-23%

Vianočná sada 2 fázové shaky mix s milým prekvapením

Hodnotenie:
93%
SKU: 10163
Bežná cena 53,00 € Znížená cena 40,80 €
Zažite pestrú silu prírody! Výnimočná kozmetická sada s najobľúbenejšími produktami, skvelým darčekom a milým prekvapením. Ušetríte až 12,20 €! Farebná starostlivosť v tomto pleťovom programe vám zaistí hydratovanú, upokojenú, energizovanú a pružnú pleť. Vhodné pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie. Ideálny darček na Vianoce!
Dostupnosť: Skladom
SKU
10163

Vianočná sada 2-FÁZOVÉ SHAKY mix s milým prekvapením

Limitovaná edícia!

Vianoce sú za rohom! Prírodná certifikovaná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND prináša vianočnú kozmetickú sadu 2-FÁZOVÉ SHAKY MIX so 4 bestsellermi, ktoré prinášajú hydratáciu, rovnováhu, rovnomerný tón pleti a výbornú elasticitu. To všetko zabalené v trendovom darčekovom balení.

Vyžaduje vaša pleť niečo viac? Náš tip: cielená starostlivosť, ktorá vylepší bežnú každodennú rutinu. Pleť sa odvďačí zdravým, sviežim vzhľadom. Môžete si vybrať zo 4 shakov, podľa toho, čo potrebuje vaša pleť práve teraz.

Kľúčové vlastnosti kozmetickej sady:
• vitamíny a energia
• hydratácia a vyhladenie
• upokojenie a rovnováha
• pružnosť a regenerácia

Sada obsahuje:

Energizer z pomarančových kvetov pre unavenú, mdlú pleť 50 ml. elixír vitamínov a energie pre vašu pleť! Stimuluje tvorbu kolagénu a dodáva pleti žiarivý vzhľad. Ak je vaša pleť mdlá, unavená a bez života, verte nám, že tento energizer jej vdýchne nový život.

Revitalizer z ružových kvetov pre ochabnutú pleť 50 ml. Objavte silu kmeňových buniek ruží z Čierneho lesa, ktoré sú použité v 2-fázovom revitalizéri pre namáhanú pleť s potrebou regenerácie. Kmeňové bunky zabraňujú odbúravaniu kolagénu z pleti a zlepšujú regeneračnú schopnosť.

2-fázový hyalurónový shake mini pre suchú, dehydrovanú pleť 15 ml. Malý zázrak s obsahom unikátnej botanickej kyseliny hyalurónovej je vhodný pre nedostatočne hydratovanú pokožku. Stimuluje v nej vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej, vypĺňa jemné línie a vrásky.
2-fázový aloe vera shake mini pre namáhanú, dehydrovanú pleť 15 ml. Poskytuje upokojenie a hydratáciu namáhanej a dehydrovanej pokožke. Obzvlášť vhodný pre citlivú pleť. Obsahuje šťavu z listov organického aloe vera, ktorá je kokteilom vitamínov, minerálov a aminokyselín. Spolu s botanickou kyselinou hyalurónovou zadržuje v pleti vlhkosť a vyhladzuje ju.

Podrobnosti
SKU10163
VýrobcaBörlind GmbH.
Kategóriadarcekove-sady
UrčeniePleťové séra, fluidy
Write Your Own Review
Hodnotený produktVianočná sada 2 fázové shaky mix s milým prekvapením
Your Rating