Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

DADO SENS Dermacosmetics - SUN Slnečná ochrana

Prírodná kozmetika - DADO SENS New - SUN Slnečná ochrana

DADO SENS dermatologická slnečná ochrana 

DADO SENS SUN poskytuje vďaka unikátnemu komplexu SymUrban™ spoľahlivú ochranu pred slnkom pre citlivú pokožku a pokožku náchylnú na alergie. Spoľahlivá ochrana vyvinutá dermatológmi, ktorá rešpektuje potreby rôznych typov pleti.
Detská pokožka alebo citlivá pokožka, ako aj pokožka pri neurodermatitíde, ružovke alebo psoriáze - je obzvlášť citlivá na UV žiarenie a vyžaduje výnimočnú starostlivosť a ochranu pred slnkom.
S komplexom SymUrban™ a starostlivo vybranými ochrannými filtrami SPF 20 až 30 poskytuje DADO SENS SUN spoľahlivú ochranu pred UV žiarením. Šetrné zloženie je prispôsobené rôznym potrebám pokožky a je mimoriadne vhodná aj pre hebkú detskú pokožku. Krém, fluid alebo sprej poskytujú šetrnú a blahodarnú starostlivosť, ktorá regeneruje a upokojuje pleť, priamo na slnku aj po opaľovaní.
Komplex účinných prírodných látok proti starnutiu s inovatívnym komplexom účinných látok SymUrban™ intenzívne chráni pokožku pred UV žiarením a podporuje jej prirodzenú ochranu, čim ju posilňuje počas všedného dňa. Ektoín a vitamín E podporujú proces regenerácie pleti. Pantenol a alantoín majú ošetrujúci a upokojujúci účinok. Mandľový a jojobový olej v opaľovacom kréme pre deti poskytuje detskej pokožke tú najjemnejšiu a najšetrnejšiu starostlivosť.
Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu - Bez testovania na zvieratách.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: