VALENTÍNSKE SADY už v predaji! Nenechajte si kúpu darčeka na poslednú chvíľu. Zobraziť ponuku.

-18%

Valentínska sada pre ROVNOVÁHU pleti

Hodnotenie:
80%
SKU: 10146
Bežná cena 84,90 € Znížená cena 69,62 €

Exkluzívna valentínska sada pre ROVNOVÁHU pleti obsahuje 3 praktické a využiteľné produkty na starostlivosť o zmiešanú pleť. Výsledkom je hĺbkovo vyčistená, zmatnená a ošetrená pleť. Okrem toho v sade nájdete aj romantické prekvapenie. Ideálny darček na Valentína!

Dostupnosť: Skladom
SKU
10146

LIMITOVANÁ EDÍCIA!

Valentín sa blíži! Prírodná certifikovaná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND prináša valentínsku kozmetickú sadu pre ROVNOVÁHU pleti s 3 účinnými produktami, ktoré zaručene využije každá žena so zmiešanou pleťou. Starostlivosť o zmiešanú pleť so sebou prináša rôzne úskalia. Výber vhodných produktov je prioritou pri dosahovaní správneho balansu pleti. Produkty obsiahnuté v tejto sade sú určené pre zmiešanú pokožku s rozšírenými pórmi, sklonom k vzniku vyrážok a masteniu. Valentínska sada je zabalená v špeciálnej dizajnovej krabici!

Kľúčové vlastnosti sady:

  • Ideálna starostlivosť o zmiešanú pleť.
  • Čistí, ošetruje a pôsobí protizápalovo.
  • Zmatňuje, zmenšuje póry a redukuje vyrážky.
  • Pleť je v rovnováhe a už sa nadmerne neleskne.

Valentínska sada obsahuje:

Čierna maska 2v1 75ml. Pleťová maska 2v1r edukuje maz a viditeľne pleť zmatňuje už po prvej aplikácii. Tento kozmetický produkt funguje ako 2 v 1 - ako beauty maska a zároveň ako jemný peeling. Extrakt z orgovánu reguluje produkciu kožného tuku, zmatňuje pleť, viditeľne redukuje výrazne rozšírené póry a má protizápalové účinky. Maska pôsobí okamžite a výsledky sú dlhodobé. Výsledkom je čistá, žiarivá pleť bez mastenia.

Intenzívny koncentrát Skin & Pore Balancer na zmiešanú pleť s pórmi 15ml. Koncentrát je určený ako doplnková posilňujúca starostlivosť o zmiešanú pleť. Predstavuje okamžitú dávku vysoko koncentrovaných a mimoriadne účinných aktívnych látok pre pleť. Koncentráty sa vyrábajú v malom objeme 15 ml - 20 ml z dôvodu vysoko koncentrovaného zloženia, kedy 2-3 dávky koncentrátu zabezpečia 3-násobne vyššiu silu ako v prípade užívania bežného séra, kde je koncentrácia prispôsobená väčšiemu štandardnému objemu.

NATUKOLAGEN BOOST Fluid na tvár MINI 5ml. NatuKolagen fluid poskytuje pleti dokonalé vypnutie, spevnenie a jemnosť. Nielen stimuluje tvorbu kolagénu v pokožke ale aj chráni pleť pred jeho stratou. NatuKolagen fluid je určený pre všetky druhy pleti. Až 96% používateľov, ktorí sa zapojili do testovania, by tento fluid odporučili svojmu blízkemu.

Okrem toho sada obsahuje šampanské, čokoládu a stieraciu kartičku s láskavým odkazom.

Podrobnosti
SKU10146
VýrobcaBörlind GmbH.
Write Your Own Review
Hodnotený produktValentínska sada pre ROVNOVÁHU pleti
Your Rating