Prírodná kozmetika - Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ Annemarie Börlind - LL REGENERATION System Vitality

Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - LL regeneration

LL REGENERATION System Vitality - regenerácia pleti 30 +/-


V rokoch okolo 25 - 30, kedy pleť začína ukazovať prvé znaky starnutia sú rozhodujúce. Najdôležitejšia je preventívna starostlivosť, najúčinnejšia je obnova a regenerácia pleti. Vyvinuli sme najlepší technologický a biologický objav – LL REGENERATION sériu s LL Biokomplexom®. Tento patentovaný bioaktívny komplex podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, viditeľnú sviežosť a jemnosť. Podporuje obnovu buniek, spomaľuje starnutie, zlepšuje odolnosť a ochranný mechanizmus pleti, účinne hydratuje pleť a vyhladzuje vrásky. Vrásky sú viditeľne redukované už po 14 dňoch. Výsledkom je svieži, mladší vzhľad. Dlhodobým užívaním redukuje a predchádza výskytu červených žiliek.

  • Podporuje obnovu buniek
  • Vyhladzuje vrásky
  • Hydratuje pleť
  • Posilňuje odolnosť proti starnutiu kože

Hlavné zložky:

LL Biokomplex *, šalvia, harmanček, aloe vera, echinacea extrakt, ľubovník, vitamín C, farnesol, bisabol, witch hazel extrakt, bambucké maslo, extrakt z lastovičníka **, jojobový, sezamový olej, panthenol.

* Špeciálna kombinácia ingrediencií vyvinutá a testovaná v Borlindských laboratóriách. Dokázaný urýchlený proces bunkovej obnovy. Chráni pleť pred poškodením vonkajších vplyvov. ** Pomáha rozptýliť krvný nahromadenie

Aloe Vera - poskytuje hydratáciu
Vitamín C - stimuluje pokožku k produkcii nového kolagénu
Šalvia a Harmanček - upokojujú podráždené oblasti pleti
Hamamelis - má astringentné a upokojujúce účinky
Ružová voda - posilňuje, má jemný antiseptický efekt

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: