VZORKA NATU KOLAGEN BOOST línia 3x2ml

Hodnotenie:
90%
SKU:602010
2,50 €

Línia NATU KOLAGEN je skvelým riešením pre tých, ktorých trápi strata pružnosti ich pokožky. Tieto výrobky dodávajú pokožke silný hydratačný a spevňujúci efekt. Vhodná pre všetky typy pleti.

Dostupnosť: Vypredané
SKU
602010

POSILŇUJE. SPEVŇUJE. VIAŽE VLHKOSŤ.

Vzorka obsahuje:

Účinná prírodná starostlivosť od certifikovanej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND pre všetky typy pokožky od 30 rokov. ANNEMARIE BÖRLIND je prvou značkou prírodnej kozmetiky, ktorá ako zložky – v produktoch NATUCOLLAGEN BOOST používa prírodný, vegánsky kolagén z kukuričného, sójového a pšeničného proteínu. Náš vegánsky kolagén má lepšie vlastnosti na uzamikanie vlhkosti ako bežný kolagén. Kolagénové produkty možno začleniť do každodennej starostlivosti ako systematické posilňovače účinku alebo použiť samostatne.

Aplikácia:

Sérum pre plnšie pery: Podľa potreby naneste na pery a ich kontúry. Môže sa objaviť jemné brnenie alebo mierny pocit šteklenia, ktoré je spôsobené obsahom sečuánskeho korenia. Ustúpi do 5 - 10 minútach.
Ľahký krém na tvár: Po vyčistení a tonizácii ráno a večer naneste primerané množstvo na pokožku. Následne pokračujte vo svojej bežnej dennej alebo nočnej starostlivosti o pleť.
Sérum na krk a dekolt:Každé ráno a večer naneste na krk a dekolt a jemne vmasírujte valčekom smerom nahor. Otvorte a zatvorte valček v smere šípky a po použití ho očistite studenou vodou.

Podrobnosti
SKU602010
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
certificates2
Balenie3x2ml
EAN4011061228032
UrčeniePleťové séra, fluidy
Typ pletiAnti-aging
Produktová líniaVEGÁNSKY KOLAGÉN
Write Your Own Review
Hodnotený produktVZORKA NATU KOLAGEN BOOST línia 3x2ml
Your Rating