-50%

BodyRepair intenzívny olej na strie MINI 15 ml

SKU:602335
Bežná cena 6,00 € Znížená cena 3,00 €

Tento intenzívny telový olej posilňuje kožnú bariéru, hydratuje, zvyšuje pružnosť a redukuje strie. Jeho všestranná formula obsahuje antioxidanty, vitamíny a minerály pre komplexnú výživu a ochranu pokožky. Vhodný ako hydratačný produkt po sprchovaní.

Dostupnosť: Skladom
SKU
602335

+ PODPORUJE ELASTICITU POKOŽKY
- REDUKUJE STRIE

Intenzívny telový olej od certifikovanej prírodnej dermokozmetiky DADO SENS, ktorá pochádza z dielne známej prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind, udržuje vlhkosť, zásobuje ju živinami a zlepšuje jej vzhľad. Tento intenzívny telový olej je navrhnutý tak, aby posilňoval ochrannú bariéru kože, zachovával jej hydratáciu, zvyšoval pružnosť a minimalizoval výskyt strií. Ako všestranný produkt, ponúka viac než len účinnú prevenciu a redukciu strií; je tiež obohatený o bohatú paletu antioxidantov, vitamínov a minerálov, ktoré pokožku nielen vyživujú, ale aj chránia. Jeho výnimočné zloženie je obzvlášť cenné počas tehotenstva, kde slúži ako prevencia proti vzniku nových strií, zároveň udržuje pokožku zdravú, pružnú a hydratovanú.

Produkt neobsahuje žiadne syntetické vône, emulgátory a iné prísady, ktoré môžu podráždiť pokožku. Všetky produkty značky DADO SENS sú kontrolované v spolupráci s dermatologickými ústavmi a klinikami.

dado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefity

Vlastnosti:

  • Redukuje strie.
  • Vyživuje pokožku.
  • Dodáva pokožke pružnosť.

Vedeli ste?

Telový olej je vhodný aj na preventívnu starostlivosť ako masáží, keď sa očakáva silné natiahnutie jednotlivých oblastí pokožky, ako napríklad pri tehotenstve.

Aplikácia:

Aplikujte na telo každý deň po sprchovaní alebo kúpaní podľa potreby a vmasírujte. Nechajte dobre vsiaknuť. Zabráňte kontaktu s textilom.

Podrobnosti
SKU602335
VýrobcaDADO SENS
UrčenieNa telo
Write Your Own Review
Hodnotený produktBodyRepair intenzívny olej na strie MINI 15 ml
Your Rating