-50%

Pleťová emulzia na začervenanú pokožku a kuperózu SENSACEA MINI 15 ml

SKU:602318
Bežná cena 7,00 € Znížená cena 3,50 €

Emulzia je určená pre veľmi citlivú až hypersenzítívnu pokožku. Prípravok pokožku upokojí a hydratuje ju. Redukuje začervenanie pleti, ochladzuje líca. Vhodná aj pre citlivú pokožku.

Dostupnosť: Skladom
SKU
602318

+ PODPORUJE POSILNENIE POKOŽKY
– REDUKUJE ZAČERVENANIE

Pleťová emulzia línie SENSACEA od certifikovanej prírodnej derma kozmetiky DADO SENS, ktorá pochádza z dielne známej prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind, je určená pre veľmi citlivúhypersenzitívnu pokožku s tendenciou ku kuperóze až po prvé príznaky štádia rosacei s miernym až stredným začervenaním. Kozmetický prípravok pokožku upokojí a dodáva jej hydratáciu. Redukuje mierne až stredné začervenanie pleti, ochladzuje a redukuje začervenanie líc. Obsahuje vysokoúčinné ošetrujúce látky zo sladkého drievka, ktoré redukujú podráždenie pokožky a majú antioxidačné vlastnosti. Aloe vera zmierňuje podráždenie a hydratuje a extrakt z červenej riasy pôsobí na posilnenie ciev čím redukuje začervenanie. Produkt trvale zjemňuje podráždenú pokožku a zabezpečuje príjemný pocit s dlhodobým účinkom.

Vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku, kuperózu, vhodný doplnok terapeutickej starostlivosti o ružovku.Produkt neobsahuje žiadne syntetické vône, emulgátory a iné prísady, ktoré môžu podráždiť pokožku. Všetky produkty značky DADO SENS sú kontrolované v spolupráci s dermatologickými ústavmi a klinikami.

Líniu starostlivosti SENSACEA testovalo 23 žien a 5 mužov s kuperózou alebo rosaceou počas 2 mesiacov. Osoby zúčastnené testu následne po dvoch týždňoch, štyroch týždňoch a ôsmich týždňoch vyplnili dotazníky o dermatologickej účinnosti produktov. Výsledky preukázali:
+ zlepšený stav pokožky s rosaceou
+ redukcia začervenania pokožky
+ zlepšená hydratácia pokožky

dado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefity

Vlastnosti:

  • Posilňuje cievy v pleti čím redukuje začervenanie.
  • Upokojuje podráždenú pokožku.
  • Intenzívne hydratuje.

Vedeli ste?

Nakoľko pleť náchylná na rosaceu, neobľubuje lipidový (tukový) základ krému, na čo môže pleť reagovať negatívne, pleťová emulzia má veľmi ľahkú konzistenciu. Avšak aj napriek ľahkej konzistencií je vysoko účinná a prináša “úľavu” pleti už pri začiatkoch používania.

Podrobnosti
SKU602318
UrčeniePleťové séra, fluidy
VýrobcaDADO SENS
Produktová líniaSENSACEA
Typ pletiZačervenaná pleť, kuperóza
Write Your Own Review
Hodnotený produktPleťová emulzia na začervenanú pokožku a kuperózu SENSACEA MINI 15 ml
Your Rating