Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Annemarie Börlind - ROSE DEW System Protection

ROSE DEW System Protection - Harmonizačná starostlivosť o suchú pleť s potrebou ochrany

Kozmetická línia ROSE DEW System Protection od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určená pre mladšiu suchú pleť, ktorá začína strácať prirodzenú vlhkosť a objavujú sa na nej prvé vrásky.

Poskytuje komplexnú a systematickú starostlivosť o smädnú pokožku, ktorú trápi nepríjemné pnutie a potrebuje stimulovať kolagénové vlákna k vyššej produkcii vlhkosti. Zároveň poskytuje ochrannú starostlivosť na vysokej úrovni.

Všetky kozmetické produkty ROSE DEW obsahujú organický extrakt získaný z BIO alpskej ruže zo švajčiarskych Álp z certifikovaného divokého zberu, ktorý posilňuje a vitalizuje kožnú bariéru. Chráni pleť pred voľnými radikálmi, pôsobí antioxidačne a tým chráni pred predčasným starnutím pokožky, ktoré môže byť spôsobené vplyvom životného prostredia. V zložení sú obsiahnuté aj iné výnimočné prírodné ingrediencie, ako je avokádo, ktoré pleť zásobuje hodnotnými vitamínmi A, E a potrebnou hydratáciou. Ružová voda z damašských ruží, získaná organickým pestovaním, má zvlhčujúci, mierne antimikrobiálny účinok a je prírodnou vôňou. S harmonizujúcou vôňou ruží.

Patentovaný komplex účinných látok Multimoist CLRTM reguluje obsah vlhkosti v pokožke a dodáva jej žiarivý a hladký vzhľad. Pokožka, ktorá je dobre chránená a zvlhčená, si môže zachovať prirodzený ružový jas.

Kozmetická rada ROSE DEW System Protection:

  • Chráni pleť pred oxidačným stresom
  • Chráni pleť pred predčasným starnutím
  • Vyrovnáva obsah vlhkosti v pokožke
  • Posilňuje odolnosť pleti
  • Zanecháva pleť jemnú, žiarivú a sviežu


Výsledok používania tejto kozmetickej línie v rámci systematickej pleťovej starostlivosti je jemná, hydratovaná a žiarivo ružová pleť.

Hlavné aktívne látky v kozmetickej línii ROSE DEW:

Organická alpská ruža chráni, posilňuje a vitalizuje kožnú bariéru.
Ružová voda má antiseptické účinky a posilňuje pokožku.
Avokádo - produkty obsahujú avokádový olej a avokádový extrakt s hodnotnými vitamínmi A a E. Kombinácia vitamínov C a E účinne chráni pred voľnými radikálmi.
Ginko stimuluje v pleti vlhkosť.
Uhorka hydratuje a zvláčňuje.
Červená repa je prírodné farbivo, ktoré zanecháva pleť žiarivo ružovou.

 

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: