91949

Vzorka obsahuje:

Šampón ACTIVE proti lupinám

Šampón od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND aktívne pôsobí ako prevencia a redukcia lupín. Priaznivo pôsobí proti vypadávaniu, štiepeniu vlasoch a pri poruchách ich rastu. Rovnako priaznivo pôsobí na kvalitu a rast vlasov, podporuje ich pružnosť a dodáva im výživu a lesk. Chráni vlasy pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a pred mechanickým poškodením napr. pri česaní, fénovaní, ondulácii a pod. Podporuje prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy a zmierňuje jej svrbenie.

Intenzívny kondicionér pre všetky typy vlasov

Intenzívny prírodný vlasový kondicionér od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND regeneruje a posilňuje odolnosť vlasov. Prírodný vlasový kondicionér obsahuje cukrovú repu bohatú na betaín, ktorý sa viaže v pokožke a pôsobí na ňu upokojujúco. Navyše redukuje elektrizovanie vlasov. Pšeničný proteín v tomto kozmetickom produkte určenom pre vlasy viaže vo vlasoch vlhkosť, posilňuje ich, dodáva im lesk a pružnosť.

Aplikácia:

Naneste šampón na mokré vlasy, vmasírujte a dobre opláchnite vodou. Môže sa používať denne. Po šampóne naneste kondicionér. Vytlačte potrebný obsah kondicionéru a rukami ho vmasírujte do mokrých vlasov. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom dôkladne opláchnite vodou.

Podrobnosti
SKU91949
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie2x8ml
EAN4011061919497
UrčenieNa vlasy
Typy vlasovLupiny
Write Your Own Review
Hodnotený produktVZORKA Šampón ACTIVE proti lupinám/kondicionér
Your Rating