Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

Vegan produkty

Prírodná kozmetika - Vegan produkty

Množstvo vegánov v populácii sa neustále zvyšuje. Dobrovoľne sa vzdávajú akejkoľvek živočíšnej potravy. Patria sem vajcia, syr, či mliečne výrobky. Dnes už existuje bohatá vegánska ponuka od potravín až po kozmetiku.

Ochranná známka VEGAN sa používa ako označenie na celom svete. Ide o autentický štandard pre výrobky bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat. To okrem iného zahŕňa med, včelí vosk, kolagén, karmín (červené farbivo získané z podrveného hmyzu - Červec nopálový), cholesterol, želatínu a mnoho ďalších.

V záujme kvality výrobkov spoločnosť BÖRLIND GmbH občas používa živočíšne suroviny. Ide predovšetkým o včelí vosk, ktorý má ochranný a výživný účinok - používa sa napríklad v rúžoch. Ďalšími živočíšnymi surovinami, ktoré sa príležitostne používajú v produktoch Börlind, sú med, mliečna bielkovina, šelak a vlna.

Čo presne certifikuje VEGAN?
Na každom výrobku, ktorý neobsahuje žiadne živočíšne zložky môžete vidieť označenie VEGAN. Aby sme sa v spoločnosti BÖRLIND GmbH stiktne držali tejto filozofie, nielen čo sa týka zloženia produktov, ale aj vzhľadom na obaly, musia byť úplne bez živočíšnych zložiek. Nie všetky bežné vegánske nálepky berú do úvahy aj obal.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Zoradiť podľa:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Zoradiť podľa: