Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

SUN Slnečná ochrana Mlieko na opaľovanie SPF30

SUN Slnečná ochrana

Mlieko na opaľovanie SPF30

Annemarie Börlind
Vaša cena:
20,50 €
Dostupnosť: Skladom
Balenie: 125ml
Model: 768
Výrobca: Börlind GmbH.
Otázka k produktu: Pýtajte sa
Vodeodolné opaľovacie s UVA a UVB ochranou predstavuje vysokú slnečnú ochranu pre normálnu a mierne citlivú pleť. Ideálne pre deti. Zdokonaľujú odolnosť kože, podporujú vlastnú obrannú schopnosť pokožky, hydratujú a chránia pokožku pred slnečným žiarením.
Certifikáty: Prírodná kozmetika - Certifikát Eco Prírodná kozmetika - Certifikát Cse Prírodná kozmetika - Certifikát GMP
  • S výťažkami z rastlín
    z certifikovaného organického pestovania
  • Vlastná minerálna voda bohatá na stopové prvky
  • Účinnosť potvrdená
  • Bež živočíšnych výťažkov
  • Bez minerálnych derivátov
Made in Black Forest
Delivery Osobný odber už 24.05.2019
Kuriérom u vás už 27.05.2019
  • POPIS
  • INGREDIENCIE
  • HODNOTENIA BLOGEROV

Mlieko na opaľovanie SPF30

SUN Slnečná ochrana

Vodeodolné opaľovacie mlieko SPF 30 s UVA a UVB ochranou, ktoré spĺňa najnovšie štandardy Európskej komisie proti UVA a UVB žiareniu. Predstavuje vysokú slnečnú ochranu pre normálnu a mierne citlivú pleť.  Ideálne pre deti. Hodnotné rastlinné oleje s aktívnymi rastlinnými ingredienciami zdokonaľujú odolnosť kože, podporujú vlastnú obrannú schopnosť pokožky, hydratujú a chránia.

Aplikácia:

Aplikácia: mlieko naneste pred pobytom na slnku. Vyhnite sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku. Mlieko chráni pokožku proti slnečnému žiareniu. Je vodeodolné, preto pri pobyte vo vode ho  aplikujte znova  podľa potreby.

100 % - bez parabénov, parafínov, silikónov, PEG, SLS, SLES, ropných derivátov, silikónových olejov, polycyklických zlúčenín, syntetických vôní a farbív, konzervačných látok.
100 % - bez živočíšnych výťažkov. Bez testovania na zvieratách.

Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu.

Všetky produkty obsahujú čistú termálnu vodu získanú z prameňa v Čiernom lese/Schwarzwalde z hĺbky 165m, bohatú na minerály ako draslík, magnézium, kalcium a zinok.

Voda nie je chemicky ošetrená.

Vyrobené v Nemecku.

Prírodná kozmetika - Black Forest, Green Brand
Popis línie

SUN - Spoľahlivá certifikovaná UV ochrana

Annemarie Börlind certifikovaná slnečná kolekcia na prírodnej báze obsahuje kombináciu látok a vysoko účinných ochranných filtrov, ktoré spĺňajú najnovšie štandardy Európskej komisie na ochranu proti UVA a UVB slnečným lúčom. Zaisťuje taktiež dokonalú ochranu pokožky pred vznikom alergických reakcií na slnečné žiarenie. Slnečná starostlivosť založená na prírode bez živočíšnych výťažkov, bez konzervačných látok, bez syntetických farbív a vôní, bez nanočastíc, bez silikónov, bez PEG, emulgátorov a parafínov.

Zdokonalená (pokroková) starostlivosť o pleť s vysoko efektívnou ochranou, vodeodolná a dermatologicky testovaná slnečná kozmetika. Poskytuje intenzívnu ochranu celej rodiny.

INGREDIENCIE