Prírodná kozmetika - Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

Darčeková poukážka na jednorázový nákup v hodnote 50 €

Vaša cena:
50,00 €
Dostupnosť: Skladom
Model: 2001
Výrobca: Börlind GmbH.
S darčekovou poukážkou na nákup prírodnej kozmetiky v hodnote 50€ sa vždy trafíte do nálady, želania a vkusu svojho blízkeho ak chcete niekoho obdarovať a nepoznáte jeho presné želanie či typ pleti. Skvelý darček k narodeninám, meninám, Vianociam, výročiu alebo len tak pre radosť. Vhodný dar pre ženu, muža, pre priateľku alebo rodinu.
Certifikáty:
  • S výťažkami z rastlín
    z certifikovaného organického pestovania
  • Vlastná minerálna voda bohatá na stopové prvky
  • Účinnosť potvrdená
  • Bež živočíšnych výťažkov
  • Bez minerálnych derivátov
Made in Black Forest
  • POPIS
  • INGREDIENCIE

Darčeková poukážka na jednorázový nákup v hodnote 50 EUR

Darčeková poukážka je vhodným darčekom, ak chcete niekoho obdarovať a nepoznáte jeho presné želanie či typ pleti. Darček je vhodný pre muža, alebo ako darček pre ženu, darček pre priateľa, priateľku, rodinu a iné. Darčeková poukážka je ideálny darček pre vianoce, alebo dar na narodeniny či na meniny blízkym.

Darčeková poukážka ma tlačenú formu. Je určená na nákup akéhokoľvek tovaru v internetovej predajni www.annemarieborlind.sk. Na poukážke je kód, ktorý pri jej použití zadáte do políčka KÓD DARČEKOVEJ POUKÁŽKY a hodnota poukážky sa odpočíta z nákupu v e-shope. Políčko „Kód darčekovej poukážky“ sa zobrazí v poslednom kroku objednávania pred potvrdením objednávky. Platnosť poukážky je 3 mesiace od dátumu vystavenia.

V prípade akýchoľvek nejasností pri použití nás prosím kontaktujte telefonicky, radi Vám pomôžeme. Finančné rozdiely medzi cenou poukážky a nákupom v e-shope nevraciame. Hodnota poukážky Vám bude odpočitaná vo vystavenej faktúre.

Pripravujeme.